Rat u Ukrajini (31)

Kada će se rat završiti?

• Ukupno glasova
    77
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S HB..

Ukrajina definitivno ostaje dio Zapada, nema nazad.

Ljudi više nisu varijanta Rusa, ova mržnja ih trajno odvaja, prešli su i na 25. decembar za slavljenje Božića, to je praktički odluka da kolektivno preko noći postanu Grkokatolici.

Poslije ovog rata, diskusije o identitetu postaju glupe kao između nas i Muslimana. I Rusi i Ukrajinci polažu pravo na Kijevsku Rus, isto kao što Vikinzi ne pripadaju samo Šveđanima.

Ali, danas su to neprijateljske i odvojene nacije, i nakon što rane rata zacijele, ostat će potpuno isti odnos kao Poljska i Rusija.

Plus, ukrajinski i ruski jezik se razlikuju ko slovenski i hrvatski, uskoro neće moći ni komunicirati jednostavno kao mi i Srbi.

Vrijeme je za mir, zaleđivanje stanja na terenu, i za zatvaranje priča o povijesti.
O kakvom ti to zaceljivanju rana? I kakvom “ukrajinskom jeziku”, pa to sve ide na smetlište istorije.

Bivši savjetnik Zelenskog Arestoviča: Idejne vođe Ukrajinaca kažu da je loše nazivati se Rusima, jer oni uopće nisu ljudi. Ovo je rasizam, prijatelji moji. Možda niste znali, ali ovo je rasistička izjava. Kako hoćete u Europu i EU s rasističkim izjavama?

Neki dan sam sudjelovao u ozbiljnom akademskom događaju u Europi, a ne kažem onu frazu: "Da, jedno zlo ratuje protiv drugog zla, ništa dobro nije ostalo." Gupi bez mozga, vi ne shvaćate da svojim urlanjem ne stvarate samo motivaciju Rusima da se bore s nama, da nas dokrajče do kraja, da od političkih Ukrajinaca koje provodite u životu ne ostane ništa.

Jer kad ljudi dvije godine ponavljaju da su svinje, čovjek se prije ili kasnije digne u svom Salehardu, uzme mitraljez i krene te ubiti da s tim zauvijek završi. Ne možeš dvije godine govoriti ljudima da su svinje. Vi im stvarate motivaciju.

Ali to je pola nevolje. Naši zapadni saveznici, čuvši sve ovo, kažu: "Možda pomažemo pogrešnim ljudima? Zašto bismo se zbog toga izlagali nuklearnom udaru?"

Kad vas Rusi objese, nećete se imati kome zamjeriti. Ili mislite da ćete uspjeti pobjeći u emigraciju? Tako će te odvesti tamo.

Nakon drugog čečenskog rata, svi čečenski čelnici u inozemstvu bili su desetogodišnje čistke. I nikakav Zapad vas neće spasiti. Pogledajte sudbinu ovog pilota u Španjolskoj. Uhvatit će sve vas seronje. Svi ćete se podsjetiti na svinjski spremnik i sve ostalo.

Ako se ne znate boriti i ne znate se boriti na informativnom planu, slušali biste pametne ljude. Trebao bi poslušati svoje pretke koji su tisuću godina tvrdili da su Rusi i za to ginuli, da bi danas razmišljao o ovom imenu. Idioti!

Ovo je zemlja luđaka, platit će punu cijenu kakvi su luđaci i kakvo ludilo potiču.

Ovog će likvidirati zbog veleizdaje :kafa:

Pričali ste vi bajke do sada, a rezultat se vidi. Pa- vjerojatno će se slično vidjeti.

ako bi ljudski rod završio kako ga ti vrednuješ bolje da ga ne bude.
Rusija ja azijatska satrapija, a Srbija njezina balkansko-osmanska kopija. I tu ne treba imati iluzija.
pokondirena tikva + rasista = srbin katolik.

što fali aziji, balkanu i turcima?

21feb2024_Ukraine_Kherson_Map.jpg

21feb2024_Ukraine_Mariinka_map.jpg

S HB..

Ljudi više nisu varijanta Rusa, ova mržnja ih trajno odvaja, prešli su i na 25. decembar za slavljenje Božića, to je praktički odluka da kolektivno preko noći postanu Grkokatolici.

Poslije ovog rata, diskusije o identitetu postaju glupe kao između nas i Muslimana. I Rusi i Ukrajinci polažu pravo na Kijevsku Rus, isto kao što Vikinzi ne pripadaju samo Šveđanima.

Ali, danas su to neprijateljske i odvojene nacije, i nakon što rane rata zacijele, ostat će potpuno isti odnos kao Poljska i Rusija.

Plus, ukrajinski i ruski jezik se razlikuju ko slovenski i hrvatski, uskoro neće moći ni komunicirati jednostavno kao mi i Srbi.

Vrijeme je za mir, zaleđivanje stanja na terenu, i za zatvaranje priča o povijesti.
Nema veze sa prelaskom Ukrajinaca u Grkokatolike, Grkokatolici slave Bozic 07.01. imaju iste obrede kao ruski i srpski pravoslavci, Crkva Ukrajine je presla na papski kalendar ali ostaju prvoslavci kao Grci, Bugari itd.

Nitko me nije trovao ovime, niti itko u HR zna za ovo, 99% populacije veze nema tko su Ukrajinci podrijetlom, a zna se gdje je bila Kijevska Rusija, a što je u ta vremena bila današnja Rusija, ne znam što je krivo za reći povijesnu činjenicu da su Ukrajinci originalni Rusi a da su ono što znamo danas Rusi jedno od plemena koja su se tada nazivali Moskoviti i razni drugi.

Је ли то Путин дао теби историјска документа или Такеру? Вероватно одатле вадиш.

S HB..

Немој у далеку будућност кад ниси у стању да одговориш ни шта је јуче било.
Је ли Зеленко прао ноге на Криму прошле године, на пример?

Rusija ja azijatska satrapija, a Srbija njezina balkansko-osmanska kopija. I tu ne treba imati iluzija.

Чији си ти сатрап? Неког мађарског кловна, претпостављам. А, колико знам, Мађари су монголског порекла.
Или си можда заоставштина Крапинца из праисторије који је остао на том истом тадашљем нивоу миленијумима?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back