Quantcast

Put do zenskog srca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I

iluzionista

Gost
Najjednostavniji odgovor na pitanje šta žene žele je: zavisi kako koja... Ima nas raznih i ima ih raznih... Neću da ulazim u priču o procentima, kategorijama i sl...

Ali svi će se složiti da je naše društvo pomalo "nenormalno"... Ali to je efekat siromaštva, stalne ekonomsko-političke nestabilnosti i stalnog pritiska međunarodnih elemenata (uz ucenjivanje i ograničenu pomoć). Da ne pominjem uticaj sankcija i rata na stasanje čitavih generacija... Naravno, ne govorim samo o ženama... O opštoj degradaciji nekih vrednosti... Uvek je to postojalo, ali u mnogo manjim količinama nego danas...

Imam teoriju da je u ovakvom društvu i ovakvoj zemlji ponekad vrlo moguće da neki "normalan" teško nalazi neku "normalnu" i obrnuto.

feles

Zainteresovan član
Poruka
482
Gryphon:
Ovde je samo kad udjes, a doticna sazna da nemas nista i uhvati je grc nikako da izadjes.
gaaaaaaadno!!!!!!! slusala sam slicne zastrasujuce price...pa onda najbolje neka dobro krije svoje materijalno stanje - bar dok ga ne izvadi, a posle, shvatice ona da nema te kinte koja bi mogla nadoknaditi hm...njegovu neizmernu ljubav 8-)

I

iluzionista

Gost
istrazivach:
Mislish da to ima veze sa procentom "normalnih"
Zavisi iz kog ugla gledaš... Ponekad ti se taj broj čini jako malim, a ponekad ti se čini nešto većim... Vrlo je diskutabilno koliki je... Tako da ne bih smeo da donosim zaključak o tome. Da sam u potpunosti siguran u odgovor, rekao bih.

feles

Zainteresovan član
Poruka
482
iluzionista:
Najjednostavniji odgovor na pitanje šta žene žele je: zavisi kako koja... Ima nas raznih i ima ih raznih... Neću da ulazim u priču o procentima, kategorijama i sl...

Ali svi će se složiti da je naše društvo pomalo "nenormalno"... Ali to je efekat siromaštva, stalne ekonomsko-političke nestabilnosti i stalnog pritiska međunarodnih elemenata (uz ucenjivanje i ograničenu pomoć). Da ne pominjem uticaj sankcija i rata na stasanje čitavih generacija... Naravno, ne govorim samo o ženama... O opštoj degradaciji nekih vrednosti... Uvek je to postojalo, ali u mnogo manjim količinama nego danas...

Imam teoriju da je u ovakvom društvu i ovakvoj zemlji ponekad vrlo moguće da neki "normalan" teško nalazi neku "normalnu" i obrnuto.
lepo receno. potpuno se slazem.. ;)

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Banshee:
omg...pametan zakljucak,ko i uvek.:D

zene ne vole muskarce.zene vole samo jednog muskarca.sinnketa.
sinnke je nas bog :neutral:

sad ce geisha da se naljuti :roll:
imas pravo, besna sam ko ris..... ko to moze da voli sinnketa sem mene. ae mars i bansheeeeeee i svi, papa idite kuci i nadjite neke druge muskarcine. sinnke je samo moj....... :twisted:

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Sinovi vole majke,cerke vole majke.To sto sinovi vole majke ne znaci NISTA u odnosu na odnos sinova spram drugih zena u njihoim zivotma...naravno ako govorimo o normalno nenormalnoj osobi danasnjice.
Lexo,moj komentar se odnosio samo na taj stav "mamin sin"jer se ne slazem sa njim.A i isprovocirao me tvoj nekonkretan odgovor da odreagujem na taj nacin....sad je 5 do 3,uspavao sam se u 2 ustao u 7 jutros i na forumu pokusavam da ostanem budan sto duze da bi usato sto kasnije iz odr.,...recimo prakticnih razloga....nemam ni zelju ni nameru da se svadjam sa tobom....o vecini stvari sem ovog i par feministickih pogleda, ja o tebi sve najbolje.....

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
A ja uopšte ne razumem što si se baš TI našao prozvan (i uvek se nalaziš) mojim komentarom, koji je tu samo kao kontra užasno glupavim i dosadnim Sinketovim temama... I kad pokušam na vaš način - da se sprdam sa vama na Forumu ovde, eto šta se dogodi :roll:
Onda se vi vređate :smorena:
Svađaj se ti s kim god hoćeš, ja sa tobom ionako gledam da redukujem konverzaciju... Izvini za ono na "Marksizmu", neću više...

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Lexa:
A ja uopšte ne razumem što si se baš TI našao prozvan (i uvek se nalaziš) mojim komentarom, koji je tu samo kao kontra užasno glupavim i dosadnim Sinketovim temama... I kad pokušam na vaš način - da se sprdam sa vama na Forumu ovde, eto šta se dogodi :roll:
Onda se vi vređate :smorena:
Svađaj se ti s kim god hoćeš, ja sa tobom ionako gledam da redukujem konverzaciju... Izvini za ono na "Marksizmu", neću više...

A tvoje su pametne?

Ti si lujka.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
iluzionista:
Pitam... Zanima me da li se to vi odnosi na sve muškarce ili samo na određene... Jer...
Ne odnosi se na sve... Ali na dobar deo. Niste mi jasni. Razumem i net i sve, i dva lica, ali ne razumem da, kada vam se neko lepo obraća, morate navlačiti rezervno... Ma, jednostavno, nema smisla ovo što ti odgovaram...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.