Put do zenskog srca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najjednostavniji odgovor na pitanje šta žene žele je: zavisi kako koja... Ima nas raznih i ima ih raznih... Neću da ulazim u priču o procentima, kategorijama i sl...

Ali svi će se složiti da je naše društvo pomalo "nenormalno"... Ali to je efekat siromaštva, stalne ekonomsko-političke nestabilnosti i stalnog pritiska međunarodnih elemenata (uz ucenjivanje i ograničenu pomoć). Da ne pominjem uticaj sankcija i rata na stasanje čitavih generacija... Naravno, ne govorim samo o ženama... O opštoj degradaciji nekih vrednosti... Uvek je to postojalo, ali u mnogo manjim količinama nego danas...

Imam teoriju da je u ovakvom društvu i ovakvoj zemlji ponekad vrlo moguće da neki "normalan" teško nalazi neku "normalnu" i obrnuto.
 
Gryphon:
Ovde je samo kad udjes, a doticna sazna da nemas nista i uhvati je grc nikako da izadjes.

gaaaaaaadno!!!!!!! slusala sam slicne zastrasujuce price...pa onda najbolje neka dobro krije svoje materijalno stanje - bar dok ga ne izvadi, a posle, shvatice ona da nema te kinte koja bi mogla nadoknaditi hm...njegovu neizmernu ljubav 8-)
 
istrazivach:
Mislish da to ima veze sa procentom "normalnih"

Zavisi iz kog ugla gledaš... Ponekad ti se taj broj čini jako malim, a ponekad ti se čini nešto većim... Vrlo je diskutabilno koliki je... Tako da ne bih smeo da donosim zaključak o tome. Da sam u potpunosti siguran u odgovor, rekao bih.
 
iluzionista:
Najjednostavniji odgovor na pitanje šta žene žele je: zavisi kako koja... Ima nas raznih i ima ih raznih... Neću da ulazim u priču o procentima, kategorijama i sl...

Ali svi će se složiti da je naše društvo pomalo "nenormalno"... Ali to je efekat siromaštva, stalne ekonomsko-političke nestabilnosti i stalnog pritiska međunarodnih elemenata (uz ucenjivanje i ograničenu pomoć). Da ne pominjem uticaj sankcija i rata na stasanje čitavih generacija... Naravno, ne govorim samo o ženama... O opštoj degradaciji nekih vrednosti... Uvek je to postojalo, ali u mnogo manjim količinama nego danas...

Imam teoriju da je u ovakvom društvu i ovakvoj zemlji ponekad vrlo moguće da neki "normalan" teško nalazi neku "normalnu" i obrnuto.

lepo receno. potpuno se slazem.. ;)
 
Banshee:
omg...pametan zakljucak,ko i uvek.:D

zene ne vole muskarce.zene vole samo jednog muskarca.sinnketa.
sinnke je nas bog :neutral:

sad ce geisha da se naljuti :roll:

imas pravo, besna sam ko ris..... ko to moze da voli sinnketa sem mene. ae mars i bansheeeeeee i svi, papa idite kuci i nadjite neke druge muskarcine. sinnke je samo moj....... :twisted:
 
Sinovi vole majke,cerke vole majke.To sto sinovi vole majke ne znaci NISTA u odnosu na odnos sinova spram drugih zena u njihoim zivotma...naravno ako govorimo o normalno nenormalnoj osobi danasnjice.
Lexo,moj komentar se odnosio samo na taj stav "mamin sin"jer se ne slazem sa njim.A i isprovocirao me tvoj nekonkretan odgovor da odreagujem na taj nacin....sad je 5 do 3,uspavao sam se u 2 ustao u 7 jutros i na forumu pokusavam da ostanem budan sto duze da bi usato sto kasnije iz odr.,...recimo prakticnih razloga....nemam ni zelju ni nameru da se svadjam sa tobom....o vecini stvari sem ovog i par feministickih pogleda, ja o tebi sve najbolje.....
 
A ja uopšte ne razumem što si se baš TI našao prozvan (i uvek se nalaziš) mojim komentarom, koji je tu samo kao kontra užasno glupavim i dosadnim Sinketovim temama... I kad pokušam na vaš način - da se sprdam sa vama na Forumu ovde, eto šta se dogodi :roll:
Onda se vi vređate :smorena:
Svađaj se ti s kim god hoćeš, ja sa tobom ionako gledam da redukujem konverzaciju... Izvini za ono na "Marksizmu", neću više...
 
Lexa:
A ja uopšte ne razumem što si se baš TI našao prozvan (i uvek se nalaziš) mojim komentarom, koji je tu samo kao kontra užasno glupavim i dosadnim Sinketovim temama... I kad pokušam na vaš način - da se sprdam sa vama na Forumu ovde, eto šta se dogodi :roll:
Onda se vi vređate :smorena:
Svađaj se ti s kim god hoćeš, ja sa tobom ionako gledam da redukujem konverzaciju... Izvini za ono na "Marksizmu", neću više...


A tvoje su pametne?

Ti si lujka.
 
iluzionista:
Pitam... Zanima me da li se to vi odnosi na sve muškarce ili samo na određene... Jer...
Ne odnosi se na sve... Ali na dobar deo. Niste mi jasni. Razumem i net i sve, i dva lica, ali ne razumem da, kada vam se neko lepo obraća, morate navlačiti rezervno... Ma, jednostavno, nema smisla ovo što ti odgovaram...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top