"Ратко Младић, трагични херој"

Salvantis:
Ovom prilikom bih mogao da citiram neku inteligentu i kulturnu osobu, ali uradicu potpuno suprotno :


Ista osoba, isti thread....
Nema potrebe da odgovaras na svoje pitanje, sve je jasno 8-)


wow
bravo

1:0
za tebe

ja sam tip čovjeka koji prizna kad me netko nadmaši

vrlo lukavo
moram priznat

al ja sam Bilju već odavno prestao smatrat damom
jer dame se ipak ne spuštaju na takav nivo

the end
 
kyoatia:
jesi siguran da tako izgleda? nakon godina skrivanja po pećinama Šumadije....
Slušaj katolički srpski paćeniče : Ostavi se vređanja naših dama, i naših ikona. Idi bistri politiku o Francuskoj i Nemačkoj. Tvoje nepoznavanje svima nama bliske istorije je samo po sebi ponižavajuće. Dodatno hoćeš da budeš duhovit vređajuči pri tom i radikale i svakog drugog ko ima smisla za nacionalno. "Pajtaš" se otvoreno, rekoh ti već jednom, s svim anti-Srbima ovde i misliš da takav prođeš a da na tebe navale svi kojima ova zemlja nešto znači. Ako već "ne možeš da zatvoriš usta" imaš svoje U forume pa tamo se*i kolko hoćeš.
 
Seven of Nine +:
Slušaj katolički srpski paćeniče : Ostavi se vređanja naših dama, i naših ikona. Idi bistri politiku o Francuskoj i Nemačkoj. Tvoje nepoznavanje svima nama bliske istorije je samo po sebi ponižavajuće. Dodatno hoćeš da budeš duhovit vređajuči pri tom i radikale i svakog drugog ko ima smisla za nacionalno. "Pajtaš" se otvoreno, rekoh ti već jednom, s svim anti-Srbima ovde i misliš da takav prođeš a da na tebe navale svi kojima ova zemlja nešto znači. Ako već "ne možeš da zatvoriš usta" imaš svoje U forume pa tamo se*i kolko hoćeš.
hvala
što si na početku posta pokazao da nisi vrijedan čitanja...
 

Back
Top