Mstislav
Legenda
- Poruka
- 74.811
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
И то бар 10 путаOryx vizuelno potvrdio 2000 unistenih tenkova.
Jadnićko, teško tebi sve ovo pada pa tražiš teme za izjadanje. Da, strašno je što Rusi sklanjaju decu iz ratne zone i civilnih mesta koje ukropi granatiraju, to je pravi zloćin. Niko u istoriji nije radio ništa slićno, ispravno je da pustiš decu da trćkaju frontom i nadaš se najboljem.Ukrajina kaže da je 150 djece ilegalno odvedeno iz okupirane regije Luhansk u Rusiju. Nacionalni centar otpora Ukrajine rekao je da su djeca odvedena iz okruga Starobilsk u Lugansku 8. lipnja u dva centra u okrugu Prikuban u ruskoj republici Karačajevo-Čerkezi.
Gle čuda, i dalje ruske djecokradice kradu djecu.
Da to nije možda zato jer su djecokradice?
Ali važno da su raspali Rusi digli optužnicu protiv haških tužitelja.
Ni sa mozgom nisi u dobrim odnosima...Slabo se družim sa votkom i ostalim ruskim specijalitetima.
Zbog sprečavanja humanitarne katastrofe što je i sama ukrajinska strana priznala potpisujući Minske sporazume.Pravo je pitanje zašto je uopšte s vojskom ulazila u Ukrajinu još 2014. A, da, Putin je još tad imao želju da se pokaže.
Ima vesti i za glavnu obaveštajnu osobu u Ukrajini ;Početak maja - Zalužni nestaje iz javnog života, do tada je svaku priliku koristio da bude prisutan u sredstvima informisanja kao da je pop star.
10. maj - Zalužni se ne pojavljuje na sastanku vojnog komiteta načelnika štabova NATO-a, iako je pozvan~
18. maj - Video snimak Zalužnog koji prisustvuje konferenciji Pravne akademije u Odesi, na daljinu, sa neproverljivim datumom događaja.
25. maj - Zalužni se pojavljuje na video snimku i izgleda loše, a u pozadini je banderitska koreografija
25. maj - Zalužni propušta važan sastanak u Ramštajnu
7. jun - Zelenski se sastaje sa komandantima Komarenkom, Sirskim, Tarnavskim i drugim osobljem. Zalužni je odsutan.
10. jun- BBC je odbijen za intervju sa Zalužnim
![]()
Aha, znači, vratit će ih sutra socijalnoj službi u Kijevu.Jadnićko, teško tebi sve ovo pada pa tražiš teme za izjadanje. Da, strašno je što Rusi sklanjaju decu iz ratne zone i civilnih mesta koje ukropi granatiraju, to je pravi zloćin. Niko u istoriji nije radio ništa slićno, ispravno je da pustiš decu da trćkaju frontom i nadaš se najboljem.
![]()
Nije neka šteta, BRICS ionako postoji samo u glavama ludih rusofila.
pa , kada i dobijaju informacija da ukrajinci pobedjujuMaštaj, mašta može svašta. Posle ćete da nastavite da lupate o pobedama, kao i o onim nemačkim na Istočnom frontu.
НАТО овиси о Египту«Техника может быть передана ВСУ»: Франция закупила египетские бронетранспортеры FAHD
![]()
Ocerace vas Rusi u grob a da ne ispale metak na vas,malo se smirite.Strahovito uništavanje okupatkrske pješadije.
Svi do jednog će izginuti, ne mogu to izbjeći.