Rodjendan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bojanakg:
meni je najteze sutra!a tebi ne ti imas maru i uzivaj sa njom samnom nisi nigde hteo da izlazis i povredjivao si me!
Pretani bre vise! Samo moja dusa zna kako je meni! Jel treba da nacrtam nesto?! Budi fer pa kazi,malopre ti nudim da dodjem,da te cujem samo,a ti sta mi pises?!
Koliko puta treba da kazem jedno isto,koliko? Volim te,to priznajem,volecu te valjda uvek! Jesam,povredjivao sam te,ali i ti si mene,ja sam taj koji pruzu ruku pomirenja, a ti ne zelis ni jedan prst iste te moje ruke? AJde odgvori,ajde veceras da odemo na pice,da samo pricamo,da docekamo tih 12 sati zajedno,da docekamo pored ono sto volis ti i ja. Da docekajmo tvoj rodjendan,pa marar se nikad vise ne videli... Da cujem tvoj odgovor?!
 
Bojanakg:
Zivot je lanac bez kraja mnoge od nas pogresno spaja. Velike tajne krijem u sebi, cesto se pitam dali sam ikad sta znacila tebi
Jesi,znacila si mi! Znam ja kako je tebi,znam da si jaka i ne das da to iko vidi,znam da se pravis da ne mozes,a ovamo crkavas i jedes se u sebi... Nudim ti sve,budi jednom i ti covek...prema meni...
 
E ja ovde zastupam i Bojanu I nevrnika...

Ja patim kao Bojana,a samim tim volim molim i preklinjem bivseg da bar bude prema meni ok...a on me mrzi...i verujte da placem dok ovom pisem-ali tako je...
Bojana daj pomiriti e...Neka bar jedno pomirenje uspe
 
Nevernik u to:
Pretani bre vise! Samo moja dusa zna kako je meni! Jel treba da nacrtam nesto?! Budi fer pa kazi,malopre ti nudim da dodjem,da te cujem samo,a ti sta mi pises?!
Koliko puta treba da kazem jedno isto,koliko? Volim te,to priznajem,volecu te valjda uvek! Jesam,povredjivao sam te,ali i ti si mene,ja sam taj koji pruzu ruku pomirenja, a ti ne zelis ni jedan prst iste te moje ruke? AJde odgvori,ajde veceras da odemo na pice,da samo pricamo,da docekamo tih 12 sati zajedno,da docekamo pored ono sto volis ti i ja. Da docekajmo tvoj rodjendan,pa marar se nikad vise ne videli... Da cujem tvoj odgovor?!


Eeee ja bih potrcla na ovo...Ne moj da si luda Bojana...Decko te voli...Jadna ja kad sam ja ovakava ocajna nasla vas da spajam...

Nevrnik cenim te stvarno kao licnost..divim ti se...Malo je takvih bivsih
 
AnaBg:):
Eeee ja bih potrcla na ovo...Ne moj da si luda Bojana...Decko te voli...Jadna ja kad sam ja ovakava ocajna nasla vas da spajam...

Nevrnik cenim te stvarno kao licnost..divim ti se...Malo je takvih bivsih
Hvala Ana,na tako lepim recima,iskreno takav sam,mada znam da budem i ono najgore,ali kad puknem. Sto se tice nje,nemam komentar,na njoj je sve,tesko ce da nesto tu bude,ja sam napisao sve sto imam i njoj i ovde,a ona neka odluci! :roll:
 
Takodje sam i ja mom mnooogooo vise napisla...Smatram da svako normalan...i da mu je bar bilo stalo do mene da bih prihvatio...ali nije...Ja sama priznajem da se kajem da sma pogresila i sve...ali jednostavno...kod mene je sve na njemu...

Iskrenoz nam kako vam je oboma...tebi je gore,jer ona ne zeli,a i njoj jer pati...a zamislite kako je meni kad imam to zajedno???
 
AnaBg:):
Takodje sam i ja mom mnooogooo vise napisla...Smatram da svako normalan...i da mu je bar bilo stalo do mene da bih prihvatio...ali nije...Ja sama priznajem da se kajem da sma pogresila i sve...ali jednostavno...kod mene je sve na njemu...

Iskrenoz nam kako vam je oboma...tebi je gore,jer ona ne zeli,a i njoj jer pati...a zamislite kako je meni kad imam to zajedno???
Upravo to.. ako je normalna shvatice i javice se... a zasto pati? Da meni je najgore... :? :?
 
Pa zato sto samo budala ne pati psole raskida,pogotovu posle tako duge veze...Svima nama je tesko...

Ne znam ja za sve u zivotu krivim sebe,i za sve sam ja kriva...to sam uvek spremna da priznam...
 
******, ana.....
bili smo dva meseca u vezi, a ti pricas kako oces da seces vene......

ne kapiram vas, keve mi....
volite se, ne mozete da zaboravite jedno drugo, reko bi da ste zreli (jbg, oboje ste dosta stariji od mene), a sad se kao takmicite ko ce vise da tuguje za ovim drugim..... to nema smisla....
 
Bojanakg:
kako sutra da provedem dan!
Moj ti je iskreni savet da dash sve od sebe da ga zaboravish.... po onome shto sam prochitala ovde, dechko te ne zasluzhuje ... i kakva god da si bila, postoje stvari koje nikako,ali nikako nije smeo sebi da dozvoli i po najmanje da ochekuje da mu to tolerishesh..ili oprostish... vidim da sam manjina,ali.... ako je vec doshlo do kraja,nemoj da vezujesh chvorove... nastavi dalje.... i sve najbolje!
 
E Marko,Marko...ne znas ti kako je meni...Ne znam zbog cega vise da patim,zbog toga sto me mrzis,ili sto te ne mogu nikad ponovo imati?

Nekad je dovoljno i 2 dana da zavolis nekog...
 
Daj Bojana...evo neka ti moje bude primer...Ne cini to...Daj decku sansu,stavrno mislim da je bar on zasluzuje...Ne mozes znati sta te ceka ako ne pokusas...Mislim da sama ne znas sta hoces...Imas pred sobom redak primer koj moli devojku...Ja bih bila srecna da me neko tako voli
 
Sreco moja,zelim da ovaj dan ti bude najlepsi u zivotu! Zelim ti sve najlepse,bez obzira sto nismo zajedno,zelim ti svu srecu ovoga sveta,da budes jaka,vedra,nasmejana i lepa kao sto si uvek bila!
Ti tako nesto zasluzujes!
SRECAN RODJENDAN BOJANA! Zeli ti tvoj Milan koji te ipak voli najvise na svet,sada i zauvek!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top