Quantcast

Rijaset IZ BiH: Deda Mraz nam je nametnut

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Zapadni komšija i ja se zalažemo za moderno građansko društvo, što znači da se svi ljudi vrednuju jednako i da žive zajedno u miru i slobodi. Šta je tu čudno? Šta je čudno protiviti se nacionalnim torovima?
Podela na nacionalne torove je toliko zla donela Balkanu, da se posledice osećaju i sada. Ukoliko politika nacionalnih torova zaživi, Srbija će se podeliti na još minimum pet paradržavica (Bošnaci, Albanci, Mađari, Vlasi, Bugari).

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Zapadni komšija i ja se zalažemo za moderno građansko društvo, što znači da se svi ljudi vrednuju jednako i da žive zajedno u miru i slobodi. Šta je tu čudno? Šta je čudno protiviti se nacionalnim torovima?
Podela na nacionalne torove je toliko zla donela Balkanu, da se posledice osećaju i sada. Ukoliko politika nacionalnih torova zaživi, Srbija će se podeliti na još minimum pet paradržavica (Bošnaci, Albanci, Mađari, Vlasi, Bugari).
A шта је "грађанско" у ставовима западног комшије који често велича усташтво и који се отворено радује сваком српском неуспеху?
Да не помињем често простачки начин комуникације којим се служи?

dragon x

Buduća legenda
Poruka
32.635

Значи ли то да не можемо четницима назвати стране новинаре који свједоче о муслиманским злочинима над сопственим народом и манипулацијом жртвама?

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.651
A шта је "грађанско" у ставовима западног комшије који често велича усташтво и који се отворено радује сваком српском неуспеху?

Zapadni ne velica ustastvo niti je to kad radio, a prostacki komunicira samo sa onima koji to zasluzuju.

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
A шта је "грађанско" у ставовима западног комшије који често велича усташтво
Pokaži mi gde je on to veličao ustaštvo?
Između ustaša, radikala i silajdžićevaca nema razlike. To su fašističke gamadi koje se protive građanskom društvu.

и који се отворено радује сваком српском неуспеху?
Ako to radi možda radi samo zato da bi zafrkavao vas velikosrpske fašiste. Inače on nije takav čovek da bi se iz zlobe radovao srpskim neuspesima.

Rugala se sova senici. Ti mu kažeš :kafa: :zroll:.

Poslednja izmena:

dragon x

Buduća legenda
Poruka
32.635
23 srp 2010 - Leo Plockinic: "Herceg Bosna treba proglasiti neovisnost!" :lol: Dakle, doista ne treba dalje trositi rijeci na tu budalu.

A sto se tice Darka Trifunovica, on je tvorac izvjestaja iz 95. po kojem je u Srebrenici strijeljano manje od 100 ljudi, pa i ne cudi da ga toliko volis.

http://en.wikipedia.org/wiki/Report_about_Case_Srebrenica

Због чега је будала? Зато што се противи томе да муслимани бирају хрватског члана предсједништва? Из реда хрватског народа?

z:D

Каква си ти токмачина сУсјед.....z:lol:

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Zapadni ne velica ustastvo niti je to kad radio, a prostacki komunicira samo sa onima koji to zasluzuju.

само простак може комуницирати на простачки начин.........нисам ни сумњао да знаш да комуницираш на простачки начин.

П.С.
Једно време си на аватару имао и фотографију Анте Готовине.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Pokaži mi gde je on to veličao ustaštvo?
Između ustaša, radikala i silajdžićevaca nema razlike. To su fašistička gamad koja se protive građanskom društvu.

Ako to radi možda radi samo zato da bi zafrkavao vas velikosrpske fašiste. Inače on nije takav čovek da bi se iz zlobe radovao srpskim neuspesima.

Rugala se sova senici. Ti mu kažeš :kafa: :zroll:, baš svašta.

погледај његове постове из прошлости.

ради зафркавања?'??
Пфффффффффф............

Наведи један мој простачки пост.............а сам си мали милион пута био опомињан због простаклука и примитивизма. А љубав према нацистичким методама, често идеологији и начину комуникације....вам је зајденичка.

У ствари, баш одговарате један другом.........

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Значи ли то да не можемо четницима назвати стране новинаре који свједоче о муслиманским злочинима над сопственим народом и манипулацијом жртвама?

Na ovo pitanje se ne može tek tako odgovoriti, jer ovo pitanje zahteva da se iznesu mnoge činjenice koje će se kasnije uporediti i doneti zaključak.

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.651
Због чега је будала? Зато што се противи томе да муслимани бирају хрватског члана предсједништва? Из реда хрватског народа?

z:D

Каква си ти токмачина сУсјед.....z:lol:

Komsic je sasvim ok, samo nema HDZ-ov pecat da je "dobar Hrvat", sto mu u mojim ocima moze biti samo preporuka.

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.651
само простак може комуницирати на простачки начин.........нисам ни сумњао да знаш да комуницираш на простачки начин.

П.С.

Nisam, a i da jesam ne vidim problem u tome jer Gotovina nije ustasa.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
32.635
Na ovo pitanje se ne može tek tako odgovoriti, jer ovo pitanje zahteva da se iznesu mnoge činjenice koje će se kasnije uporediti i doneti zaključak.

Видиш, Западни није био таквог мишљења. Одмах их је назвао великосрпским промотерима, будалама, и ко зна како све не....

Ево чињеница:

Шта ти мислиш о онима који су убијали свој народ и служили се оваквим подметањима, да би оптужили другу страну?

dragon x

Buduća legenda
Poruka
32.635
Komsic je sasvim ok, samo nema HDZ-ov pecat da je "dobar Hrvat", sto mu u mojim ocima moze biti samo preporuka.

Ко пита тебе какав је Комшић? Ријеч је о томе да се хрватски члан предсједништва - из реда хрватског народа наравно, бира гласовима муслимана. И да ти Хрвата који се противи томе, називаш будалом, зато што се противи томе...z:D

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
погледај његове постове из прошлости.
Neću. Ti si izneo tvrdnju i na tebi je "obaveza" da to dokažeš. Nađi mi njegovu pro-ustašku izjavu, pa onda možemo pričati dalje.

ради зафркавања?'??
Пфффффффффф............
Da naravno radi zafrkavanja ;)... Čisto da malo skače po nervima velikosrpskim fašistima ;) To i sam radim, i moram priznati da je zanimljivo ;)

Наведи један мој простачки пост.............
Kakve veze imaju tvoji prostački postovi sa ovim što mi diskutujemo u vezi sa postovima zapadnog komšije?
Mi ni pričamo o prostačkim postovima, nego o eventualnim "rugajućim" postovima zapadnog komšije. Ne menjaj temu ;).

а сам си мали милион пута био опомињан због простаклука и примитивизма.
Ne.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.719

П.С.

Mozda bi morao da ima Mladica na avataru?

dragon x

Buduća legenda
Poruka
32.635
Ево још "будала" по Западном и Нацију:

ПУЉИЋ: У САРАЈЕВУ СКОРО ДА НЕМА ХРВАТА И СРБА

Надбискуп врхбосански кардинал Винко Пуљић упозорио је да у Сарајеву скоро да нема Хрвата и Срба и да је такво стање недопустиво.

"На ту чињеницу сам указивао и прије пар година. У БиХ се мора створити атмосфера у којој ће сви имати једнака права и ту би Сарајево, као главни град БиХ, требало да предњачи", рекао је Пуљић синоћ за Радио-телевизију Републике Српске.

Он је изразио забринутост што у Сарајеву тренутно има мање од 15 000 Хрвата који ни у ком погледу нису равноправни.

"Забринут сам због тешког положаја Хрвата у БиХ. Потребно је створити друштво у коме ће сви бити равноправни. Ако би Хрвате заобишли код формирања власти у БиХ, нећу се либити да то јасно кажем", додао је Пуљић.

Говорећи о имовини Српске православне цркве, Пуљић је рекао да се 80 одсто те имовине одмах може вратити.

Надбискуп врхбосански поручио је да се у БиХ сви народи морају међусобно уважавати и да је потребно вратити изгубљено повјерење.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=33259

gost 204907

Elita
Poruka
22.648
Ево још "будала" по Западном и Нацију:

ПУЉИЋ: У САРАЈЕВУ СКОРО ДА НЕМА ХРВАТА И СРБА

Надбискуп врхбосански кардинал Винко Пуљић упозорио је да у Сарајеву скоро да нема Хрвата и Срба и да је такво стање недопустиво.

"На ту чињеницу сам указивао и прије пар година. У БиХ се мора створити атмосфера у којој ће сви имати једнака права и ту би Сарајево, као главни град БиХ, требало да предњачи", рекао је Пуљић синоћ за Радио-телевизију Републике Српске.

Он је изразио забринутост што у Сарајеву тренутно има мање од 15 000 Хрвата који ни у ком погледу нису равноправни.

"Забринут сам због тешког положаја Хрвата у БиХ. Потребно је створити друштво у коме ће сви бити равноправни. Ако би Хрвате заобишли код формирања власти у БиХ, нећу се либити да то јасно кажем", додао је Пуљић.

Говорећи о имовини Српске православне цркве, Пуљић је рекао да се 80 одсто те имовине одмах може вратити.

Надбискуп врхбосански поручио је да се у БиХ сви народи морају међусобно уважавати и да је потребно вратити изгубљено повјерење.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=33259

ма баш ме брига за рвате, из СА је отишло, колико стотина хиљада Срба?
Него, они кажу да тамо нема за њих живота. Нигде не могу да се запосле, а пало слово на 10.000 душа.

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Ja znam da moja sestra i ja nikada nismo verovali u deda mraza. Još kada smo naučili da govorimo znali smo da on ne postoji, da decu ne donose rode, itd...
Roditelji koji uče decu da postoji deda mraz ili da ih je donela roda, su verbalni pedofili jer siluju detetov mozak lažima. Meni je jako drago bilo, i onda kada sam bio klinac, što sam znao da deda mraz ne postoji :) Čak sam psovao i verbalno se sukobljavao sa rodbinom koja mi je donosila poklone "od deda mraza".
Čak sam sa sedam godina rekao svom ocu da proslave rođendana, nove godine, božiće i ostale beskorisne gluposti za trošenje para treba ukinuti. ;) ***... napredna deca bila u moje vreme
ovo sad sve neki verujući, pretvorili smo se u planetu debilne dece i još debilnijih roditelja

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.