Republika Srpska "za" Kosovo ?!

Da su se za to pitali ovakvi poput Dace ti ranjenici nebi preziveli..a o hrani,odeci i obuci i da ne pricamo....ja sam za to da se ne mesaju babe i zabe,tj Srbijakoja je pomagala prekodrinskoj braci i srpski otpad koji pljuje po sopstvenom narodu....

Било је и код нас у РС-у таквих, који су продавали оружје муслиманима и шверцовали са цигаретама, кафом и сл. Док су они прави борци трунули по рововима 3,5 године, није то ново нити чудно.
 
Било је и код нас у РС-у таквих, који су продавали оружје муслиманима и шверцовали са цигаретама, кафом и сл. Док су они прави борци трунули по рововима 3,5 године, није то ново нити чудно.

Znam.Na moju zalost neki srpski bogatasi u RS se obogatise bas na srpskoj krvi...
 
Da su vas na vrijeme pustili niz vodu (i povukli vodu za vama) mir na Balkanu zavladao bi osjetno ranije.

A i srpski narod manje bi prepatio, definitivno.

Ма да....да су нас препустили вашим кољачима, прије би они дошли на ред. Овако - нема усташа и њиховог цвијећа на Дрини. z:D

1863135-republika-srpska-mapa.jpg
 
Sused pokrij se po usima i cuti...vi ste rvate u basniji prodali balijanerima,a sada bi nekome drzali moralne pridike....Bas me zanima sta bi ti na ovakvo trucanje rekli rvati iz Ilijasa,Travnika,Mostara...

Koji Hrvati, oni sto su roknuli Blaza Kraljevica i krenuli Karadzicevim i Bobanovim stazama revolucije?

Sto su rusili stari most i sto su zeljeli Hercegovinu pripojiti Hrvatskoj bas kao sto je npr. Martic zelio tzv. RSK pripojiti Srbiji?

E znas koliko me zaboli sto bi oni rekli... svog su kviska uludo potrosili.
 
Koji Hrvati, oni sto su roknuli Blaza Kraljevica i krenuli Karadzicevim i Bobanovim stazama revolucije?

Sto su rusili stari most i sto su zeljeli Hercegovinu pripojiti Hrvatskoj bas kao sto je npr. Martic zelio tzv. RSK pripojiti Srbiji?

E znas koliko me zaboli sto bi oni rekli... svog su kviska uludo potrosili.

E kad ti imas tako ,,visoko'' misljenje o svojima rvatima...ja sam ostao bez teksta...:lol:
 
Poslednja izmena:
Ne vrdaj. Što više mrdaš više ti ulazi.

Junački sine da vidimo čiju uniformu nosiš, da li od Srbina koga je opljačkao ili od šiptarskoh terorista.

Vidi, ja sad idem da prilegnem malo... Od pola pet do šest imam nekih poslovnih obaveza...

Dajem mu šansu da se iskupi...

Za mene e brini, ja ću da se operem sigurno... Nego da vidimo brata Srbendu, koji bi me vitlao po kosovu... ;)
 

Back
Top