Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Уз гласове који имају разумевање за руску и позицију глобалне не-НАТО већине, у Америци се запажа и повећан број оних који Бајдена називају кукавицом и другим најгорим председником у историји САД, јер "нема храборсти да ескалира". Пример:

Biden is losing World War III


Болно је бити лузер. Ескалирали или не, ту жабу крастачу морају прогутати.
 
Одеса и Харков ће постати део Руске Федерације. Трампов бивши саветник, пуковник америчке војске Даглас Мекгрегор, дао је ову изјаву на питање

„Шта ће се десити у Украјини у наредним месецима?“

„Одеса и Харков ће опет бити руски градови. Историјски су били Руси. Све руске историјске земље ће бити враћене. То ће се десити у наредних неколико месеци“, рекао је он.
✍️
❤️


Pogledajte prilog 1552094
BIVSI savetnik, PUKOVNIK.
da je on imao nesto pojma ne bi bio BIVSI a bio bi i visi cin od obicnog pukovnika, ali eto smeo je da izadje i javno kaze svoje misljenje o ratu u ukrajini i da se vrati kuci i porodicnom zivotu

Ali ruski general major Ivan Popov, KOMANDANT 58me ARMIJE, je uhapsen i zatvoren jer je izjavio da su ruski gubitci u ukrajini OGROMNI da nedostaje oruzja i municije.
Uskoro mu sledi sudjenje pred prekim vojnim sudom i najvjerovatnije da vise nikada necemo nista cuti o njemu
 
Pokrenuto je ovde snabdevanje Srbije ruskim naoružanjem pa me je to nateralo na manje istraživanje.
Ostalo mi je da vidim da li je oružje ili municija trgovačka roba i da li podleže uslovima trgovačke plovidbe. Pošto su Rusi pravni naslednici Sovjetskog Saveza mislim da imaju pravo dostave naoružanja Dunavom. Nisam siguran ali...



K O N V E N C I J A
O REŽIMU PLOVIDBE NA DUNAVU

Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika, Narodna Republika Bugarska, Republika
Mađarska, Rumunska Narodna Republika, Sovjetska Socijalistička Republika
Ukrajina, Čehoslovačka Republika i Federativna Narodna Republika Jugoslavija...
 
Uzas, stvarno, pticja perspektiva daleko snimanje siroki kadar, to se ne moze videti kolika je to eksplozija, kompleks velikih ogromnih zgrada i ova bomba napravu pustos.

Sta ce biti ako Rusi osposobe od 3 tone, neki tamo je objasnjavao da bi to bilo obim destrukcije kao mala takticka bomba.

Ne bi bio u kozi nikome gde ove bombe padaju, uzas zivi.
 
"Ovo je službeni posjet, želimo kreirati američku vanjsku politiku"

"Ovo je službeni posjet i usredotočen na to da se iskoristi ovaj trenutak između dvije administracije da se Hrvatska pozicionira kao čimbenik koji će aktivno sudjelovati u kreiranju američke vanjske politike", rekla je Grabar-Kitarović.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-otkrila-sto-je-zapravo-radila-u-americii/942269.aspx
Osobina malih i bezznacajnih petljaju se gde im nije mesto.
 

Back
Top