Quantcast

red i mir, od lajanja pasa? šta da radim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pishiepows

Početnik
Poruka
18
e evo, bio baš u komunalno, u opštini, i rekli mi da nemogu nista jer je privatan posjed. a da pošalju inspektora, on će samo opomenit vlasnika, pošto ako bi ker lajao na inspektora, vlasnik bi rekao da je to zato sto ne poznaje čoveka.

pa, mi se smucilo, oni kazu, inspektoru se javite, a ja znam da nema nista, jer, goreopisano znam sta ce se desiti, i komsija tvrdoglav.

samo gubim vreme, a posto nigde u zakonu nema za ove njihove propuste, gubicu vreme i sa tužbom.
jeftinije mi da otrujem kera nego da tuzim komsiju.

da radim ja jos ovu sezonu, pa da se preselim odavde, bilo gde, gde ima posla i gde je tisina.

kad ovde niko nije cuo za mentalno zdravlje. dok dodje vreme da se osveste dotad već svi poludješe.

otrovao bi kera, ali muka mi je da se cimam, jer ako ću biti tu jos kratko vreme, nije ni bitno sto mi dušu vadi to lajanje.
da ostajem duže vreme, onda bi ga otrovao, tokom noći, kao nidža 😎

pishiepows

Početnik
Poruka
18
to trovanje je totalno necivilizacijski čin, pusti to!
bolje se potuci sa gazdom, ker nije kriv
užasna je pomisao da si kriv za namernu smrt bilo kog živog bića
a, znam, zato mi se i ne cima.
al ipak, zivotinje su zivotinje, i krave, svinje, kokoske se kolju redovito u velikom broju pa nikom nista, mora se od neceg zivet i hranit.
nego samo sto smo za kerove i macke emocijonalno vezaniji za razliku od kokoske, pa nam je zao, inace pas nije nista drugaciji od vuka, gledano sa strane instikta i zivotinjskih nagona.
svako bi ubio vuka koji mu smeta, isto vazi i za psa.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.