"Rijaliti je sramota, ovo nije narod lakrdijaša i psovača"

Пос.аноносцев је типично ефет (нормално такве и окупља) а та Марија нема супстанце ни за површност.
Позери без достојанства те ни оригиналности у “креирању имиџа”.
Праве аристократе се не надметају са “крезубима и грбавима”.
Pa valjda neki misle kad se završi fakultet da više ne mora da se rezonuje¡¿
Tako naša draga Marija nema rezon oko toga šta je 'stav' a šta 'fakt' [emoji849]
Ne može neko da ima stav oko toga šta je bio rat u Ameriki. Fakt je da je to bio otimački rat. Daklem, kapitalizam u punom jehu otimanja.
E sad, što tamo neki blentov jedno otimanje osporav, a drugo prećutkuje¿¡
 
Poslednja izmena:
To je super, zaista to je za veliku vecinu u Srbiji jako tezak zadatak.
Npr napacena masa zna sta hoce a to je nametnut rialiti Farma i Parovi.
Pa nije ti Bakić većina! On je normalno elita. I ako on kao elita ne zna šta hoće, onda bi umesto njega trebalo da gledamo mene, pošto ja znam šta hoću [emoji847]
A ja hoću da prepravljam ovu glupu istoriju što su nas učili preko filmova :manikir:
Ova istorija preko filmova ispada toliko glupa da ljudi više ne znaju ni šta treba da mrze¿¡ Uopšte se ne zna ni šta je čija krivica [emoji849]
A on kao socijolog bi tome trebalo malo više da se posveti. A pogotovo što su ti temelji tog nekog anglosaksionizma malo nezgodno utemeljeni, pa i kroz izvrtanje istorije! Te temelje jednostavno treba razbucati [emoji848]
 
Pa nije ti Bakić većina! On je normalno elita. I ako on kao elita ne zna šta hoće, onda bi umesto njega trebalo da gledamo mene, pošto ja znam šta hoću [emoji847]
A ja hoću da prepravljam ovu glupu istoriju što su nas učili preko filmova :manikir:
Ova istorija preko filmova ispada toliko glupa da ljudi više ne znaju ni šta treba da mrze¿¡ Uopšte se ne zna ni šta je čija krivica [emoji849]
A on kao socijolog bi tome trebalo malo više da se posveti. A pogotovo što su ti temelji tog nekog anglosaksionizma malo nezgodno utemeljeni, pa i kroz izvrtanje istorije! Te temelje jednostavno treba razbucati [emoji848]

Da nam je elita hrabrija gde bi ova zemlja bila ... zavukla se gamad u SANU i svaka vlast joj je dobra ... nista ne rade a trose nase novce.
 
A to jednostavno nije tačno. Televizija i inače postaje toliko glupa da na njoj sem rijalitija ništa drugo ni nema da se gleda. I nije tačno da to gledaju samo glupi. To gledaju uglavnom žene- svih obrazovanja, i stariji muškarci. Tipa; pemzioneri.
Eto moja devojka koja je jedan od vrsnijih građevinskih inženjera, pa upali zadrugu¿¡
Žena je žena i tu obrazivanje nešto pretetano ne pomaze :roll:
Питање свих питања је: зашто људи то гледају? Шта је ту њима интересантно? Несувисли разговори без икаквог смисла.
БТЊ, да вам испричам један виц. Враћа се човек касно кући и затекне бабу како гледа порнић и пита: "Побогу, баба, шта те ту интересује?" Она одговара: "Хоћу да видим да ли ће на крају да се уда за њега".
 
Питање свих питања је: зашто људи то гледају? Шта је ту њима интересантно? Несувисли разговори без икаквог смисла.
БТЊ, да вам испричам један виц. Враћа се човек касно кући и затекне бабу како гледа порнић и пита: "Побогу, баба, шта те ту интересује?" Она одговара: "Хоћу да видим да ли ће на крају да се уда за њега".
Pa pitanje svih pitanja je i što Tihi i Mito ovde mlate tolike gluposti, i šta im je tu zanimljivo¿¡
Eto ja ih nikad ni na čitam, a vidim da ih ljudi čitaju. Šta je tu zanimljivo¿¡
Eto, i što vam nešto pametno nije zanimljivo- to sami Bog zna :roll:
 

Back
Top