Rezultati izbora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma da, ja znam ljude koji kažu da ga nikad nisu videli a žive na 50 metara.
Ti glupi argumenti zaista ne piju vodu kada imamo dešavanja koja govore drugačije. Jedno od njih je i protest JSOa i odlazak Čede u Kulu.

Paralele između Đinđića i Čede se same nameću i to ne znači da su oni siti, ali je Čeda bio Đinđićeva desna ruka.

Ružica je nosilac Đinđićeve porodice ali nema veze sa politikom. Politički nosilac je Čeda i to je fakat.

Sad ti nastavi da guslaš.
 
Eraserhead:
Ma da, ja znam ljude koji kažu da ga nikad nisu videli a žive na 50 metara.
Ti glupi argumenti zaista ne piju vodu kada imamo dešavanja koja govore drugačije. Jedno od njih je i protest JSOa i odlazak Čede u Kulu.

Paralele između Đinđića i Čede se same nameću i to ne znači da su oni siti, ali je Čeda bio Đinđićeva desna ruka.

Ružica je nosilac Đinđićeve porodice ali nema veze sa politikom. Politički nosilac je Čeda i to je fakat.

Sad ti nastavi da guslaš.
na ovakvu tvoju priču možeš samo ti da nastaviš da guslaš,ja nemam nameru.
Ovo što si napisao: znam ljude koji žive na 50 metara i nikad ga nisu videli je potpuno isto kao Miloševićeva izjava: pa šta ako demonstrira sto hiljada ljudi, kad 7 miliona ne domonstrira.
Sa takvim argumentima se prepucavaj sa nekim drugim.
I šta sad ako ga nisu videli, a lažov je na kraju rekao da je bio, i to više puta.
O čemu bre ti pričaš i šta mutiš????
 
Nije rekao da je bio više puta nego jednom kada je išao kao predstavnik vlade.
Možda ti više voliš političare koji beže od problema pa onda prodaju svoje poštenje, ali ja volim one koji rešavaju probleme i hvataju se u koštac sa njima.
 
pa mozda zbog vremenske razlike i objave u kanberi rezultate izbora pre nego ovde... :) slicno bilo kad su roknuli kenedija... posle morali da vade trnje da ne kazem iz cega i da dokazuju kako su imali vec spremne izvestaje iz teksasa u svim novinama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top