Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa skoro, žao mi je Rusa.
200w (3).gif


Ако је тако онда је и мени жао Укра
 
Apsolutno, fuj kapitalizam.
Amerika i Engleska biće zemlja proleterska!
Naravno da je "fuj" to ponašanje i potpuno odsustvo empatije.Samo gledate da zgrabite što više,ne mareći za osećanja i potrebe ljudi oko sebe.Baš je to "fuj" .Nema tamo ljudskosti ni mrvice,prolazite pored ljudi na ulici koji nemaju uživajući u prizoru,jer vi imate,bez potrebe da pomognete na pravi način bar jednom od tih ljudi da se vrati normalnom životu.Zato na zapadu i ima toliko beskućnika i toliko onih što imaju previše.
 
u odesi osudili čovjeka na 8 godina zatvora jer je na društvenim mrežama stavljao simbole SSSRa
...u srbiji josip broz ima piramidu na dedinju...tko je srbe kleo nije dangubio
...
In Odesa, a court sentenced a man to 8 years in prison with property confiscation for posting on social media USSR symbols - Ukraine is Europe, they said
1714557028718.png
 
🤡
Италијанска влада позвала је руског амбасадора Алексеја Параманова и изразила " екстремну забринутост "због привремене национализације подружнице италијанске компаније за грејање Аристон, рекавши да тај потез"нема правне основе".
E, sad su ih zabrinuli.
 
Mapa okupirane Ukrajine prije godinu dana:

Pogledajte prilog 1540015

Mapa okupirane Ukrajine danas:

Pogledajte prilog 1540016

Šta misliš je SVO ide po zacrtanom planu i programu
MIslim da ide, Kijev i Sumi nisu bili primarni ciljevi na pocetku, Mariupolj i Herson i Donbas su bili glavni ciljevi, mislim glavne greske Herson i Harkovska oblast juzno, nedovoljno pozadinske pomoci.itd.
 
Of korse, vidi ovo, Ukrajinci ofanziva Rusi imaju vece gubitke, Rusi ofanziva Ukrajinci imaju manje gubitke, neutralno miruje front Rusi imaju vece gubitke, Rusi imaju 10x vecu artiljerijsku prednost Ukrajinci imaju manje gubitke.

Dok ovo pisem Rusi imaju vece gubitke.... :hahaha:
kako god..ali ja osobno mislim da ovdje najviše ginu ljudi iz centralno azijskih država stanova i ostalih područja svijeta...možda čak i čine udarnu pesnicu ruske armije
...meni je zanimljivo da lik koji je poznat u donbasu amerikanac koji se oženio za ruskinju a u donjecku je od 2014. i borio se na strani DNR bude u donjecku otet prilikom pružanja pomoći žrtvama granatiranja od strane nepoznatih osoba i likvidiran zato što je amerikanac...
...komandant jedinice priznao je odgovornost za postupke svojih ljudi koji su ga oteli i ubili a radi se o ruskoj vojsci
..
jasno je da su sada u ratu na ruskoj strani u donbasu sasvim drugi ljudi nego na početku rata...nema tu puno milosti ni sentimenta ni prema sebi ni prema drugom.
...
 
Isplati se pogledati, ljepote metroa u Moskvi, nevjerojatno lijepa i skupa arhitektura u vise od 300 postaja u Moskvi, cisto i uredno, vlakovi dolaze maksimalno svakih 80 sekundi. veci promet od metroa u New Yorku i Londonu zajedno. Novi vlakovi sa elekktronickim touch screen mapama, sjedala sa USB punjacima, itd. Mnogo drugih impresivnih detalja kakvih nema ni jedan drugi metro u svijetu.

Točno svemirski izgleda...i Piter...ali

na 50 km u kružnici, bilo gdje je raspašoj.

Nemaju vode, kanalizacije.

WC školjka je misaona imenica.
Zato masovno i marišu to po Ukr.

Ukr će se još dugoooo junački boriti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top