Rat u Ukrajini (34)

Da li uskoro sledi direktan sukob između Rusije i NATO?


  • Ukupno glasova
    79
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada postoje tisuće X niti koje su napravili ruski iseljenici koji su se uspaničili 2022. i odlučili napustiti Rusiju tako što su "upali" na granični prijelaz Gornji Lars ili kupili x10 precijenjene avionske karte. Svi su bili uvjereni da je s Rusijom gotovo, na temelju onoga što su čuli od zapadnih 'stručnjaka' i vrištećih oporbenih vođa.

No, pokazalo se da su bili u krivu, pa ovi jadnici sada dijele svoje tužne priče o tome kako su izgubili sve – imovinu, posao, stanove i morali su drastično sniziti životni standard. Stalno su prevareni, suočavaju se s pravnim problemima, a što je najgore, sada shvaćaju da su napravili veliku pogrešku. (dobro, osim malenog postotka ultra-bogatog ofc)

Dvije i pol godine nadali su se da će Rusija nestati kako bi njihov bjesomučni 'bijeg' imao ikakvog smisla. No umjesto toga, njihovi osobni životi otišli su kvragu i postali borba za preživljavanje. Dok su u isto vrijeme realne plaće u Rusiji bile u porastu, a prvi put u deset godina Svjetska banka priznala je Rusiju kao zemlju s visokim dohotkom. Pouka priče je: nikad ne vjeruj slijepo 'stručnjacima' i nikad ne paničari.
 
.Meni je interesantan podatak o kome nismo ti i ja pisali ovde-zašto je taj isti kolektivni zapad ignorisao pojavu neonacizma u Ukrajini iako su zapadne medijske kuće pisale o tome?Zašto je Angela priznala da je lagala Putina da bi dala vremena Ukrajini da se naoruža?Ako je taj zapad za mir kao što priča,zašto to nisu sprečili odmah?
Zato sto nacizam i fasizam kupja na zapadu vec decenijama. Sada je doslo do ispoljavanja u javnost prave prirode zapadnog sektaskog udruzenja.
Jedino potpuna dezintegracija zapadnih nacista vodi ovaj svet u svetliju buducnost
 
Da nije sa Torenta, ne bi radio :mrgreen:
Ma da :lol:

IMG_0189.JPG
 
Пакао за украјинске оружане снаге у Волчанску: ФАБ-ови руше куће са концентрацијом украјинских трупа
Настављају се жестоке борбе у центру града и на боковима.
Руске ваздухопловне снаге користе навођене бомбе да подрже напредовање наших јуришних група.

 
🐦‍⬛🇷🇺
Пакао за Оружане снаге Украјине у Волчанску

ФАБ-ови руше куће са концентрацијом украјинских трупа. Настављају се жестоке борбе у центру града и на боковима.
Руске ваздухопловне снаге користе навођене бомбе да подрже напредовање руских јуришних група.

Према извештајима групе
"Север" руске трупе додале су мостобран на левој обали Северског Донца, у шуми северно од насеља Прилипка и западно од Синелникова.

t.me/istocni_front
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top