RAZVESCU SE MAJKE MI!!

Niste me baš razumele. Iskrenoj smeta što ona radi a ne njen muž, ali joj ništa ne bi smetalo da ona takodje ništa ne radi dok neka druga ŽENA, koja je plaćena za to, rinta po kući. Kako vam nije žao tih žena? Ne možeš u životu da ništa ne radiš, a a kad nešto moraš bude ti za to neko kriv. Svako ima dovoljnu slobodu na napravi izbor, a kad ga napravi stoji iza njega.
Očigledno je da je problem u nečem sasvim drugom a svađa oko kućnih poslova je izgovor ili posledica.
Što se tiče muškaraca koji su maksimalno angažovani oko bivših poslova žena, takvi, iako ih hvalite ovde na forumu, najbrže vam dosade i tražite im zamenu ili dopunu pod bilo kakvim izgovorom.
Ovo ništa ne razumem:Aha. Znaci nema veze i ako svojom lenjoscu i tvrdoglavoscu zeznes i rodjeno dete, bitno je da muskarac ne treba da radi kucne poslove.
Ako niste primetile nigde nisam rekao ko šta treba da radi, samo vam ukazujem kako stvari stoje.
Ne bih ni da počinjem šta sve ja radim, i niko mi za to nije kriv.
 
Niste me baš razumele. Iskrenoj smeta što ona radi a ne njen muž, ali joj ništa ne bi smetalo da ona takodje ništa ne radi dok neka druga ŽENA, koja je plaćena za to, rinta po kući. Kako vam nije žao tih žena? Ne možeš u životu da ništa ne radiš, a a kad nešto moraš bude ti za to neko kriv. Svako ima dovoljnu slobodu na napravi izbor, a kad ga napravi stoji iza njega.
Očigledno je da je problem u nečem sasvim drugom a svađa oko kućnih poslova je izgovor ili posledica.
Što se tiče muškaraca koji su maksimalno angažovani oko bivših poslova žena, takvi, iako ih hvalite ovde na forumu, najbrže vam dosade i tražite im zamenu ili dopunu pod bilo kakvim izgovorom.
Ovo ništa ne razumem:Aha. Znaci nema veze i ako svojom lenjoscu i tvrdoglavoscu zeznes i rodjeno dete, bitno je da muskarac ne treba da radi kucne poslove.
Ako niste primetile nigde nisam rekao ko šta treba da radi, samo vam ukazujem kako stvari stoje.
Ne bih ni da počinjem šta sve ja radim, i niko mi za to nije kriv.

pogreška...Iskrenoj smeta što ona sve radi dok njen muž ladi dupe:banovati:
mislim sad sam baš popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz...mnogo je muškaraca koji vole da imaju nalickanu kuću,gotov ručak,opran veš,sve sređeno...a pored svega toga žena odradi svojih 8 sati na posla,pa radi kućne poslove,vodi brigu o deci a uveče još treba da bude sveža i nalickana za muža u krevetu, a isti taj muž ni dupe da pomeri da joj pomogne,a ni kućnu pomoćnicu nije spreman da plati da malo manje optereti svoju ženu da bi ona mogla njega i dalje da zadovolji,a ne da bude totalno smorano dok dođe veče...pa onda isti taj muškarac traži neku mladu koja još nema decu i obaveze,pa može da ga zadovolji u bilo koje doba dana...mislim daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj....ej totalno sam pošizela od tvog posta:banovati::banovati::banovati:
 
Bilo mi je nimalo lako dok sam čitao nečiji vapaj na ovom post-u ali sam se i istinski nasmejao kod drugih komentara i saveta. Ovi drugi su mi delovali šaljivo iako ozbiljno rečeni. Svako od nas valja pokušati da primeni sve što smatra korisnom metodom ne bi li postavio ravnotežu u svojim odnosima sa partnerom.

Konačno, svako od nas prilazi braku sa različitih pozicija i sa različitim shvatanjima a brak sasvim sigurno nije samo intima u postelji, niti golo spremanje ručka ali ni donošenje novca u kuću zarad egzistencije. Brak je sve to zajedno i još mnogo više.

Neko lepo reče da kada onu drugu stranu volimo onda nastojimo da joj služimo i da joj ugodimo. To bi bio idealan pristup ako ga imaju obe strane i ako bi ga održavale celog života. Svi brakovi nemaju istu dozu ljubavi u sebi niti su skllapani sa istim motivima.

Pravilo kojeg bi se valjalo pridržavati je da; Brak jeste svetinja ali u tom smislu da ga samo dve osobe mogu započeti, samo te dve osobe voditi i da ga samo te dve raskinu ako shvate da im više ne odgovara. Drugačije rečeno, niko sa strane ne bi trebao da se meša ni na koji način ako želi da te dve osobe uspeju u svojim nastojanjima da sebe izgradjuju i uzdižu.

Istovremeno, mi sami ne bismo trebali dozvoliti da nam se ijedna treća osoba meša pa makar koja da je to osoba. Ako u sebi istinski volimo decu u brak im se ne bismo smeli mešati pa makar se raspadali niti da dozvolimo svojim roditeljima da nam se mešaju ako volimo i roditelje i svog bračnog druga.

Brak ne može opstati na onoj dozi ljubavi sa kojom je i počeo niti sa onakvim odnosima na kojima je zasnovan. Sve to mora usputno biti menjano i usavršavano u protivnom brak postaje pretežak za jednu osobu a možda i za oboje.

Brak nam nije zapao u problematičnu situaciju samo zato što ona druga strana ima ili nema odgovarajući pristup već i zato što mi sami-e ne nastojimo menjati svoj pristup braku.U tom komešanju i natezanju mi učimo voleti i poštovati onu drugu stranu ali ujedno voleti i poštovati sebe same. Najčešće od svog partnera (partnerke) ne možemo dobiti više ljubavi, pažnje i uvažavanja nego što ga sami imamo prema sebi ili što ga od sebe možemo ponuditi toj istoj strani. Uvek počnimo od sebe.

Problemi se nikada sami po sebi neće rešiti i ne treba očekivati da ih iko drugi može ili treba da rešava. Mi sami - e moramo zasukati rukave i u četiri oka rešavati probleme. Problem iz postelje se tamo i rešava a problem dnevnog življenja se rešava u dnevnoj sobi.

Ako u onoj drugoj strani ima ljubavi prema nama onda će uz manje ili više natezanmja rešenje biti pronadjeno, medjutim ako nema ljubavi onda je i rešenje nedokučivo.

Treba iscrpiti svaku mogućnost samo nasilje nikada ni pod kojim uslovima.
 
Poslednja izmena:
Nisam pročitao sve postove na ovom forumu, ali ipag moram da odgovorim nešto. Brak (a zatim i porodica) bi trebao da se sastoji od muškarca i žene. Svaka druga kombinacija je komična ili tragična. U današnjem savremenom dobu emancipacijom su žene skoro potpuno ravnopravne muškarcima, tako da imamo u braku muškarca i ženu koja ima obaveze muškarca + stare obaveze žene koje bezuspešno pokušava da podeli sa muškarcem jer je ženska emancipacija njihova volja, dok preuzimanje ženskih obaveza nije dobrovoljni izbor muškarca nego posledica. Kada se rode deca stvari postaju mnogo komplikovanije, jer se postavlja pitanje ko će da se bavi roditeljstvom. Roditelji svakako ne, jer su previše zauzeti i dete im postaje nerešiv teret ako ne uspeju da ga smeste u vrtić ili obezbede ŽENU za čuvanje, odnosno za roditeljstvo. Dakle, svodi se da u svakom braku nedostaje ŽENA za spremanje kuće i roditeljsvo. Brak: muškarac, žena koja je još jedan muškarac i ŽENA koja je plaćena da to bude – žena. Nisam Nostradamus ali mogu da vidim kuda ovo dalje vodi.

BRAVO Dragutine! Stvarno najiskrenije BRAVO!:klap::klap::klap:
E, vidiš, to bi ja u škole vratila. TAKVA predavanja i priče. I mislim da bi najbolje bilo imati i veronauku i građansko. I učiti na veronauci sve ono čemu veronauka i treba da uči, čuvati i poštovati tradiciju... a na građanskom, o porodici i braku na jedan savremeniji ali podjednako human i emotivan način. I vratiti one časove da devojčice ponovo uče da vezu i štrikaju (tek da nauče, a da li će to kasnije raditi to je drugo pitanje), a dečaci da seckaju šper i nauče kako se menja licna na osiguraču... I po neka reč o roditeljstvu, odgovornosti, ljubavi... što kažeš, da krenemo od nekog početka.
 
EVO MOG PROBLEMA:U BRAKU SAM 6GOD,NISAM BOLESNO PEDANTNA,ALI KUCU CISTIM OBAVEZNO JEDNOM NEDELJNO GENERALNO!!I DOK JA CEO TAJ DAN KRENEM DA RIBAM OD SPRATA DO PRIZEMLJA,MOJ TI MUZ LEZI NA KREVETU KAO KER U HLADU(neki ce sad pomisliti :shock: :kako mogu tako o muzu,a mogu,jer za njega dvosed nije za sedenje,vec samo za lezanje,bilo da je dan ili noc)!ELEM,JA TADA DOBIJEM OSPICE,GLEDAJUCI GA KAKO UZIVA DOK JA SVA U ZNOJU NEZNAM GDE CU PRE I STA DA ORIBAM,A SVE MENE CEKA:I KUCA,I DETE,I OBAVEZE :( .A STO JE NAJCRNJE,NI DA SE PONUDI DA MI ISTA POMOGNE(makar i djubre da odnese do kontejnera,da postavi,ili makar raskloni sto),NISTA OD TOGA!POKUSAVALA SAM I NA LEP NACIN,CILE MILE,DA MI POMOGNE ,DA ME RASTERETI MALO,A ON MI KAZE NA TO:SHVATI TO OD MANE NECES NIKADA DOZIVETI!!JA MU NA TO ODGOVORIM:OK,KAKO BI BILO DA JA KAZEM PO PITANJU RUCKA I HIGIJENE DA OD MENE TO ON NIKAD NECE DOZIVETI!?OSTANE BEZ TEKSTA.A DA NE PRICAM KAKO SVAKODNEVNO TRCIM ZA NJIM,I RASKLANJAM NJEGOV NERED:(posle njegovog tusiranja u kupatilu haos,kada se obrije,dlacice u umivaoniku,na wc solji ,,uvek" po neka stidna dlaka,ili kapi urina..)MOGLA BIH O OVOME DO UJUTRU DA VAM PISEM,POLUDECU,NACISTO! :? :x ZENE KOJE STE U BRAKU,IMATE LI OVAKAV PROBLEM,I SAVET KAO DALJE? :idea:[/QUOTE

Mislim da je lijepo kad muskarac pomaze zeni, pogotovo ako je ona mnogo zauzeta oko djeteta, jos ako ima i posao.
Ali me nerviraju i muskarci koji se toliko uzive u ulogu domacice i petljaju se u sve zenske poslove.
Npr., -zanemaruju svoj posao da bi ocistili kucu i onda stalno natrljavaju zenama nos kako su oni sposobniji i vrijedniji.
-Ako jednom godisnje skuhaju rucak o tome pricaju tokom cijele godine.

-Ipak je bolje da zenski poslovi ostanu zeni uz malu asistenciju muza, a da se muskarac bori da zaradi i obezbjedi bolju egzistenciju svojoj porodici.
 
Ja sam za to da se u braku svi poslovi zajedno rade i da se svi problemi resavaju DOGOVOROM. Ako ja ne stignem da operem sudove jer mi se dete kmezilo citav dan , pa sam morala da ga nosam do 23h, ne vidim nista lose u tome da moj muz uzme pa opere te sudove. Ako vidi da ne mogu da stignem da odradim sve kucne poslove, zasto bi bilo sramota da mi priskoci u pomoc.
Moj muz je iz porodice koja ima malo zastarela shvatanja. Npr. sve se podredjuje svekru koji je uvek umoran, jadnicak radio je ceo dan ( mada je covek sam dao otkaz i ima privremene poslove 1 u 2 meseca). Ali kad se desi da radi, i dodje kuci u isto vreme kad i mi sa posla, njemu se prvom stavlja tanjir, pa nama ako ima. :otkacio:
I jako me nervira kad sedne za sto i kaze zeni " Daj da jedem", a ona mu sve postavi, ugreje, pa posle rasklanja za njim. :dash:
Sva sreca pa je moj muz uvideo da je takvo ponasanje krajnje primitivno. Neki dan je oprao i obrisao sve sudove jer sam ja malog malo duze uspavljivala, a njegovoj mamici ne pada na pamet da pere ono sto ja zaprljam. I ne vidim nista lose u tome, dok bi ga drugi muskarci u tom slucaju nazvali papucicem...
Jednom je cak i opeglao ves jer ja nisam stigla od nekih drugih obaveza.
Kad smo bili na letovanju, ja ujutru odem u prodavnicu (posto on ne zna da se sporazume), a on opere sudove od sinoc i skuva mi kafu.
 
Ja sam za to da se u braku svi poslovi zajedno rade i da se svi problemi resavaju DOGOVOROM. Ako ja ne stignem da operem sudove jer mi se dete kmezilo citav dan , pa sam morala da ga nosam do 23h, ne vidim nista lose u tome da moj muz uzme pa opere te sudove. Ako vidi da ne mogu da stignem da odradim sve kucne poslove, zasto bi bilo sramota da mi priskoci u pomoc.
Moj muz je iz porodice koja ima malo zastarela shvatanja. Npr. sve se podredjuje svekru koji je uvek umoran, jadnicak radio je ceo dan ( mada je covek sam dao otkaz i ima privremene poslove 1 u 2 meseca). Ali kad se desi da radi, i dodje kuci u isto vreme kad i mi sa posla, njemu se prvom stavlja tanjir, pa nama ako ima. :otkacio:
I jako me nervira kad sedne za sto i kaze zeni " Daj da jedem", a ona mu sve postavi, ugreje, pa posle rasklanja za njim. :dash:
Sva sreca pa je moj muz uvideo da je takvo ponasanje krajnje primitivno. Neki dan je oprao i obrisao sve sudove jer sam ja malog malo duze uspavljivala, a njegovoj mamici ne pada na pamet da pere ono sto ja zaprljam. I ne vidim nista lose u tome, dok bi ga drugi muskarci u tom slucaju nazvali papucicem...
Jednom je cak i opeglao ves jer ja nisam stigla od nekih drugih obaveza.
Kad smo bili na letovanju, ja ujutru odem u prodavnicu (posto on ne zna da se sporazume), a on opere sudove od sinoc i skuva mi kafu.

Draga, ja zbilja ne znam gde ti zivis, ali ovo je XXI vek i potpuno je NORMALNO da muskarac i kuva i pere sudove i cisti kucu.

Moj vec 21 godinu kuva kafu, u stvari, ja je odavno uopste ne kuvam, vise i ne umem... To je njegovo. Ionako je u tome bolji od mene.
A i moj svekar, kome je 83., donosio je svekrvi svako jutro kafu.
Cak je i meni kuva ako mi je muz slucajno odsutan:whistling:
 
E nismu svi isti. ovde gde sam se ja udala jos je srednji vek... Uostalom pisala sam o tome na svekrvama, ali su me pojedinci napljuvali. Kad bi moj muz kojim slucajem presao da zivi u kucu moje mame koja zvrlji prazna, njegovi bi ga se odrekli... Ali eto ja sam se udala iz grada u selo, pa mozes zamisliti kojubitku bijem da bi ga civilizovala.
 
Moj muz je jedna potpuno inferiorna osoba.Nikada nije inicijator bilo cega-da se izadje da se uradi nesto u kuci da li ima dovoljno novca da sledeceg meseca i kako se snaci ako ga nema...itd.Od samog starta pokusavam to da promenim ali nista.Jako sam nezadovoljna i nesrecna zbog toga.Stalno se pitam da li ja njega uopste volim.Pomislim da moje nezadovoljstvo proistice zbog nedostatka ljubavi i da mi to ne bi smetalo u toj meri da ga volim.Ne osecam ni strast prema njemu i to takodje pripisujem nedostatku ljubavi mada strast moze postojati i bez ovog osecanja.Volela sam i pre njega ali sam bila mnogo mladja pa mi slicne stvari nisu smetale.Bilo mi je vazno da ga interesujem samo ja i to je dovoljno.Ipak neznam da li su godine ili ljubav u pitanju.
Kada u nekom periodu on malo promeni sebe(to je kratkog daha)ja sam jako dobra i nezna prema njemu i onda mislim da to i nije tako strasno.Ali sa njegovom promenom menja se i moj stav prema svemu ovome.Bojim se da ga ostavim jer mislim da cu mozda tek onda shvatiti da ga volim pa ce biti kasno.
Interesuje me sta vi mislite:koji su to kriterijumi na osnovu kojih (kada smo ovako u krizi )mozemo odrediti da li nekoga volimo ili ne?
 
Draga Alba, ocigledno si ocajna. I verujem da si vec odlucila, ali se bojis te svoje odluke.
Procitaj ponovo sve one odgovore na "drugoj temi" na kojoj si postavila isto pitanje.
Verujem da ce ti pomoci...

Sve najbolje....
 
E nismu svi isti. ovde gde sam se ja udala jos je srednji vek... Uostalom pisala sam o tome na svekrvama, ali su me pojedinci napljuvali. Kad bi moj muz kojim slucajem presao da zivi u kucu moje mame koja zvrlji prazna, njegovi bi ga se odrekli... Ali eto ja sam se udala iz grada u selo, pa mozes zamisliti kojubitku bijem da bi ga civilizovala.

Stefi, nema ljutis, ali imam utisak da si i ti upala u klasicnu zamku tipa: MA PROMENICE SE ON U BRAKU!

:sad2: Zao mi je mila, ali NECE.

Ni tvoj, ni moj, ni bilo ciji. Mogu samo da postanu gori...
Zato se oci sirom otvore PRE nego sto se uleti u brak. Ali, nazalost, nemaju svi isti stav prema tome.

Licno, odbila sam bila u startu i da se maknem iz svog stana i da potpisem papir! MM je potrosio sest gorina i tek kad je nas najstariji sa 4 i po poceo da me gnjavi kako oce svadbu pristala sam da se obavezem!

Sad imam 4 dece, ali, veruj mi, da ne daj Boze zatreba, pokupila bih ih i zapalila. Bez reci. Ako JA nisam sposobna da obezbedim sebi i svom potomstvu, onda bolje i da me nema. Ne treba mi muz za to.

A posto MM dobro zna te moje stavove, valjda zato i pazi da ne pretera. Jer, inace, bice, Putuj igumane...:thumbdown:
 
Kada bi ti on večeras iznenada predložio razvod da li bi osetila tugu ili olakšanje?

Upravo se o tome i radi sto ne znam sta bih osetila . I ne znam da li bi u slucaju da osetim tugu to bila samo sujeta?!
Jednostavno samo sam se previse vezala za njega, i svi drugi misle da je ok medju nama> Nikada se nisam nikome ozbiljno zalila.Prvi put sam se pozalila pre neki dan i to takodje na forumu slicnom ovom.Sve sam samo gutala i terala sebe da mislim da ce se nesto promeniti I mozda bi i moglo kada bi bilo bar malo ljubavi.
A nikome se ne zalim jer mislim da nema svrhe da se zalim(ocrni svog muza pa se posle pojavi pred njima u njegovom drustvu)dok nesto ne" preduzmem"
"Preduzmem"jer za njega se nista izgleda i ne dogadja.Narocito kad cutim.Onda je za njega sve ok.Posle cetiri godine on me uopste i ne poznaje..
 
Kada bi ti on večeras iznenada predložio razvod da li bi osetila tugu ili olakšanje?

Kad izađe iz kuće, bilo gde i bilo kad, je l nakon osmeha koji mu uputiš uz ono: Ćao ljubavi... pomisliš: Crko dabogda ili Idi bre više u p... mate... ili tako nešto.... ? Ako je odgovor pozitivan, možda je vreme da priznaš da je ljubav prošla.
Ali!
Mrtva sam ozbiljna, Pod uslovom da je samo došlo do "zamora materiajla" da nema prevare, da iskrenost postoji, ljubav se može izlečiti. Odgovorno tvrdim. Pet dana, ma tri dana negde sami... šetnje... razgovori... vratićete se kao novi i shvatićete koliko se i dalje volite.
 
EVO MOG PROBLEMA:U BRAKU SAM 6GOD,NISAM BOLESNO PEDANTNA,ALI KUCU CISTIM OBAVEZNO JEDNOM NEDELJNO GENERALNO!!I DOK JA CEO TAJ DAN KRENEM DA RIBAM OD SPRATA DO PRIZEMLJA,MOJ TI MUZ LEZI NA KREVETU KAO KER U HLADU(neki ce sad pomisliti :shock: :kako mogu tako o muzu,a mogu,jer za njega dvosed nije za sedenje,vec samo za lezanje,bilo da je dan ili noc)!ELEM,JA TADA DOBIJEM OSPICE,GLEDAJUCI GA KAKO UZIVA DOK JA SVA U ZNOJU NEZNAM GDE CU PRE I STA DA ORIBAM,A SVE MENE CEKA:I KUCA,I DETE,I OBAVEZE :( .A STO JE NAJCRNJE,NI DA SE PONUDI DA MI ISTA POMOGNE(makar i djubre da odnese do kontejnera,da postavi,ili makar raskloni sto),NISTA OD TOGA!POKUSAVALA SAM I NA LEP NACIN,CILE MILE,DA MI POMOGNE ,DA ME RASTERETI MALO,A ON MI KAZE NA TO:SHVATI TO OD MANE NECES NIKADA DOZIVETI!!JA MU NA TO ODGOVORIM:OK,KAKO BI BILO DA JA KAZEM PO PITANJU RUCKA I HIGIJENE DA OD MENE TO ON NIKAD NECE DOZIVETI!?OSTANE BEZ TEKSTA.A DA NE PRICAM KAKO SVAKODNEVNO TRCIM ZA NJIM,I RASKLANJAM NJEGOV NERED:(posle njegovog tusiranja u kupatilu haos,kada se obrije,dlacice u umivaoniku,na wc solji ,,uvek" po neka stidna dlaka,ili kapi urina..)MOGLA BIH O OVOME DO UJUTRU DA VAM PISEM,POLUDECU,NACISTO! :? :x ZENE KOJE STE U BRAKU,IMATE LI OVAKAV PROBLEM,I SAVET KAO DALJE? :idea:


Ako imate para, plati kucnu pomocnicu ili zenu da ti 1x sedmicno uradi ciscenje. Resen problem (a to nije skupo, zena iz komsiluka ce da ti dodje za 1000-2000 dinara za to jedno ciscenje)
Ako on tebe voli, slazete se, verujete jedno drugom, postuje te i ti ga volis i lepo ti je sa njim, slazete se oko dece i u sexu i nemate drugih problema eto ti resenja
Poz
 
EVO MOG PROBLEMA:U BRAKU SAM 6GOD,NISAM BOLESNO PEDANTNA,ALI KUCU CISTIM OBAVEZNO JEDNOM NEDELJNO GENERALNO!!I DOK JA CEO TAJ DAN KRENEM DA RIBAM OD SPRATA DO PRIZEMLJA,MOJ TI MUZ LEZI NA KREVETU KAO KER U HLADU(neki ce sad pomisliti :shock: :kako mogu tako o muzu,a mogu,jer za njega dvosed nije za sedenje,vec samo za lezanje,bilo da je dan ili noc)!ELEM,JA TADA DOBIJEM OSPICE,GLEDAJUCI GA KAKO UZIVA DOK JA SVA U ZNOJU NEZNAM GDE CU PRE I STA DA ORIBAM,A SVE MENE CEKA:I KUCA,I DETE,I OBAVEZE :( .A STO JE NAJCRNJE,NI DA SE PONUDI DA MI ISTA POMOGNE(makar i djubre da odnese do kontejnera,da postavi,ili makar raskloni sto),NISTA OD TOGA!POKUSAVALA SAM I NA LEP NACIN,CILE MILE,DA MI POMOGNE ,DA ME RASTERETI MALO,A ON MI KAZE NA TO:SHVATI TO OD MANE NECES NIKADA DOZIVETI!!JA MU NA TO ODGOVORIM:OK,KAKO BI BILO DA JA KAZEM PO PITANJU RUCKA I HIGIJENE DA OD MENE TO ON NIKAD NECE DOZIVETI!?OSTANE BEZ TEKSTA.A DA NE PRICAM KAKO SVAKODNEVNO TRCIM ZA NJIM,I RASKLANJAM NJEGOV NERED:(posle njegovog tusiranja u kupatilu haos,kada se obrije,dlacice u umivaoniku,na wc solji ,,uvek" po neka stidna dlaka,ili kapi urina..)MOGLA BIH O OVOME DO UJUTRU DA VAM PISEM,POLUDECU,NACISTO! :? :x ZENE KOJE STE U BRAKU,IMATE LI OVAKAV PROBLEM,I SAVET KAO DALJE? :idea:
Dovedi njegovu Mamu taj dan kad spremas generalno kucu,pa nek vidi kakvog sina ima.
Nisi mu ti kucna pomocnica niti je on tvoj robovlasnik.
Jednosatvno ostavi jedno vreme kako jeste ,ali ako se ti bojis njega to je vec druga stvar.
Nemoj da cistis i da spremas:super::super:
 
Ako imate para, plati kucnu pomocnicu ili zenu da ti 1x sedmicno uradi ciscenje. Resen problem (a to nije skupo, zena iz komsiluka ce da ti dodje za 1000-2000 dinara za to jedno ciscenje)
Ako on tebe voli, slazete se, verujete jedno drugom, postuje te i ti ga volis i lepo ti je sa njim, slazete se oko dece i u sexu i nemate drugih problema eto ti resenja
Poz

Sve je to lepo sto si ti napisala,ali kako da se uvece slaze sa njim ili preko dana ne znam vec kad vode ljubav kad se ponasa kao skot.
Meni bi bile uvek pred ocima njegova pisacka na wc solji i dlacice po kupatilu.:otkacio::otkacio:
 
Sve je to lepo sto si ti napisala,ali kako da se uvece slaze sa njim ili preko dana ne znam vec kad vode ljubav kad se ponasa kao skot.
Meni bi bile uvek pred ocima njegova pisacka na wc solji i dlacice po kupatilu.:otkacio::otkacio:

Pa ako je pišaćka na wc šolji i dlačice po kupatilu, ta prejadnica je udata za svinju, a ne za čoveka. Muž moje prijateljice pere ruke i PRE i posle piš*****. U TO se, kaže, i zaljubila, tj. kad je to saznala, odlučila da se uda za njega : )
 
Pa ako je pišaćka na wc šolji i dlačice po kupatilu, ta prejadnica je udata za svinju, a ne za čoveka. Muž moje prijateljice pere ruke i PRE i posle piš*****. U TO se, kaže, i zaljubila, tj. kad je to saznala, odlučila da se uda za njega : )

I ja imam jednog extra čistunca! Kada je svojevremeno igrao fudbal, posle utakmice se istušira u kupatilu kluba i opet kad dođe kući! Razlog: tamo je bilo na brzinu!!! I to je ono što obožavam kod njega!!! :ok: :cmok:
 
Ako imate para, plati kucnu pomocnicu ili zenu da ti 1x sedmicno uradi ciscenje. Resen problem (a to nije skupo, zena iz komsiluka ce da ti dodje za 1000-2000 dinara za to jedno ciscenje)
Ako on tebe voli, slazete se, verujete jedno drugom, postuje te i ti ga volis i lepo ti je sa njim, slazete se oko dece i u sexu i nemate drugih problema eto ti resenja
Poz

Mislis da se nije razvela??:)
 

Back
Top