Путин - војска да буде спремна

ako se ne varam... putin je tu negde oko proshlih izbora izjavljivo da je cilj rusije ulazak u EU i NATO. mislim, reko je sigurno, al za datum nisam siguran...

neverujem da se neshto cimaju za ukrainu i sl...

sve je manje likova tamo koji josh uvek vide gvozdenu zavesu tamo gde je nema.

po meni, oni treba da brinu o drugim problemima, a to je... kom pripadoshe silna bogatstva zemlje koja su do juche bila "narodno" a danas nije rusko, niti drzavljana rusije, a dobili su , bukvalno, za dz.

trebali bi da se srede iznutra... a za dominaciju nad nechim... shto da ne, al trenutno neverujem da imaju mogucnosti.
 
marlon:
Polako pocinje. Rusi uputili zvanican protest vladi SAD zbog objavljivanja intervjua sa Samilom Basajevim u reziji ABC televizije. Inace najveci cecenski terorista je odgovoran za ubistva stotine ljudi i dece u akcijama u Moskvi. Inace vlasnici ABC ( kao i svih ostalih televizija u Americi) su jevreji.

No comment.

...I first heard about the current President of Russia Vladimir Putin during an official visit to Israel in 1997.

By invitation of the Israeli Foreign Ministry, I, along with then Vice-Governor of Kharkov Oblast Leonid Stasevsky, visited Israel as part of the "Program for Economic Cooperation" between our countries. A busy programme of events awaited us, most of which was dedicated to numerous meetings with representatives of Israel's political and economic elite. Among them was a planned meeting with the President of the New Entrepreneurs' Association of Israel, Radoshkovich. At that time former Leningrad emigrant Yitzak Radoshkovich had already become a heavyweight figure not only in his own country, but, according to rumors, in the corridors of the World Bank as well.

Our meeting, during the course of which the matter of various investment projects in the Kharkov region was discussed, was extremely official in nature. The same can't be said about a second meeting with Radoshkovich with whom we, upon returning to the Ukraine, found ourselves in the same airplane. For the entire length of the flight from Tel-Aviv to Kiev we chatted on various topics. And in the course of our chat he mentioned in passing that his second cousin Vladimir Putin had great prospects for advancement in the Russian political elite... [Rumors of Putin's possible Jewish ancestry have long circulated in Russian patriotic circles. Putin's mother's maiden name was "Shelomova", a Jewish-sounding name. This is the first hard confirmation I've seen in print of Putin having a Jewish relative, however.
"International Jewish News", No. 10, February 2002
 
Jevrejske novosti komentarisu navode nekog jevreja da je Putin jevrej, tj. da je njegova majka jevrejka. Devojacko prezime njegove majke je Shelamova.

Ma glupost. U stvari ko zna, ali sta je onda sa cinjenicom da mu je cale cistokrvni Rus.

Ja, vidite mislim da je Kofi Anan cist Srbin. :roll:
A sto se tice te price oko nepostojanja gvozdene zavese. I ne postoji, ali hladni rat traje. Ameri naprave sistem odbrane od ICBM-a(interkontinentalni balisticki projektil)), Rusi kao protivmeru naprave ojacani ICBM i isti sa metama varalicama i cluster ICBM. Ameri naprave Raptor, Rusi Suhoj. To sto se vise ne pune hangari nuklearkama je posledica toga sto su ukapirali da vec imaju dovoljno da sravne jedni druge i jos da im pretekne. Sada je borba u tehnologiji.
 
_guru_:
Jevrejske novosti komentarisu navode nekog jevreja da je Putin jevrej, tj. da je njegova majka jevrejka. Devojacko prezime njegove majke je Shelamova.

Ma glupost. U stvari ko zna, ali sta je onda sa cinjenicom da mu je cale cistokrvni Rus.

Ja, vidite mislim da je Kofi Anan cist Srbin. :roll:
A sto se tice te price oko nepostojanja gvozdene zavese. I ne postoji, ali hladni rat traje. Ameri naprave sistem odbrane od ICBM-a(interkontinentalni balisticki projektil)), Rusi kao protivmeru naprave ojacani ICBM i isti sa metama varalicama i cluster ICBM. Ameri naprave Raptor, Rusi Suhoj. To sto se vise ne pune hangari nuklearkama je posledica toga sto su ukapirali da vec imaju dovoljno da sravne jedni druge i jos da im pretekne. Sada je borba u tehnologiji.

Ако је то истина за Путина, ситуација је доста
смешна, јер ПО ОБИЧАЈНОМ ПРАВУ РУСА АКО МУ ЈЕ
ОТАЦ РУС - ОН ЈЕ ЧИСТОКРВНИ РУС, А ПО ОБИЧАЈНОМ
ПРАВУ ЈЕВРЕЈА, АКО МУ ЈЕ МАЈКА ЈЕВРЕЈКА - ОН ЈЕ
ЧИСТ ЈЕВРЕЈИН.
Ја, међутим, мислим да је он ЧИСТ КОМУНИСТА-КГБ.
 
eremita:
Vangelis,, мислим да није ОК,
или преведи или пређи на приватне поруке... мислим,
ово је ипак, српски форум... :o :o :o

...Prvi put sam cuo za aktuelnog ruskog predsednika tokom zvanicne posete Izraelu 1997

Na poziv izraelskog ministra spoljnih poslova, zajedno sa vice guvernerom krakovske oblasti Leonidom Stanislavskim posetio sam Izrael u sklopu "programa ekonomske saradnje" izmedju nasih zemalja.Mnogo nas je posla ocekivalo, vecina njih je bila posvecena brojnim sastancima sa zvanicnicima izraelske politicke i kulturne elite. Medju njima i planirani susret sa Jitcakom Radokovicem, predsednikom "Nove asocijacije za ulaganja". U to vreme, bivsi lenjingradski emigrant Jicak Radokovic vec je bio znacajna licnost, ne samo u Izraelu, vec, prema glasinama i u krugovima svetske banke takodje.

Nas sastanak,tokom kojeg su odredjivane smernice i raspravljano je o tome sta je bitno za razlicite investicione projekte u krakovskoj oblasti, bio je krajnje formalan. Isto se ne bi moglo reci za nas drugi susret, na povratku u Ukrajinu nasli smo se zajedno u istom avionu. Tokom celog puta iz Tel Aviva za Krakov, doticali smo se raznih tema. U toku razgovora, on je, onako uzgred napomenuo da njegov dalji rodjak Vladimir Putin ima veliku perspektivu za napredak medju ruskom politickom elitom ( glasine o mogucem jevrejskom poreklu Putina dugo su kruzile u ruskim patriotskim krugovima )Devojacko prezime Putinove majke bilo je "Shelomova", prezime koje zvuci jevrejski.U svakom slucaju ovo je bila prva jaka potvrda koju sam cuo, da Putin ima jevrejskog rodjaka.

"International Jewish News", No. 10, February 2002

Evo eremita, jos ovaj put, nek ti pomognu ostali,ako ih zanima i ako su voljni. Zajedno je ipak lakse.
 
Dust:
Бл:
Dust:
Ситуација у свету се гадно захуктава...
Ова ситуација сада подсећа делимично на оно пре Првог, али делом и пре Другог Светског рата.
Ако се добро сећате, Борис Јељцин је поднео оставку 31. децембра 1999. године, наводно зато што је хтео да препусти власт млађима. Међутим, у последње време дошао сам до информација да је у питању био војни пуч! Јељцин је, како би се рекло отвореније, био амерички шпијун и војна служба која је остала некорумпирана га је смакнула и ставила на власт премијера Путина, који је био КГБ-овац раније.
Путин је 6 година, колико је до данас на власти успео да избегне неповољне америчке кредите и већином извуче Русију из дугова.
Мој савет вам је да погледате глобус или карту света, па да видите где се налазе све земље које је Америка окупирала или где има трупе (Ирак, Авганистан, Турска,...)
Схватићете да је то прављење прстена око Русије!

Не само око Русије, ево наше издајице потписаше онај документ са НАТО фаишстима, Грчка несретна се копрца под НАТО притиском али успева некако да се избори. Бугари и Румуни Капитулирали. Грузијици, Украјинци и Молдавци исто. Остала само Белорусија са Русијом.

Да, али и ми смо релативно близу Русије. Друго, не могу а се сложим да је отишла и Украјина, јер Источни део земље, који је богат рудницима и даље држе они који су гласали за Јануковича и тиме уцењују власт, тако да је Украјина и даље ближа Русији него западу! Добра вест!

Ukrajina, Belorusija i Rusija. Tu Ameri bez drasticnih koraka nece nista moci da urade. A da se zahuktava to je tacno. Ko je mogao pre samo pola godine da pretpostavi da ce IRA preko noci promeniti svoj modus delovanja i probleme Severne Irske resavati pacifizmom. Ili Jevreji da ipak pristanu i daju neke teritorije Palestincima. Mislim da ce kljucna stvar za dalji tok dogadjaja biti situacija u Saudijskoj Arabiji posle smrti kralja Fahda najveceg americkog prijatelja i vlasnika oko 20% USA. Pred ovim izazovima, mi sa nasim problemima smo beznacajni, jedino sto moze da nam imponuje u svetlu rasporeda svetske moci je nas strateski polozaj na Balkanu koga svi zele da se domognu i imaju pod svojom kontrolom. I neprijatelji i prijatelji.
 
Eto ko o cemu baba o ...
Rusija je bila vele sila,garant mira i stabilnosti i kao takva mora i da ostane.Nadam se da ce Putin da izvrshi reforme vojske.Tako da glupi i pohlepni ameri nece smeti vishe tako da se ophode prema malim nacijama+ netreba zaboraviti Kinu.
A to da ce Rusija da se pridruzi nato-u je cista izmishljotina,samo su rekli da ce bolje saradjivati u borbi protiv terorizma.Shto je inache plus za sve!!!
A to ko mu je bila majka,a ko otac,znam jedno,da je covek rus i da je patriota.Tako se voli svoja zemlja,a ne ko ovi nashi!!!
 

Back
Top