Poljska spremna da primi američko nuklearno oružje, Putinovi zvaničnici besni: "To će biti naša meta!"

Nisu Rusi u Ukrajini Srbi u Hrvatskoj.
Mislim jesu sise koje su cekale 8 godina.
Ja sam vise za moje drage Amere, oni bi ti 8 dan atomkom gadjali kapital i sve bi to do sad bilo juce.
pa jel vidis ti da je cak i makron priznao da je bolja ratna ekonomija od liberalne ekonomije?

mislim da su rusi svesno cekali, odugovlacili da bi upravo to uradili kroz rat

Па кад је отварао фабрику барута Макрон је озбиљно говорио да је „потребно да се препозна нова геополитичка реалност и убрза прелазак на ‘ратну економију’ како би се наставила подршка Украјини и јачање одбрамбених способности Европе“. https://srbin.info/pocetna/aktuelno/slobodan-reljic-sta-bi-napoleon-danas-radio/

pa jel vidis ti da je cak i makron priznao da je bolja ratna ekonomija od liberalne ekonomije?

mislim da su rusi svesno cekali, odugovlacili da bi upravo to uradili kroz rat

Па кад је отварао фабрику барута Макрон је озбиљно говорио да је „потребно да се препозна нова геополитичка реалност и убрза прелазак на ‘ратну економију’ како би се наставила подршка Украјини и јачање одбрамбених способности Европе“. https://srbin.info/pocetna/aktuelno/slobodan-reljic-sta-bi-napoleon-danas-radio/
Makron se glupira; bezbedniji je u Kijevu nego u Marseju.

Nikakve akcije Ukrajine na Rusiju nije bilo.
Осим што су у Домбасу побили цирка , 15.000 Руса са украјинским држављанством ?

А Русе, сложићемо се сви овде, не можеш да убијаш тек тако ?

Руску децу нарочито ?

Јер ће те еутаназирати, којекуде !

...........................................................................................................................
Рекоше ми да сте повукли своје зверчице, те Абрамсе не ?

Бежанија почиње а ?

Откуд тако брзо, па тек су вам руси спалили 5-6 комада ?

Осталих 26 , блејааааа.

Осетили тврдо па дали ватру табанима.

Изем ти ту НАТО технику и војску.

А можда је боље тако, на време, него КО У АВГАНИСТАНУ онако на точковима авиона.
predsjaa.jpg

Back