РАСПЕВАНИ ПУТИН

A koliko se Vlada pružio, to se ne piše? :per: Po WikiLeaks-u u koji se kunete, težak je 40 milijardi. Zaradio čovek :lol: Pa rek'o, možda da 1/40 svojih para za decu obolelu od raka, a? Ili bolje ne? :per:

Ma da, a kad Tadić zvrji naokolo ili Čanak kad peva ili svira, onda je bezveze, a? :lol:

Putin taman i da siluje par dečaka, vama bi bale curile ovde po forumu. :lol:

Ко се куне у њикиликс? :lol: Просипају глупости које већ сви знају. Не знам колко је дао али је сигурно пристојна цифра кад погледаш ко су били гости. Путин је успео да опорави државу која је већа од једног континента а бота ем што зврнда около, ништа корисно не ради и детету би отео лизалицу из уста.

quote_icon.png
Оригинал поставио eremita
Путин је НАЈПОЗИТИВНИЈИ ЛИК од свих председника неких држава на свету...

Hajt objasni ovo :think: sta je to ''od svih pa posle nekih '' ... Opet si ushicen Put in, ala ima da ga sanjas nocas :rotf::rotf: jos muzika na uvce ummmm.

Ау, брееееее.... ала си ситничав... причам овде, имам друштво, смејемо се вашим коментарима па сам додао једну реч вишка...

Уосталом, реци сам КОЈИ ЈЕ ПРЕДСЕДНИК БОЉИ И ПОЗИТИВНИЈИ ОД БАЋУШКЕ ПУТИНА - он је бр.1....... све што каже и ја бих казао, све што учини и ја бих учинио...Руси га обожавају.....

Ау, брееееее.... ала си ситничав... причам овде, имам друштво, смејемо се вашим коментарима па сам додао једну реч вишка...

Уосталом, реци сам КОЈИ ЈЕ ПРЕДСЕДНИК БОЉИ И ПОЗИТИВНИЈИ ОД БАЋУШКЕ ПУТИНА - он је бр.1....... све што каже и ја бих казао, све што учини и ја бих учинио...Руси га обожавају.....
Ти си и с друштвом на форуму? :eek: :lol:

A koliko se Vlada pružio, to se ne piše? :per: Po WikiLeaks-u u koji se kunete, težak je 40 milijardi. Zaradio čovek :lol: Pa rek'o, možda da 1/40 svojih para za decu obolelu od raka, a? Ili bolje ne? :per:

Ma da, a kad Tadić zvrji naokolo ili Čanak kad peva ili svira, onda je bezveze, a? :lol:

Putin taman i da siluje par dečaka, vama bi bale curile ovde po forumu. :lol:

Ма који Викиликс, човече, у питању је Википедија.....аааааааааа:rotf::rotf::rotf:

SARKOZI NE RAZLIKUJE "VIKILIKS" I "VIKIPEDIJU"

(9) Četvrtak, 9. Decembar, 2010.| Autor: Agencija TANJUG

32708.jpg

PARIZ - Na sastanku saveta ministra, održanom krajem novembra, francuski predsednik Nikola Sarkozi napravio je "indikativan" lapsus, piše francuski satirični nedeljnik Okovani patak.

"Umesto da osudi `Vikiliks`, predsednik je govorio o neodgovornom ponašanju `Vikipedije`", navodi list i "podseća" da je "Vikiliks" organizacija koja već nekoliko dana obelodanjuje sadržaje poverljivih diplomatskih depeša, dok je "Vikipedija" bezazlena onlajn enciklopedija.

Vest, koju je u sredu na Tviteru objavio jedan novinar nedeljnika Nuvel observater, nasmejala je mnoge korisnike tog mikrobloging sajta koji nisu prezali da se našale na račun svog predsednika.

:rotf::rotf::rotf: До ове изјаве Саркозија био сам уверен да сам ја највећи интернет-идиЈот - али овај ме је престигао у сваком погледу.....

Ovaj Rus je zaista rešio da pretumba divlji zapad uzduž i popreko pa naopačke i da ga pripitomi ..... malo prst u oko, malo glasom, malo stasom. malo silom a najviše glavom .....

Oduvek je bilo Rusija - Evropa = 1:1, sada je već Rusija - Evropa + USA = 1:1 a uskori Rusija - svet = 1:1 ... bravo Rusi ...... imamo i mi ovde po neku zabludelu i pokondirenu ovčicu pa će mo ih sakupiti na gomilicu i pravac Rusija na pripitomljavanje ..... i dresiranje.

Одваратно.........какве простачке песме пева тај Путин........о како је само раздрљен као последњи пијанац......а ни слуха нема....

На сву срећу наш преЦедник борис је одмерен, достојанствен и понаша се баш као што би преЦедник једне земље требало да се понаша.... а гости му нису тамо неки белосветски већ зет од великог Мирослава Илића!!!!!!!
Мало ли је?

Онај смешни, пијани Путин би заиста требао да се углада на нашег преЦедника и да научи шта су преЦеднички манири и достојанственои одмерено понашање!!!!
Ево и нашег кандидата.....Путине, учи од бориса!

Европо, ЕВЕ НАС!!!!!

Poslednja izmena:

Back