Rat u Ukrajini (31)

Kada će se rat završiti?


  • Ukupno glasova
    77
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dogodilo se sta se dogodilo, rat je . Neko je pogresio , ide se dalje. I Ukri u mnogim slucajevima prave iste greske gde im jednim udarom pobiju po par stotina vojnika.
Ono sto je jos vaznije u celoj prici, vest se prvo pojavila i prosirila na Ruskim medijima. To znaci nema cenzure informacija kako mnogi zele da predstave. Za razliku od zapada gde se cenzurise bukvalno sve i svako.
Ако је тачно вероватно неко опуштање после велике победе Авдевејка, тако обично бива после великих борби буде и неко опуштање.

Али мени је друго индикативно, хвале се како је погођен полигон и настрадало око 65 војника док са друге стране извештавају сваки дан о погибији 500, 600, 700, 1000,1200 Руских војника, па то је 15,20 пута да се погоди сваки дан такав један тренинг камп када се скупи пуно војника, и тако сваки дан ево већ 5,6,10 и више месеци, колико то делује нереално мислим да и Укро екипа овде не верује него само тако безвезе прича.
 
Kaze meni jedan vajni iz Zemuna,koji je otisao u neki od zemaljskih rajeva,kako sam ja dodjos u Srbiju a on je rodjen u Srbiji.
Som otisao da gradi tudju zemlju.Ja radim u Srbiji i moja firma placa doprinose Srbiji.Kada ode u penziju vratit ce se da ne skapa u zemaljskom raju.
Svaka ti čast!!!Ovako i ja razmišljam.Meni ti ljudi zaista nisu jasni.Posebno ekipa koja je otišla posle drugog svetskog rata u Nemačku.Hej,otac i deda mu se borili protiv Švabe a on otišao da mu gradi zemlju.I onda dođu ovde i nešto palamude.
 
Лева нога.... овог пута Путин је готов.... :hahaha:

нннннннннн.png
 
Brazilski bandido zagrizao černozem!
Otiš'o je, boršč probo nije.
Maksuel Gomes Ribeiro alias Maks Vukapanavo/Panavo iz Kampinasa, Sao Paulo, Brazil.
Pridružio se ukrajinskoj internacionalnoj legiji klovnova 9. marta 2022. godine
Pre samo nekoliko sati Brazilski bandidosi koji se bore za ukrajinski režim izvestili su da je Maks danas uzeo kartu do Bandere, koju mu je uručila ruska vojska

8ca0ff8c638c90b988b20a9814894ba6.jpg
Bolje po njega kad uzmemo u obzir koje je oružje koristio.
 
Е сад си се налупетао из све снаге ! Ја те таман похвалих да се разликујеш од ових ретарда из државе ти , кад извири из тебе историско ти нааследје и наративи којима сте тровани цео живот ! :bye:
Nitko me nije trovao ovime, niti itko u HR zna za ovo, 99% populacije veze nema tko su Ukrajinci podrijetlom, a zna se gdje je bila Kijevska Rusija, a što je u ta vremena bila današnja Rusija, ne znam što je krivo za reći povijesnu činjenicu da su Ukrajinci originalni Rusi a da su ono što znamo danas Rusi jedno od plemena koja su se tada nazivali Moskoviti i razni drugi.
 
Nitko me nije trovao ovime, niti itko u HR zna za ovo, 99% populacije veze nema tko su Ukrajinci podrijetlom, a zna se gdje je bila Kijevska Rusija, a što je u ta vremena bila današnja Rusija, ne znam što je krivo za reći povijesnu činjenicu da su Ukrajinci originalni Rusi a da su ono što znamo danas Rusi jedno od plemena koja su se tada nazivali Moskoviti i razni drugi.
I?Šta predlažeš da se učini povodom ovog tvog ŠOKANTNOG otkrića?
 
Timoti Donald Grifin, rođen 31. avgusta 1982, iz Ročestera, Njujork, USA. Rikavela.
Grifin je bio bivši američki vojnik koji je došao u Ukrajinu nakon početka SVO-a 2022.
Pridružio se Međunarodnoj legiji klovnova gde je bio komandir voda Bravo 1.
Jučer su članovi njegovog tima objavili na društvenim mrežama snimak na kojem se vidi njegovo mrtvo telo odmah nakon što je ubijen.
Utamanila ga je ruska vojska.

The US American Timothy Donald Griffin, who had been serving in Ukraine as a Volunteer succumbed on the Battlefield.

428643590_363326556586938_1873681433932867346_n.jpg
Pogledajte prilog 1502626
Никад није било толико :navodnik: бивших НАТО војника који ето због неправде масовно напуштају војску и гину за правду против злих Руса

Гину ко мрави, али јбг. сви су бивши значи није се десило
 

Američki obaveštajci: Rusija priprema još stotine hiljada vojnika za borbu u Ukrajini​


Ruska strana priprema rezervne jedinice, koordinira ih i vrši druge pripreme za njihovo prebacivanje u Ukrajinu, saopštio je bivši generalni tužilac Ukrajine i bivši šef Ministarstva unutrašnjih poslova ove zemlje Jurij Lucenko, pozivajući se na američke obaveštajne podatke.


Putin je prošle godine pozvao oko 300 hiljada novih vojnih lica, a, kako nas sada upozoravaju američki obaveštajci, Putin je početkom januara veliki broj njih poslao na unutrašnje ruske poligone na četiri meseca obuke i koordinacije, primetio je Lucenko.
 

Američki obaveštajci: Rusija priprema još stotine hiljada vojnika za borbu u Ukrajini​


Ruska strana priprema rezervne jedinice, koordinira ih i vrši druge pripreme za njihovo prebacivanje u Ukrajinu, saopštio je bivši generalni tužilac Ukrajine i bivši šef Ministarstva unutrašnjih poslova ove zemlje Jurij Lucenko, pozivajući se na američke obaveštajne podatke.


Putin je prošle godine pozvao oko 300 hiljada novih vojnih lica, a, kako nas sada upozoravaju američki obaveštajci, Putin je početkom januara veliki broj njih poslao na unutrašnje ruske poligone na četiri meseca obuke i koordinacije, primetio je Lucenko.
Kako nece pripremati.Zilot izbrojao 50000 mrtvih Rusa na Avdejevci.Nije brojao ranjene ,a znamo da mora biti 2 ili 3 puta vise.
Sada Rusi u Ukrajini nemaju vise od 432 vojnika.
Sve izginulo na Mariupolju,Bahmutu i Avdejevki.
 
Владимир Корнилов:

Fox News за сутра најављује интервју са Зеленским, који је наводно снимљен 2 км „од руских позиција“. Не знам колико је то далеко снимљено од прве линије фронта, али из неког разлога је доста дрва насечено. Тешко је рећи шта би она требало да симболизују. По свему судећи, Зеленски је заменио свирање клавира цепањем дрва. Као Челентано у „Укроћеној горопади“!

 
🇷🇺 Путин, спортисти, председници и руска химна на отварању Игара будућности у Казању.

Путин - на отварању Игара будућности: Природно је да се идеја о комбиновању класичног и сајбер спорта родила у Русији. Наша земља остаје једна од водећих спортских сила на планети, родно место великих спортиста, победа и рекорда.

Увек смо се залагали за промоцију спорта и његових високих хуманистичких вредности. Игре будућности - наш поклон глобалној спортској породици

 
🇵🇱 У Пољској су се људи окупили против НАТО-а

Проруски пољски агенти скандирали су „Не НАТО-у“ током протеста. Људи су држали транспаренте који су означавали НАТО са натписом „Рације, напади, тероризам, окупација“.

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top