Republika Srpska "za" Kosovo ?!

Ako je Niš preko Drine.... :lol:

Je li dete, gde si ti učilo školu?z:shock:


Ti i Niš imate zajednoičko ko Amerikanac i Indijanac..... možete da se gledate ali samo preko nišana.


A školu bi mogao da završiš. Bar 8 razreda ako neželiš ništa više. Kod cige-mige nikada škola nije ni vredela nešto, bitno je da imaš konja, drvena kolica na 4 točka i šatorče pa na otpad .....

Ajde briši u svoj ćumez i operi se .... smrdiš na otpad.
 
Ti i Niš imate zajednoičko ko Amerikanac i Indijanac..... možete da se gledate ali samo preko nišana.


A školu bi mogao da završiš. Bar 8 razreda ako neželiš ništa više. Kod cige-mige nikada škola nije ni vredela nešto, bitno je da imaš konja, drvena kolica na 4 točka i šatorče pa na otpad .....

Ajde briši u svoj ćumez i operi se .... smrdiš na otpad.

:hahaha:

Reko ti ja... Ebem ti takvu školu...
 
Mislim da je i to bilo preko drine.

Наравно, док овде има борбе и отпора, ти можеш као што сам рекао мирно спавати.

Сад да ли би теби неко радио нешто када би имао прилику, боље је и да не сазнаш никада....ми смо нажалост сазнали.
 
Mene niko nije ni hteo da kolje.... Rešavajte međusobno vi to tamo preko Drine... Vaši ste... :lol:


Ti nemaš pojma ni o čemu.

Jedno od najvećih strtišta srbskog naroda nalazi se u Surdulici !?

Ako si iz Niša u šta čisto sumnjam onda bi bar to toliko trebao da znaš ako već ne znaš ništa drugo.

A ono "mene" pošto to znači da samo misliš na sebe onda nemoj da uzurpiraš ničije pravo da misli o svojim najbližim. To isto tako znači da ti nemaš nikoga svog i da verovatno živiš kao usamljeni ljudski stvor propale prošlosti i nepoznate budućnosti.
 
Poslednja izmena:
Ti nemaš pojma ni o čemu.

Jedno od najvećih strtišta srbskog naroda nalazi se u Surdulici !?

Ako si iz Niša u šta čisto sumnjam onda bi bar to toliko trebao da znaš ako već ne znaš ništa drugo.

Дача се захебава, зна он добро да би омастио муслимански нож у рату, само намјерно контрира....z:)

Него Дачо, Србе из Србије муслимани више мрзе него Србе из РС, ваљда вас криве за неуспјехе у рату и помоћ Србима у бих. Ви би им били специјалитет у рату....наравно када би они имали јаког савезника, јер сами не смију ни да се јаве....z:mrgreen:
 
Наравно, док овде има борбе и отпора, ти можеш као што сам рекао мирно спавати.

Сад да ли би теби неко радио нешто када би имао прилику, боље је и да не сазнаш никада....ми смо нажалост сазнали.



Svojevremeno su takvi pričali da ih ne interesuje šta se dešava u Republici Srpskoj, pa u Republici Srpskoj Krajini, Pa na Kosovu i Metohiji, da bi sada došli već do toga da njega niko neće da kolje u Nišu, naravno dok se to zaista ne desi. A posle toga verovatno će da pokupi sve svoje a to je sve ukupno jedna aktovka i pravac Aleuti da uživa u sreći i blagostanju.

Sam po sebi to je taj ljudski soj koji nema ništa svoje i verovatno živi na tuđoj grbači a pošto je debeli čedolizac mora da valja heroin ili kokain i tako se izdržava. Njima je najbitnije da žive od danas do sutra i više ih ništa ne zanima.
 
Poslednja izmena:
Jos cuvate minobacace i bestrzajce po stalama? :mrgreen: Vi republikosrbi ste stvarno katastrofa.

Napučeni pripadnik kmetovskog pučanstva opet se javilo!

Mora da si očistilo kopita gospodarevoj kobili i sada si dozvolio sebi malo da predahneš na srbskom forumu i sav srećan odigraš partiju sklapanja ukrštenice od 3 nepoznata slova.

A da li si pomuzao mleko u čistoj 'rvatskoj štali ? Ako nisi naxebo si ko žuti ..... ima da ti se ocrta kopito na kmetskom pučanskom dupen*cetu od onog pravog 'rvatskog vola, pardon ..... mislim ipak pre od prerijskog gospodara.
 
Svojevremeno su takvi pričali da ih ne interesuje šta se dešava u Republici Srpskoj, pa u Republici Srpskoj Krajini, Pa na Kosovu i Metohiji, da bi sada došli već do toga da njega niko neće da kolje u Nišu, naravno dok se to zaista ne desi. A posle toga verovatno će da pokupi sve svoje a to je sve ukupno jedna aktovka i pravac Aleuti da uživa u sreći i blagostanju.

Sam po sebi to je taj ljudski soj koji nema ništa svoje i verovatno živi na tuđoj grbači a pošto je debeli čedolizac mora da valja heroin ili kokain i tako se izdržava. Njima je najbitnije da žive od danas do sutra i više ih ništa ne zanima.

Ако би имао ту срећу да уопште може да збрише. Многи Срби нису имали ту срећу, данас им се чак ни за гроб не зна. Лако је њему да се и спрда и захебава са тим, њега не дотиче људска трагедија...
 
сУсјед:

happynewyear.jpg


m69_veca.jpg


:vatromet:

z:D
 

Back
Top