LakicevicB
Veoma poznat
- Poruka
- 13.450
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
a rusi ušli u harkov![]()
zar časov jar nije pao već početkom travnja?Kmeeee kmeeee kmeeeee trbonjaaaa
Микроокруг Канал у Часовом Јару потпуно под руском контролом
Kokošinjac !!!Kmeeee kmeeee kmeeeee trbonjaaaa
Микроокруг Канал у Часовом Јару потпуно под руском контролом
Šta je travanj?zar časov jar nije pao već početkom travnja?
Stotine tisuća?Tebi smiješno, a pobili ukrajinci već stotine tisuća ruskih nesretnika![]()
mjesec kad je putin iz bunkera objavio pobedu u ukrajiniŠta je travanj?![]()
tek pokošena trava u svibnjuŠta je travanj?![]()
Što koristite rusku riječ tisuća?mjesec kad je putin iz bunkera objavio pobedu u ukrajini
Stotine tisuća?
Ma više, jesu tisuću
Stotine tisuća hahahahahahahahaMa dvojicu, Ivana i Serjožu, s tim da Serjoža sam pao sam se ubio![]()
Боље да купују протезе за зубе, биће им корисније.Аууу, ал' их раде
Власти главног града Литваније купују „змајеве зубе“ и противтенковске јежеве за заштиту града.
Nije. Stradavaju u većini prisilno mobilizirani obični ljudi, glavni inicijatori su van dohvata.Bivši savetnik Pentagona Teodor Postol ;
"Ми смо само, првом приликом, одлучили да испровоцирамо Русе, а то се не може назвати вештом дипломатијом. Овде имамо рат који желимо да добијемо. Узгред, ми га не добијамо, губимо га на најкатастрофалнији начин, а америчка штампа то не покрива. Сада би руска страна, ако би пристала да не узима у обзир губитке, могла да стави тачку на овај рат за неколико недеља. Тренутно минимизирају своје губитке док истовремено уништавају украјинске оружане снаге, наносе им губитке од око 2.000 бораца дневно, односно око 40-45 хиљада месечно. То је стратегија руске стране у овом тренутку.
Зато не видимо велике територијалне успехе, јер је њихова стратегија да униште украјинску војску, а затим, када је довољно исцрпљена, да уђу и заузму све. Имају 300 хиљада војника, потпуно наоружаних, обучених и опремљених, који тренутно нису укључени у борбу и које могу да користе у било ком тренутку. Проблем са којим се суочавају - ако се то може назвати проблемом - је то што не желе непотребне губитке повезане са великим офанзивним акцијама против борбено спремне војске. Стога је први део њихове стратегије уништавање борбене способности војске која им се супротставља и даље коришћење помоћних, резервних снага против остатака Оружаних снага Украјине.
Ово је лоша ситуација. А америчка штампа то погрешно објављује. Пазим на ово сваки дан. Многе међународне организације извештавају о ситуацији и сваки пут када проверите шта извештавају и шта се накнадно потврђује, њихови извештаји се испостављају тачними. Тако да ми је очигледно да ми (и ја и други) имамо исправно разумевање ситуације у Украјини. Већ смо изгубили"
link
Znači prema bivšem savetniku Pentagona 2000 Ukajinaca omrkne za dan . Denacizacija i demilitarizacija se srovodi temeljno, pa zar to nije fantastično.
РФ је свеједно! Трамп данас прича једно, а сутра друго. Планови постоје за све ситуације и биће спроведени.
Djes srboruski Barone opet arlaučeš, opet ti russka sabraća dobila po labrnji pa si malo neurozanKazu ruski lazovi da se ukrajini ne pise dobro.
Sta kaze febo msti i delegacija?
da bi nas okupatori lakše razumjeliŠto koristite rusku riječ tisuća?