Rijaset IZ BiH: Deda Mraz nam je nametnut

Ja znam da moja sestra i ja nikada nismo verovali u deda mraza. Još kada smo naučili da govorimo znali smo da on ne postoji, da decu ne donose rode, itd...
Roditelji koji uče decu da postoji deda mraz ili da ih je donela roda, su verbalni pedofili jer siluju detetov mozak lažima. Meni je jako drago bilo, i onda kada sam bio klinac, što sam znao da deda mraz ne postoji :) Čak sam psovao i verbalno se sukobljavao sa rodbinom koja mi je donosila poklone "od deda mraza".
Čak sam sa sedam godina rekao svom ocu da proslave rođendana, nove godine, božiće i ostale beskorisne gluposti za trošenje para treba ukinuti. ;) ***... napredna deca bila u moje vreme
ovo sad sve neki verujući, pretvorili smo se u planetu debilne dece i još debilnijih roditelja

Псовао?
Као дете?
Еееееее, где си ти одрастао....можда је то у сржи твог тренутног проблема....тешко (трауматично) детињство се увек негативно рефлектује на даљи развој личности.

Дакле потврђујеш да сам у праву када критикујем твој простачки и примитван налин комуникације.
 
ма баш ме брига за рвате, из СА је отишло, колико стотина хиљада Срба?
Него, они кажу да тамо нема за њих живота. Нигде не могу да се запосле, а пало слово на 10.000 душа.

Највећи српски град послије БГ-а на простору бивше СФРЈ, по броју српског становништва, данас скоро без Срба. А и Хрвати бјеже на српску страну па уписују дјецу у шокле у РС-у.

Шта рећи више?
 
Псовао?
Као дете?
Еееееее, где си ти одрастао....можда је то у сржи твог тренутног проблема....тешко (трауматично) детињство се увек негативно рефлектује на даљи развој личности.
Moje detinjstvo je bilo savršeno ;)

Дакле потврђујеш да сам у праву када критикујем твој простачки и примитван налин комуникације.

Ne, nego sam bio mali džavo :D pa šta ;)
psovao jesam
sa pet naucio da citam
sa sedam procitao prvu knjigu o svemiru, od 300 strana
sa osam sam počeo da slušam punk
prvi orgazam sam doživeo sa devet
prvi put ***** sa 13
zavrsio dve srednje skole
među najuspešnijim završio fax
itd ;) napredan jesam bio, kako god okrenes
 
Poslednja izmena:
Иста прича....знаш мој став по том питању.

Само примитивац може ставити ратног злочинца на аватар

Gotovina za njih NE MOZE da bude ratni zlocinac!

On za njih MORA da bude HEROJ!

Jer, zlocinci ne stvaraju drzave, vec heroji...

Ako bi se oni slozili da je Gotovina zlocinac - kakva bi im tada bila drzava?
 
И нама је Ђедо наметнут...z:(

Mirko%20Cvetkovic.jpg
 
lažeš i lupaš, al aj... navikao sam od tebe ;)

Шта лупам?
У каквим срединама се деца уче да псују?
У каквим срединама се уопште користи такав речник?

Не знаш?

У примитвним.


извини, али веруј ми и мени је жао што мој саговорник долази из таквог окружења,,,,па и не чуди твоја опседнутост примитивним нацизмом, забранама, хапшењима и мржњом......тешко је одрастати у таквим условима.
Готовину на аватару не коментаришеш?
 
Јеси али си брзо опоменут........
А Готовина јесте неоусташа коме се суди за ратне злочине.

Niti je on "neoustasa", niti takvo nesto postoji, niti sam ga imao na avatu.

Ко пита тебе какав је Комшић? Ријеч је о томе да се хрватски члан предсједништва - из реда хрватског народа наравно, бира гласовима муслимана. И да ти Хрвата који се противи томе, називаш будалом, зато што се противи томе...z:D

Tog Plockinica naziva budalom svatko sem grupice republikosrba kojima odgovaraju njegove tlapnje u cilju daljeg cijepanja BiH.

Prepolovljen broj Hrvata u BiH direktna je posljedica pogresne politike koju je HDZ vodio tokom 90-tih godina.
 
Nisam znao da je Vracar bas toliko zaostala i primitivna sredina, priznajem.

Наведи једану моју псовку (цитати се не рачунају) и ја ћу се уз огромнно извињење теби и свима којима мислиш да бих требао да се извинем трајно повући са крстарице.....ти си на реду..............или линк или извињење због лагања.

Није неоусташа?
А ЈЕСИ га држао на аватару...не фолирај...........само примитивац може да на свом аватару држи сликлу ратног злочинца
 
Niti je on "neoustasa", niti takvo nesto postoji, niti sam ga imao na avatu.



Tog Plockinica naziva budalom svatko sem grupice republikosrba kojima odgovaraju njegove tlapnje u cilju daljeg cijepanja BiH.

Prepolovljen broj Hrvata u BiH direktna je posljedica pogresne politike koju je HDZ vodio tokom 90-tih godina.

Ако је теби "сватко" онај одликовани златним љиљаном, рањен од стране ХВО-а, крелац Комшић, онда.....

Ко га још од "Хрвата" назива будалом?
 
Naravno da nije i naravno da nisam i naravno da me ne interesiraju tvoja podmetanja.



Btw, kakvo izvinjenje radi kakvog laganja, paranoice? :lol:

Дакле мали миш се повлачи у своју рупу........очекивано.
Чим није у стању да докаже своје измишљотине и подметања, прибегава простачком начину разговора и вређањима........комплекси су заиста тешка ствар за особу која лаж види као једини начин конверзације....
 
Ако је теби "сватко" онај одликовани златним љиљаном, рањен од стране ХВО-а, крелац Комшић, онда.....

Ко га још од "Хрвата" назива будалом?

Komsic je branio svoju drzavu sa oruzjem u ruci, respekt. Malo se predsjednika moze time pohvaliti.

Plockinic je previse marginalan da bi se itko bitan u javnosti obazreo na njega, u bilo kojem smislu, pozitivnom ili negativnom.

Smijesno je bilo kad je sam o sebi pisao clanke na Wiki :lol: totalni luzer.
 

Back
Top