Brainpain
Aktivan član
- Poruka
- 1.970
The roof, the roof, the roof is on fire... burn tralalala, burn. Ijopet mali požar u Moskvi
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nije Su-25 oboren.
Према ажурираним подацима, оборена су 2 хеликоптера Ми-8, бомбардер Су-34 и ловац Су-35
Сви авиони су пали у региону Брјанска.
Погинули пилоти хеликоптера и бомбардери Су-34...
Непријатељ је извео планску операцију, извршивши масовно лансирање пројектила са територије Черниговске области.

Dragane rusi ti okidaju sa neba ko glineni golubi???Nije Su-25 oboren.
Према ажурираним подацима, оборена су 2 хеликоптера Ми-8, бомбардер Су-34 и ловац Су-35
Сви авиони су пали у региону Брјанска.
Погинули пилоти хеликоптера и бомбардери Су-34...
Непријатељ је извео планску операцију, извршивши масовно лансирање пројектила са територије Черниговске области.

Sad ce tebi AGAFJA i BRT BOJAN & Company objasnit da to nije to i da je to samo skinuto sa ratnih filmova.Danas je raketom Storm Shadow pogodjena akademija MUP-a u Lugansku, ruski izvori javljaju o desetinama mrtvih i ranjenih vojnika.
Mi 28, Mi8, Su 34 i Su 35 oboreni u dva dana na teritoriji Rusije. Svi piloti poginuli.
Rusi ne znaju s koje strane ih vise udaraju.
Build up koji Zapad provodi u Ukrajini zadnjih 6 mjeseci već daje rezultate...a nisu ni krenuli u napad...Rusima je jedini izlaz da se skroz povuku iz cijele Ukrajine i sa Krima, da izvrse opcu mobilizaciju i utvrde se duz granice, i da mole Boga da Ukrajinci ne krenu i preko granice.
U pravu si, nije Su-25 oboren, nego Su-35Nije Su-25 oboren.
Према ажурираним подацима, оборена су 2 хеликоптера Ми-8, бомбардер Су-34 и ловац Су-35
Сви авиони су пали у региону Брјанска.
Погинули пилоти хеликоптера и бомбардери Су-34...
Непријатељ је извео планску операцију, извршивши масовно лансирање пројектила са територије Черниговске области.

Da nije neki Samoljot krknoIzgleda da gori Hotel Intercontinental u Moskvi, vjerojatno opet neko bacio opušak.
Rusi samo treba da nastave u istom ritmuRusima je jedini izlaz da se skroz povuku iz cijele Ukrajine i sa Krima, da izvrse opcu mobilizaciju i utvrde se duz granice, i da mole Boga da Ukrajinci ne krenu i preko granice.
Nomen est omen begunac.Mudar kao Putin 5D šahist.
Probit će rusi na mozakIzgleda da gori Hotel Intercontinental u Moskvi, vjerojatno opet neko bacio opušak.
.I to je Ukro uspeh, koje ste vi dileje.
Ono sto sve vrijeme tvrdim je da su americke procjene u vecini slucajeva jako pouzdane, znaju tocno sve vrijeme sta je moguce a sta ne.Build up koji Zapad provodi u Ukrajini zadnjih 6 mjeseci već daje rezultate...a nisu ni krenuli u napad...
Aj nemoj se šprdat, pa nisu baš toliko nesposobni!
Ne lupetaj. Pogledaj mako po Telegramu, Rusič vam nagatao živog Ukra da je strahota.Njtko nije izvubljen, rusići pobjegli![]()
Električne instalacije ?I to je Ukro uspeh, koje ste vi dileje.

To su neminovne i ogromne zrtve rata ali to kao sto vidis niti zaustavlja Ukrajince niiti koristi Rusima.Rusi samo treba da nastave u istom ritmu
Dok god vas ubijaju 7-8:1 vreme radi za Ruse
Ovaj snimak pokazuje koliko vam dobro ide
Do poslednjeg mrtvog NATOvca zatirace vas Rusi!!!
Vjerojatno nije, misliš da su u Putinovoj Rusiji svi uz cara?I to je Ukro uspeh, koje ste vi dileje.
staljin nakon neuspjeha 1941. smjenio je sve stare generale i maršale i dao sve u ruke mladim ljudima žukov,čujkov,rokosovski itd..a putin još uvijek vrti šojgua i gerasimova i taj vojni birokratski aparat a šojgu čak i nema vojnu izobrazbu što u današnjim vremenima je nedopustivo....umjesto da je sastavio nacionalnu vladu od patriotskih stranaka on se ponaša kao da se ništa ne događa...i protežira umjesto struke podobnike i prijatelje...pa tek su danas zabranili fincima ulazak u rusiju bez viza, a SBU im bez viza ulazi direkt iz kijeva..kaskaju za događajima i nikako da preuzmu inicijativu i samo uzvračaju udarce i to teške volje....kako je uopće moguće da im danas seljaci slikaju oborene avione i trupla kako gore - gdje je vojna cenzura...gdje je vojni pojas uz granicu sa ukrajinom sa posebnim propusnicama..toliki javašluk je nezamisliv.Odlažu ali će na kraju morati.Što pre shvate da je Ukrajina u ovom obliku spremna i prljavu bombu da upotrebi protiv Rusa to bolje za njih.Ako ostane i pola ovakve Ukrajine nisu završili priču.Zato je ova faza opasnija nego što možemo i zamisliti za Rusiju kao državu jer imati takvog komšiju čiji je državni cilj mrtav Rus čak i bez rata je gore od otvorenog rata.Ovo će morati pre ili kasnije završiti gdje i počelo-u Kijevu.
