РАСПЕВАНИ ПУТИН

Najjaca mu je frizura...........:rotf::rotf::rotf:

Tako je nekada Dzaja , furao ono malo dlaka na glavi , s leva na desno, od uva do uva , da pokrije celavu glavudzu .......kompleksas seljacki :rotf::rotf::rotf:

Ima slicnosti....

610x.jpg
 
Мене он уопште не занима............
Једноставно мислим да је много урадио за своју земљу и да је успео да русију подигне из пепела....и то ценим.

A sta je to konkretno uradio za Rusiju da mi je znati, cena naftnih derivita su tokom tokom njegove diktature 200- 02010 su se gotovo utrostucili iz doba vladavine Jeclina do $ 145 bo barelu i on sam sebi stavio u dzep proviziju od 40 MILIJARDI evra. Bas fino od njega, ceo GASPROM je njegova privatna firma.
 
A sta je to konkretno uradio za Rusiju da mi je znati, cena naftnih derivita su tokom tokom njegove diktature 200- 02010 su se gotovo utrostucili iz doba vladavine Jeclina do $ 145 bo barelu i on sam sebi stavio u dzep proviziju od 40 MILIJARDI evra. Bas fino od njega, ceo GASPROM je njegova privatna firma.

Па да си му оставио број рачуна,можда би и теби нешто турио !
 
Па да си му оставио број рачуна,можда би и теби нешто турио !

A sad da se pozabavimo konkretnim primerima sta je Putin ''uradio'' za Rusiju tokom njegove diktature. Ali posto RUSOFILI sire neistinu da je Rusija bez dugova evo istine da ona ima velike dugove:

http://www.manager-magazin.de/finanzen/artikel/0,2828,516858,00.html

Skraceno kaže ovako:

Ruski dugovi rastu kao lopta od snega. Sa 23 Milijarde amerckih dolara je Rusija otplatila 2006 u Avgustu svoj kompletni drzvani dug. Godinu dana ona je opet stajala duboko u dugovima. Ne država i regioni, ali Državne firme su se zaduzile. Pre pet godina, taj dug Rusije je iznosio 1,75 milijardi US dolara. 2005 on je iznosio preko 20 milijardi Us dolara. Danas taj dug iznosi 120 do 130 milijardi US Dolara.

A mozete zamisliti za godinu dana taj dug koji ratse kao lopta od snega niz brdo.
Od kad je dosao Putin na vlast, vrednost RUSKE RUBLJE u odnosu na US dolar stalno opada;

(Putin postaje predsednik 31/12/1999)
2000 18.5
2001 17.8
2002 16.1
2003 15.0
2004 14.0
...
2007 11.1
..............?????
 
A sta je to konkretno uradio za Rusiju da mi je znati, cena naftnih derivita su tokom tokom njegove diktature 200- 02010 su se gotovo utrostucili iz doba vladavine Jeclina do $ 145 bo barelu i on sam sebi stavio u dzep proviziju od 40 MILIJARDI evra. Bas fino od njega, ceo GASPROM je njegova privatna firma.

Драстично подигао БДП, ојачао економију, смањио незапосленост, средио унутрашње прилике, знатно увећао девизне резерве, довео тајкуне у ред, руски капитал почео да купује предузећа по свету..........у осталом сигурно није случајност што га подржава огромна већина житеља Русије....


На жалост, то нема никакве везе са нама.
 

Back
Top