RADUJETE LI SE ``STATUSU KANDIDATA``?

RADUJETE LI SE ``STATUSU KANDIDATA``?

  • Presrećan/na sam! Živela EUropa!!!

  • EUropa - nikada! Nesrećan/na sam zbog dobijanja``statusa``


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Наравно да смо паметни. Ми смо намирисана, образована, интелгентна Србија, која гура напред, вуче наш воз у Европску Унију, у цивилизацију прогрес и напредак.

Док сте ви, са друге стране, необразовани и примитивни, крезави, немате све зубе, осећате се на ракију и крв свих жртава деведесетих. Вучете нас у изолацију и ратове, вучете нас у азијско дивљаштво и заосталост.

Pa jel gura ili vuce? Svakim postom svakoga dana sve vise dokazujete koliko ste pametni, a za ostalo - necemo....
 
Da imaš naočale vidio bi da je stavila silikone. :lol:

А какве то има везе са темом!?:dontunderstand:

a122.gif
a122.gif
a122.gif



:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ne radujem se što ste dobili status kandidata. kad kažem vi mislim na vas što ste ostali u maćehi svrbijici.
ne radujem se jer niste vi za evropu i civilizaciju. vaše društvo su orijent, bliski istok, belorusija, azerbejdžan, rusija, iran, tadžikistan i avganistan.
vama su civilizovano i odgovorno uređeno društvo misaone imenice, a demokratija i zaštita ljudskih prava masonski projekti za uništenje vaskolikog serebstva. vama trebaju ahmadinedžad, putin, milošević, sadam, idi amin, staljin, čaušesku i slični smradovi.
želim vam da se batrgate sve dublje i dublje u orijentalnom svinjcu i da nikada iz njega ne izađete :ok: takvi nam na zapadu nisu potrebni.
 
Poslednja izmena:
ne radujem se što ste dobili status kandidata. kad kažem vi mislim na vas što ste ostali u maćehi svrbijici.
ne radujem se jer niste vi za evropu i civilizaciju. vaše društvo su orijent, bliski istok, belorusija, azerbejdžan, rusija, iran, tadžikistan i avganistan.
vama su civilizovano i odgovorno uređeno društvo misaone imenice, a demokratija i zaštita ljudskih prava masonski projekti za uništenje vaskolikog serebstva. vama trebaju ahmadinedžad, putin, milošević, sadam, idi amin, staljin, čaušesku i slični smradovi.
želim vam da se batrgate sve dublje i dublje u orijentalnom svinjcu i da nikada iz njega ne izađete :ok: takvi nam na zapadu nisu potrebni.

 
siptar o ljudskim pravima... to je kao kad fufa prica o postenju ali bukvalno... strasno

meni ce jedan siptarski taliban da govori dal sam ili nisam za Evropu

evo o ovome govorim. ovo dokazuje da niste za civilizovan svet
btw. ne samo da nisam siptar (nekulturni sovinisticki luzeru, kaze se albanac), vec nikada u zivotu ni jednog sreo nisam, a talibani su ipak mnogo blizi tvom mentalnom sklopu...

jednostavno, vama kao zemlji nema pomoci. svaka cast onoj manjini vaseg drustva od 30% koja je normalna, ali i oni ce polako emigrirati kao i ja ili biti ucutkani. svake sekunde mi je sve draze i draze sto sam pobegao iz mizerne srbijice, da ne gledam takve opskurne likove kao sto si ti. u ostalom ko vas sisa. vi ste samo sitni, mali, bedni i beznacajni balkan, izvor krize i zla najgore vrste.

kao neko ko baštini zapadni kulturni model, nikada neću biti za to da zemlje kao što su: srbija, bosna, albanija, makedonija, bugarska, crna gora i hrvatska postanu deo zapadne civilizacije. jednostavno se ne uklapate. vaše društvo je na istoku, među pomenutim talibanima i kojekakvim putinima, iranima i sličnom bagrom planete
 
Poslednja izmena:

Back
Top