Зашто је Насер Орић херој већини Муслимана на Балкану?

Где вам је овај
sakib-mahmuljin-rat.jpg

Pa hodaju slobodno zločinci i po Sarajevu, doduše Istočnom :D konobarišu i ebu majke onima koji su im obećavali kule i gradove ako budu snajperom rokali sve što se kreće po pravom Sarajevu :D

Evo ovaj šljam od čovjeka radi za šankom u birtiji u Lukavici, doduše sad kmeči i izvinjava se muslimanima, stopala im ljubi ;)
Ebada je što ratni zločin ne zastarjeva, nikad se ne zna kadće neko na sud..
Ваши снајпреристи што су рокали Српску децу по Сарајеву, јел ти злочини застаревају?

Обиљежавање Дана сјећaња на убијену дјецу Српског Сарајева​

5KgmIzDsEQR6ozwiEc7jR7KGt_neQtE-_1000.jpeg

https://katera.news/obiljezavanje-dana-sjecanja-na-ubijenu-djecu-srpskog-sarajeva

Зашто не могу? Сматрају да је Ратко Младић извршио геноцид над њиховим народом и виде да га ми Срби величамо као хероја.

Е сад би ти рекао да Ратко Младић заправо није злочинац, већ да је водио рат по свим правилима.
Исто то би рекли муслимани за Насера Орића.
Без обзира на све доказе, никада нико неће моћи да потпуно убеди другу страну у исправност својих тврдњи.
Ratko sa Srbima nije upadao u muslimanska sela i ubijao redom,za razliku od ovog i njegove bande.Porediš neuporedive stvari.

Зашто не могу? Сматрају да је Ратко Младић извршио геноцид над њиховим народом и виде да га ми Срби величамо као хероја.

Е сад би ти рекао да Ратко Младић заправо није злочинац, већ да је водио рат по свим правилима.
Исто то би рекли муслимани за Насера Орића.
Без обзира на све доказе, никада нико неће моћи да потпуно убеди другу страну у исправност својих тврдњи.
Зашто би нас то дотицало?
Нека се свако поноси оним што има, ми Ратком они Насером.

Back