Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?

• Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta je bre ovo, europljani nece da slusaju diktat iz amerike?

Према писању "Вашингтон поста", званичници ЕУ су одбили да конфискују руску имовину, страхујући да би то могло да наруши међународно право, да поткопа поверење инвеститора у евро и да изазове узвратне мере Русије​

https://srbin.info/svet/americki-medij-evropa-se-digla-protiv-sjedinjenih-drzava-zbog-rusije/

Srbin.info. Vase pravo da znate sve fejk debilnosti. :rotf:

Рече један Амер, Путин пола часа у детаље говорио о руској историји, а Бајден не зна где је лево а где десно ни како се зове
Нека нам Бог помогне
Tebi Bog ne može i ne želi pomoći.

Jer te onaj drugi zaposeo i ful preuzeo.

Da kačiš 3 gifa u 25 k poruka je slučaj za promatranja.

Nemaš argumenata, rečnik, nego začepiš kopi pejst 3 gifta i vozi Miško.

Imferiorno i infantilno.

Srbin.info. Vase pravo da znate sve fejk debilnosti. :rotf:
Ujko, to pise WaPo, evo

At IMF and World Bank meetings, U.S. pushes allies over ...

23 hours ago — A final decision on proposals to repurpose the Russian assets awaits a June summit meeting of President Biden and other Group of Seven leaders ...

iliti:
'No consensus' in West on seizing Russian assets – WaPo
iliti
The Washington Post: European authorities refuse to seize Russias frozen assets
znaci, svi pisu da wapo pise, ko nema pretplatu na wapo, opet moze da dodje do informacije. be znam sto vas toliko svrbi taj srbininfo koji samo prenosi vesti?

znaci, ostaje samo amerika, a evropa nece da slusa

Ujko, to pise WaPo, evo

23 hours ago — A final decision on proposals to repurpose the Russian assets awaits a June summit meeting of President Biden and other Group of Seven leaders ...

iliti:
iliti
znaci, svi pisu da wapo pise, ko nema pretplatu na wapo, opet moze da dopdje do informacije. me znam sto vas toliko svrbi taj srbininfo koji samo prenosi vesti?

Нису Европљани лопови као Американци и Шошони.

Након свега, када имамо низ неспорних информација, мислим да је "пут у Кијев као у сватове" још један мит. Тај правац је имао више циљева и у складу је са њиховом доктрином. Ако није изнудио смену власти (ако је то уопште био циљ) јесте омогућио лакши продор на југ, плус, био је подршка дипломатским напорима који су у Турској дали плода са украјинске стране, али је интервенцијом америчког поштара Џонсона, ствар пропала.

Хоћу рећи, мислим да је та популарна теза врло натегнута и спорна.
Cilj je očigledno bio promena vlasti u Kijevu, jer je angažovan suviše mali broj ljudi za nešto drugo. Pretpostavka je bila da će se odbrana raspasti, što se nije desilo. Nakon prvih nekoliko nedelja, kad se podvukla crta, postalo je jasno da prvi cilj nije postignut, pa se prešlo na plan B.
Za stotine hiljada Ukrajinaca i Rusa - kobno jer će ovo još da traje.

Tebi Bog ne može i ne želi pomoći.

Jer te onaj drugi zaposeo i ful preuzeo.

Da kačiš 3 gifa u 25 k poruka je slučaj za promatranja.

Nemaš argumenata, rečnik, nego začepiš kopi pejst 3 gifta i vozi Miško.

Imferiorno i infantilno.
Ух ко нам је то бесан

Брзо, к нози!!!☝️

Дооообар Доооообар

slickric-naturedoge69.gif

Cilj je očigledno bio promena vlasti u Kijevu, jer je angažovan suviše mali broj ljudi za nešto drugo. Pretpostavka je bila da će se odbrana raspasti, što se nije desilo. Nakon prvih nekoliko nedelja, kad se podvukla crta, postalo je jasno da prvi cilj nije postignut, pa se prešlo na plan B.

Уз дужно поштовање, то је само претпоставка.

Ujko, to pise WaPo, evo

iliti:
iliti
znaci, svi pisu da wapo pise, ko nema pretplatu na wapo, opet moze da dodje do informacije. be znam sto vas toliko svrbi taj srbininfo koji samo prenosi vesti?

znaci, ostaje samo amerika, a evropa nece da slusa
Ustasu svrbi cim vidi rec srbin.

Нису Европљани лопови као Американци и Шошони.
ja mislim da ce u junu morati, a sada amerika da ce da probije led, vreme je da se ta zamrznuta imovina LIKVIDIRA, nema logike da ostane zamrznuta doveka, bese oko 300 milijardi ukupno
Ustasu svrbi cim vidi rec srbin.
pa eto mu linkova koliko hoce, svi pisu, za sada evropa odbija, pa cemo videti u junu, a cekamo da ameri probiju led vec sada, peskov preti, ali ko njega pita, neka uzvracaju kontramerama, mi ameri otimamo za jadne ukre ruske parice koje ionako odavno vec nisu ruske - drugi put lik nekog svog TZARA na ruske pare, da se zna cije su, ove su zapadne, arivederci

Poslednja izmena:
Jeste pretpostavka, ali mnogo realnija od priče da je upad na severu služio da bi se lakše zauzeo Herson i veza sa Krimom.
Не кажем да нису постојала таква надања, али са оним мизерним снагама је смена власти била немогућа. Мислим да Херсон није био главни циљ, већ НЕ Запорожје,

Ja sam za,da se roka dubina rusije i srusi krimski most,onda ide model gaze bombardovanje,vreme je
To je требало пре две године, а не да Путин срамоти Русију и руску војску, да му се дешава пуч, да у сред рата мора да убија Пригожина и Уткина, па да се прави луд, да му нападају Крим и Русију и да нема напретка на фронту.

To je требало пре две године, а не да Путин срамоти Русију и руску војску, да му се дешава пуч, да у сред рата мора да убија Пригожина и Уткина, па да се прави луд, да му нападају Крим и Русију и да нема напретка на фронту.
Napredak je itekako vidljiv.

Не кажем да нису постојала таква надања, али са оним мизерним снагама је смена власти била немогућа. Мислим да Херсон није био главни циљ, већ НЕ Запорожје,
Sa onako malim snagama su jedino to i mogli da urade. Uzeli su šta god su mogli, u drugoj fazi su morali da se povlače iz okoline Harkova i Hersona. Front je stabilizovan tek kad su Rusi izvršili delimičnu mobilizaciju na leto 2022.
U svakom slučaju, naučili su lekciju i sada idu na potpuni poraz Ukrajine.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back