Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Časov Jar - neću celog da gurnem, samo vrh da uđe :mrgreen:

1714552295916.png
 
A jel si zapazio jednu,meni bar,smešnu stvar.Oni(zapad) još uvek sa Rusijom i Kinom pokušavaju da razgovaraju sa pozicije sile,a ovi ih ne zarezuju ni,ni....Stoltenberg daje preporuke Rusiji da ne izlaže zarobljenu zapadnu tehniku.Pazi ludaka!On očigledno živi u nekom njihovom zamišljenom svetu gde su oni neko i nešto.
 
Nije tačno da je u EU poskupelo sve - Ukrajinke su pojeftinile, a opet niko normalan ih neće ...Pre desetak dana sam bio u Ljubljani i na Tromostovju je isto kao nekada na pijacama robova. Ukrajinke, od 18-20 godina, se nude za 20 EURA, preko 20 dobiju se i za 10 ...Zanimljivo je da su na mene naletele dve mlade bliznakinje i nudile mi se za noć 50 EURA ... Zaista užasno ... Zar je to ta napredna civilizacija i demokratija? Retko kada takvim dam bilo šta, ali svakoj sam dao po 20 EURA, okrenuo glavu, da mi ne vide suze u očima, i otišao svojim putem, proklinjući tu razvratnu i bogohulničku zapadnjačku demokratiju, kulturu i civilizaciju ...
✍️
😢


UKRAJINKA.jpg
 
Nije tačno da je u EU poskupelo sve - Ukrajinke su pojeftinile, a opet niko normalan ih neće ...Pre desetak dana sam bio u Ljubljani i na Tromostovju je isto kao nekada na pijacama robova. Ukrajinke, od 18-20 godina, se nude za 20 EURA, preko 20 dobiju se i za 10 ...Zanimljivo je da su na mene naletele dve mlade bliznakinje i nudile mi se za noć 50 EURA ... Zaista užasno ... Zar je to ta napredna civilizacija i demokratija? Retko kada takvim dam bilo šta, ali svakoj sam dao po 20 EURA, okrenuo glavu, da mi ne vide suze u očima, i otišao svojim putem, proklinjući tu razvratnu i bogohulničku zapadnjačku demokratiju, kulturu i civilizaciju ...
✍️
😢


Pogledajte prilog 1540013
"Zanimljivo je da su na mene naletele dve mlade bliznakinje i nudile mi se za noć 50 EURA .."

Potapšao ih po glavama i svakoj dao po 20 evrića samo da opsuju Zelenskog

Ma bjavoooo majstore, uhvati se pisanja bloga ili kolumni, ide ti to. Evo i keks 🍪
 
Ide li ta SVO po planu, zna li se šta.
Da li je Rusija u plamenu uključena u taj plan
SVO je proširena nakon što je NATO odbio pregovore i rešio da ratuje sa Rusijom do kraja.

NATO se uspešno demilitarizuje a njihove ekonomije polako mrve, uz pomoć prijatelja Rusije i slobode iz celog sveta.

Kolektivni Zapad skviči u svojoj nemoći, ruše se njihove iluzije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top