Rat u Ukrajini (31)

Kada će se rat završiti?

• Ukupno glasova
    77
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_20240218_235701_com.android.chrome_edit_3906836791215839.jpg

FmUQ21FWAAAsQa9.jpg

goodfellas-wiseguys.gif

nosacrifice-goodfellas.gif

Beverly_Hills_Cop-widescreen_b2article_artwork.jpg

Видим кад се упореди број наше чељади у Сингапуру и Немачкој.
Колико Срба има у Руској Федерацији?
Kaze meni jedan vajni iz Zemuna,koji je otisao u neki od zemaljskih rajeva,kako sam ja dodjos u Srbiju a on je rodjen u Srbiji.
Som otisao da gradi tudju zemlju.Ja radim u Srbiji i moja firma placa doprinose Srbiji.Kada ode u penziju vratit ce se da ne skapa u zemaljskom raju.

Brazilski bandido zagrizao černozem!
Otiš'o je, boršč probo nije.
Maksuel Gomes Ribeiro alias Maks Vukapanavo/Panavo iz Kampinasa, Sao Paulo, Brazil.
Pridružio se ukrajinskoj internacionalnoj legiji klovnova 9. marta 2022. godine
Pre samo nekoliko sati Brazilski bandidosi koji se bore za ukrajinski režim izvestili su da je Maks danas uzeo kartu do Bandere, koju mu je uručila ruska vojska

8ca0ff8c638c90b988b20a9814894ba6.jpg

Timoti Donald Grifin, rođen 31. avgusta 1982, iz Ročestera, Njujork, USA. Rikavela.
Grifin je bio bivši američki vojnik koji je došao u Ukrajinu nakon početka SVO-a 2022.
Pridružio se Međunarodnoj legiji klovnova gde je bio komandir voda Bravo 1.
Jučer su članovi njegovog tima objavili na društvenim mrežama snimak na kojem se vidi njegovo mrtvo telo odmah nakon što je ubijen.
Utamanila ga je ruska vojska.

The US American Timothy Donald Griffin, who had been serving in Ukraine as a Volunteer succumbed on the Battlefield.

428643590_363326556586938_1873681433932867346_n.jpg
1708540095702.png

Kako napreduje trodnevni blitz krieg?
Group 3.png

Istina je da niko nikada u istoriji nije javno i unapred najavio koliko ce neka vojna operacija trajati, a ponajmanje su je Rusi nazvali "Blitz Krieg".
Tebi je nacizam u genima vec stolecima, pa po automatizmu nazivas stvari nacistickim nazivima.

Što kaže @Bojan?
Bojan nije aktivan od 2008-e godine. Jedino njega i mozes da dobijes u debatovanju.
Samo nastavi. 💪

Pogledajte prilog 1502630

Istina je da niko nikada u istoriji nije javno i unapred najavio koliko ce neka vojna operacija trajati, a ponajmanje su je Rusi nazvali "Blitz Krieg".
Tebi je nacizam u genima vec stolecima, pa po automatizmu nazivas stvari nacistickim nazivima.

Bojan nije aktivan od 2007-e godine. Jedino njega i mozes da dobijes u debatovanju.
Samo nastavi. 💪
Možeš li analizirati video?

Шампионски...нема шта!

„Ни у Северодоњецку, ни у Лисичанску, ни у Бахмуту, ни у Авдијевки готово да није било утврђења“, објаснио је посланик Врховне раде Безуглаја разлоге урушавања утврђења.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back