Puna Podrska Cjelovitoj I Nedjeljivoj BiH

Hrvati nemaju sta traziti.Zvanicni Zagreb je zauzeo jedan dobar stav o Hrvatima u BiH i tako smirio ekstremiste medju njihovim redovima.Ali ja zaista ne razumijem zasto se Hrvati u Hercegovini odvajaju.Da su bili s njima zajedno Bosnjacki navijaci, kad je igrao Zrinski i Partizan, razbili bi Srpske navijace i dali bi im dobre batine.
 
AltinaD:
А шта је с вашом Западном Ерцеговином? :p

pa ja znam da je njihov "tisućljetni san" da se pripoje Matici Hrvatskoj

ali što se mene tiće mogu da još tisuću godina sanjaju

oni su za mene državljani BiH i točka

meni je prelijepa ovakva Hrvatska kakva je danas

i netreba nam ni centimetar nove teritorije

jer sve novo šta bi eventualno dobili grdno bi se zay :lol: :lol: :lol: ebali
 
Tokyo ne znam da li se zensko ili musko ali ljubim te u usta zbog ovoga.

Ne znam sto se djesavalo tokom rata, ali Bosnjackohrvatski sukob je bio suludan i nije trebao da se desi.Mi Bosnjaci smo ipak blizi Zapadu i blizi Hrvatskoj.Najveci ratni krah koji su dozivjeli i Bosnjaci i Hrvati je bio taj sukob.Pomenulo se ne ponovilo se.Ipak nasi davni historijski dogadjaji nas medjusobno vezu.
 
tokyo:
pa ja znam da je njihov "tisućljetni san" da se pripoje Matici Hrvatskoj

ali što se mene tiće mogu da još tisuću godina sanjaju

oni su za mene državljani BiH i točka

meni je prelijepa ovakva Hrvatska kakva je danas

i netreba nam ni centimetar nove teritorije

jer sve novo šta bi eventualno dobili grdno bi se zay :lol: :lol: :lol: ebali

Лепа ти је Хрватска која је прогутала Книн, Бенковац, Обровац, Грачац, Доњи Лапац, Кореницу, Плашки, Војнић, Вргинмост, Глину, Петрињу, Двор на Уни и Костајницу?
Држава која је срушила, опљачкала или спалила сва ова места може бити све, само не лепа.
 
AltinaD:
Лепа ти је Хрватска која је прогутала Книн, Бенковац, Обровац, Грачац, Доњи Лапац, Кореницу, Војнић, Вргинмост, Глину, Петрићу, двор на Уни и Костајницу?
Држава која је срушила, опљачкала или спалила сва ова места може бити све, само не лепа.


ne lupetaj

nego dođi i pogledaj

danas gotovo i da se više ne vidi u Hrvatskoj da je rata bilo

s obzirom koliko je porušeno

a sad ko je više rušio

pa sumnjam da bi Hrvati rušili nešto što će osvajanje okupiranog teritorija biti opet njihovo

rušili i krali su pojedinci i to iz objesti

a isto tako ja tebe mogu pitati koji to mozak mora biti veličine kokošjeg da granatira Dubrovnik :confused: :evil:


(nemoraš odgovoriti ako znaš šta znači pojam: retoričko pitanje
 
Да те питам нешто онда:
Ако ви прихватате Србе из Хрватске (и мене :p ) као своје грађане зашто онда не допустите да на поменутим општинама (не мора баш сад на свим) оснује жупанија са српском већином?
Све ове општине су сада расцескане ка Шибенику, Задру, Госпићу, Карловцу и Сиску.
Шта би фалило Книнској жупанији коју би чинили рецимо Книн, Грачац, Доњи Лапац, Кистање, Удбина, Ервеник?
Не би онала имала већа права од других жупанија у Хрватској, а Срби би имали локалну самоуправу на вековним огњиштима.
 
AltinaD:
Да те питам нешто онда:
Ако ви прихватате Србе из Хрватске (и мене :p ) као своје грађане зашто онда не допустите да на поменутим општинама (не мора баш сад на свим) оснује жупанија са српском већином?
Све ове општине су сада расцескане ка Шибенику, Задру, Госпићу, Карловцу и Сиску.
Шта би фалило Книнској жупанији коју би чинили рецимо Книн, Грачац, Доњи Лапац, Кистање, Удбина, Ервеник?
Не би онала имала већа права од других жупанија у Хрватској, а Срби би имали локалну самоуправу на вековним огњиштима.

e da se niste 90ih pobunili protiv iste te države od koje danas to tražite imali biste to što pišete

i to ne zato jer bi to hrvatska učinila samo nego bi i po EZ tada bila i primorana učiniti

sami ste se zeznuli što ste slušali Ratka

al dok vam dođe iz stražnjice do mozga koliko je za sve što vam se desilo ponajviše kriv vaš Ratko

nećete mu više hvalospjeve pisati i bit ćete te dobrodošli svugdje u Hrvatskoj (mislim na one koji su otišli iz Hrvatske a živjeli u njoj)
 
tokyo:
e da se niste 90ih pobunili protiv iste te države od koje danas to tražite imali biste to što pišete

i to ne zato jer bi to hrvatska učinila samo nego bi i po EZ tada bila i primorana učiniti

sami ste se zeznuli što ste slušali Ratka

al dok vam dođe iz stražnjice do mozga koliko je za sve što vam se desilo ponajviše kriv vaš Ratko

nećete mu više hvalospjeve pisati i bit ćete te dobrodošli svugdje u Hrvatskoj (mislim na one koji su otišli iz Hrvatske a živjeli u njoj)

Нећу сад о прошлости. Ако хоћете да будемо добродошли дајте нам онда локалну самоуправу у крајевима где смо стотинама година били у већини. И сигуран сам да бисмо се онда у већем броју враћали.
 
AltinaD:
Нећу сад о прошлости. Ако хоћете да будемо добродошли дајте нам онда локалну самоуправу у крајевима где смо стотинама година били у већини. И сигуран сам да бисмо се онда у већем броју враћали.
A i ti si naivan....
Pa jel si ti stvarno toliko blesav da mislish da oni zele da se Srbi vrate?
Jednostavno moraju jer u EU ne moze drzava koja velichga genocid....pa bar malo da se to izsshminka povratkom...
 
Enfroz2891.:
A i ti si naivan....
Pa jel si ti stvarno toliko blesav da mislish da oni zele da se Srbi vrate?
Jednostavno moraju jer u EU ne moze drzava koja velichga genocid....pa bar malo da se to izsshminka povratkom...

a da se ti malo sabereš :evil: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll:

Hrvatska mora po direktivi EU ali bi morala i po direktivi svih njenih građana da radi za te iste građani

a to su dakle i Srbi koji su živjeli u Kninu i kninskom zaleđu

Srbi se vraćaju i to je evidentno

neki su došli i žive tamo gdje su živjeli prije
drugi prodaju i kupuju na moru ili mjenjaju za nekretnine u Srbiji

gle meni nije jedna stvar jasna

ako si Srbin i živio si u hrvatskoj i evidentno je da imaš veća socijalna prava, veće mirovine i bolji standard ovdje zašto se ne vratiti (sa hrvatskom putovnicom možeš svuda bez vize, naravno osim SAD i nekih zemalja poput Butana :lol: )

nego ja mislim da se ne žele vratiti oni koji su se za vrijeme okupacije (91-95) zagrebli u palež, krađu ili ubojstva pa se boje sudbine koja bi ih snašla

eto nedavno su jednog takvog otkrili i bilo na vijestima lik se vratio i dokazano mu je da je sudjelovao u razbojstvu i to je bila vijest dana a da stvar bude veća lik sjedio u nekom općinskom odboru kao predstavnik Srba

baš divno

samo je isto tako zanimljivo da takve vijesti ne dopiru do ušiju eremite i njemu sličnima
 
boki1979:
marine nama ne pada na pamet da se odricemo drzave koju smo mi stvorili i u kojoj su se carevi zvali kraljevima Srba to jest drzavu poznatijom pod imenom Bosna
e sad ako bi ti da se Hrvati sele iz zapadne Hercegovine koja je istoriski Hrvatski teritorij kasnije osvojen od strane Bosne ti im to predlozi
nama ne pada na pamet...
"Da nema vojne pobjede, međunarodna zajednica, objasnio je, "nikada ne bi predložila podjelu bh. teritorije fifti-fifti, koja kroz istoriju nikad nije bila teritorija na kojoj je bila srpska država."
--------------------------------------------------
[boki 1979]ove gornje rijeci je izgovorio presvisli Slobodan Milosevic.nije Milosevic bio historijska analfabeta,sto znaci da Bosna nikad nije bila srpski teritorij i Bosna nikad nije bila zajedno u bilo kakvom savezu sa Srbijom osim od 1918.godine,kad ja nasilno ugurana u kraljevinu S-H-S-a.ne zaboravi da je Srbija imala vlast kroz cijeu historiju nad Kosovom samo dvjesta osamdeset godina.sto sa historijskog znacaja znaci nista.
 
medved_bg:
ca-mu47, ako ti učiš istoriju od Slobodana Miloševića , onda...ja stvarno ne znam šta bih ti rekla...:roll: Taj isti je malo pre toga izjavljivao da je to srpska teritorija od postanka ameba.
dvostruki arsini su poznati u politici,ali on je u dusi i svojoj svijesti znao da Bosna nikad nije bila srpski teritorij.to sto je on morao govoriti zbog velikosrpskih nacionalistickih krugova,je sama druga svar.u kakvom si kolu takvu muziku igrati moras.najvaznije je da ja znam da Bosna nikad nije bila srpski teritorij.
 
AltinaD:
Да те питам нешто онда:
Ако ви прихватате Србе из Хрватске (и мене :p ) као своје грађане зашто онда не допустите да на поменутим општинама (не мора баш сад на свим) оснује жупанија са српском већином?
Све ове општине су сада расцескане ка Шибенику, Задру, Госпићу, Карловцу и Сиску.
Шта би фалило Книнској жупанији коју би чинили рецимо Книн, Грачац, Доњи Лапац, Кистање, Удбина, Ервеник?
Не би онала имала већа права од других жупанија у Хрватској, а Срби би имали локалну самоуправу на вековним огњиштима.

prosla baba s kolacima...mogli ste imati drzavu u drzavi, niste htjeli...draza vam je bila velika Srbija...vise nikakvih privilegija nece biti...za vas vazi sve isto kao i za ostale gradane...a u mjestima gdje ste vecina mozete po vazecem zakonu birati svoje predstavnike..., kao i svi ostali
 
Karlito Brigante:
Vi,Hrvati samo lupate!Prvo su vaše regularne jedinice likvidirale Srbe u Gospiću,pa ste počeli da širite lažne priče o tome kako mogu da ostanu,ako se integrišu u ustavni poredak Hrvatske...Sve same laži,s jedne strane ubijanja,s druge prazne priče!Znači lažete kao uvek,i ništa drugo.:roll:
Pa zato oni i mrze Srbe iz Krajine...zato su "pobunjenici"....jer su se pobunii protiv toga da se Hrvati za njih "pobrinu"na isti nachin ko shto se Glavash "pobrinuo"za Srbe iz Osjeka,a druge Ustashe po ostalim vecim gradovima Hrvatske.Trebali su svi fino i gospodski da naskoche na ustashki noz,pa onda ne bi smetali Hrvatima.
 
Marin55:
Moje osobno misljenje je da bi se jedino na ovaj nacin moglo rijesiti pitanje bivsih SFRJ naroda. Da u Hrvastkoj zivi samo Hrvatski narod a da se Srbi iz Hrvatske isele za Srbiju, u BiH da zive samo Bosnjaci tj Bosnjaci iz Sandzaka da se isele svi za BiH, a Bosanski Srbi da se isele za Srbiju tacnije Sandzak.Takodje i Bosanski Hrvati da se isele za Hrvatsku.
Na taj nacin bi smo definitivno izbjegli bilo kakve nerijesen racune a i medjusobno Bosnjaci, Srbi i Hrvati se ne bi vidjali.Mislim na obican narod.

:shock: bote, kakvih ovde ima "bisera"...jeli majstore, a da svako svoju kuću uprti na grbaču pa svojim putem, a?
 
slavonija:
prosla baba s kolacima...mogli ste imati drzavu u drzavi, niste htjeli...draza vam je bila velika Srbija...vise nikakvih privilegija nece biti...za vas vazi sve isto kao i za ostale gradane...a u mjestima gdje ste vecina mozete po vazecem zakonu birati svoje predstavnike..., kao i svi ostali

Ovde bih se složio sa slavoncem, proš'o voz...Najveća zabluda koju još jedino radikali mogu prodavati je da će se prognani Srbi vratiti u Hrvatsku itd. Naravno, vratiće se oni koji nemaju izbora, zato što Hrvatska ništa neće učiniti da im povratak/ostanak omogući, pre svega ekonomski...

I time su Srbi svedeni na prihvatljivu brojku s kojom Hrvati više neće morati da se bakću, da budem malo zloban - remetilački faktor je eliminisan...
 
Enfroz2891.:
Pa zato oni i mrze Srbe iz Krajine...zato su "pobunjenici"....jer su se pobunii protiv toga da se Hrvati za njih "pobrinu"na isti nachin ko shto se Glavash "pobrinuo"za Srbe iz Osjeka,a druge Ustashe po ostalim vecim gradovima Hrvatske.Trebali su svi fino i gospodski da naskoche na ustashki noz,pa onda ne bi smetali Hrvatima.

ja neznam otkud tolika mržnja prema Hrvatima da ih sve nazivaš ustašama, a s obzirom da si 82.godište (znači mlad si čovjek stvarno te ne razumijem)

ali posljednje vrijeme čitajući te postove pune mržnje razmišljam da čisto radi svojih živaca da te stavim na ignore listu jer si stvarno prekrdašio al to pošteno prekrdašio u vrijeđanju
 

Back
Top