Radikali se odrekli Velike Srbije?!

Pa oni sami najviše mi idu na ruku, samo ti to ne želiš da vidiš:mrgreen:
Počev od šešeljevog testamenta, pa do ovog isključivo verbalnog zalaganja za veliku srbiju koje služi isključivo za neupućene narodne mase.
Istina je da njih baš briga:bye:
Verbalno zalaganje?
Ako moze Tadic ,koji je predsdnik,
a njegova stranka na vlasti,"verbalno" da se zalaze za ulazak u EU,
pa sta ti ocekujes onda od opozicije:roll:
 
Verbalno zalaganje?
Ako moze Tadic ,koji je predsdnik,
a njegova stranka na vlasti,"verbalno" da se zalaze za ulazak u EU,
pa sta ti ocekujes onda od opozicije:roll:

pa on se ne zalaže verbalno.
Potpisao je ssp, donose se zakoni, pregovara se sa eu..... da ne nabrajam.
Šta radikali čine za veliku srbiju osim skoro 20 godina trućanja u prazno?:mrgreen:
Ako se dobro sećam, u doba kada je bio vlast, sa slobom i mirom, nešto se nije pretrgao oko te velike srbije negoje podvio rep.
 
pa on se ne zalaže verbalno.
Potpisao je ssp, donose se zakoni, pregovara se sa eu..... da ne nabrajam.
Šta radikali čine za veliku srbiju osim skoro 20 godina trućanja u prazno?:mrgreen:
Ako se dobro sećam, u doba kada je bio vlast, sa slobom i mirom, nešto se nije pretrgao oko te velike srbije negoje podvio rep.
Ne nabrajaj vise,mogo bi se zabrojati,
samo nam objasni kakve prakticne i konkretne koristi
Srbija od sveg ovog nabrojanog ima,
ne racuna se samo da nesto uradi,
nego da nesto dobro uradi
 
pravo je pitanje ko je tebe opšte pozvao u ovu raspravu između nje i mene...ti si neki advokat desničara na forumu, ombudsman...
a kako ja nekoga nazivam to je stvar njega i mene...tako da odskakući što se toga tiče



impresioniran sam ovim potpuno irelevantnim tekstom koji si ti ovde napisao...ovo nema ama baš nikakve veze sa tememom i onim o čemu sam ja govorio, ali sam impresioniran, baš impresioniran


drago mi je što pitaš, namlatio si i previše, a očigledno je da opet nisi pohvatao suštinu...samo pre toga da te nešto naučim, numizmatičari sakupljaju nevažeće valute...tako da se ne ispališ, ako te neko pita.



suština je da si prvo slagao da sam ja nekome branio da nešto kaže...moraš to pronaći gde sam ja eksplicitno njoj zabranio da nešto priča. Ja sam rekao da su mi pristalice Velike Srbije sa potpisom nekog mrskog "zapadno-vatikansko-ustaškog" grada najsmešniji...valjda imam prava da kažem šta mi je smešno?
a suština je da ona koja svoju decu odgaja u tom i takvom zapadu, decu koja se ovde nikad neće vratiti, pametuje kako ja i ljudi ovde treba za 20-30-50 godina (bez rata naravno, jer Karlobag, Viroviticu, Ogulin i Karlovac Hrvati samo čekaju da nam daju na tacni) sahranjujem svoju decu i unučad jer neko ko ovde i ne živi smatra da tako treba
to je suština...nije suština ni novac, ni standard, ni bolji život...
suština je što se neko ko ovde dolazi za katoličke verske praznike ima potrebu da nameće nešto što je pogubno za mene i one koji smo ovde tokom cele pravoslavne godine.

Ako smatras da smo mi imali diskusiju,
onda si mogao na moj post i odgovoriti ,a ne mar commu,
a posto ocigledno ignorises ono sto ti se napise,
necu komentarisati ovaj deo koji ponavljas,
osim boldovanog,
ako mislis da vecina Srba nije spremna da ratuje ni za jednu teritoriju,
zasto mislis da bi onda Hrvati bili spremni da ratuju za Krajinu,
a ne da nam ga daju na tacni.
 

Ako smatras da smo mi imali diskusiju,
onda si mogao na moj post i odgovoriti ,a ne mar commu,
a posto ocigledno ignorises ono sto ti se napise,
necu komentarisati ovaj deo koji ponavljas,
osim boldovanog,
ako mislis da vecina Srba nije spremna da ratuje ni za jednu teritoriju,
zasto mislis da bi onda Hrvati bili spremni da ratuju za Krajinu,
a ne da nam ga daju na tacni
.

Zato jer je to tako! :bye:

Ne samo da smo spremni da ratujemo, nego i da pobijedimo, tako da od svega toga ništa.
Piši kući propalo! :hahaha::hahaha:
 
Лом настаје онда кад настане глад ...
Ломе се излози продавница за један хлеб и кобасицу ...

Никад више сиротиње,
никад више криминала,
а ти се секираш да ли су се Радикали одрекли идеје Велике Србије ...
 

Back
Top