Vucic snabdeva Izrael municijom i oruzijem, otud podrska Amerike i nemoc opozicije!

Радикали и СПС

И њега, и Ћурувију, и Оливера и Цвијана и ко зна кога ће још...

Сандуловић да л је жив, нико ни не зна ..
Имаш ли доказа за ово гнусно клеветање србских нациналиста??_

Pa nisu sve glasale, da jesu imali bi preko 100.
Али, гласао је Шехидски Иран што ме дубоко погодило!

Међутим, после најновијих ракетних напада Хезболаха и Ансар Алах Дивизије на ционистичко-масонске снаге на Блиском Истоку, опростио сам им!

Nisu sve muslimanske zemlje proziv Izraela. Zapravo značajni deo saradjuje sa Izraelom sve vreme. Jordan je bukvalno rušio iranske dronove i rakete dok Egipat neće uopšte da pomaže Palestince nego je izgradio džinovski zid prema njima.
И проклети саудијски вахабисти су рушили ракете Честите Ансар Алах Дивизије, упућене према геноцидном Израелу!

95% ljudi ne shvata da Vučića drže amerikanci a ne rusi

Vučića drže Amerikanci, Rusi i Kinezi

Eno sad će da "deli lekcije" USA ambasadoru u BiH

Ovaj prostor ex Yu van EU ima određenu namenu a to je centar Beograd, Srbija kao pokretač, uticaj Francuske više da se oni primite nego da stvarno rukovode i da drže Nemci podalje a tri velike sile svaka kontroliše svoj segment i preko će ići razmena između tri sveta

Hil ruši Vučića

dobar vic zaista

Niko ne brani Vučića više i bolje od Hila, ostaje da nagađamo zašto, mada nije teško da se pretpostavi
da , Hill podrzava Vucicevu politiku da Srbija jedina u Evropi ne udara sankcije Rusiji, da Srbija jedina u Evropi nije u NATO, da Srbija ne pusta Kosovo u UN...................................sve to Hilu odgovara i zato podrzava Vucica.............logicno, zar ne?

da , Hill podrzava Vucicevu politiku da Srbija jedina u Evropi ne udara sankcije Rusiji, da Srbija jedina u Evropi nije u NATO, da Srbija ne pusta Kosovo u UN...................................sve to Hilu odgovara i zato podrzava Vucica.............logicno, zar ne?

To što si ti slep kod očiju je isključivo tvoj problem, nemaj nas opterečivati sa njim

Vučić ispunjava sve naloge vrlo revnosno i poslušno, uostalom nikada u istoriji niko nije dobio takvu podršku US ambasade a iyborima kao AV u decembru i sada. Hill se ponašao kao da je predsednik RIK-a i SNS izbornog štaba u isto vreme

И проклети саудијски вахабисти су рушили ракете Честите Ансар Алах Дивизије, упућене према геноцидном Израелу!

Немој да те чује Вучић, када он продаје оружје Украјини и Израелу.

Тако су му рекли Амери.

Е, мој Дуле, Дудуле...

To što si ti slep kod očiju je isključivo tvoj problem, nemaj nas opterečivati sa njim

Vučić ispunjava sve naloge vrlo revnosno i poslušno, uostalom nikada u istoriji niko nije dobio takvu podršku US ambasade a iyborima kao AV u decembru i sada. Hill se ponašao kao da je predsednik RIK-a i SNS izbornog štaba u isto vreme

...ма седи у скупштини у крилу Ана БрнАБич...

Па да... сви се кур.вају ... Хил у стварности контролише Вучића, а Вучић му рекао, морам да се глупирам да ме народ не би провалио.

шта је ту нелогично ?!?

Реци брзо дефиницију Геополитике и Геостратегије.
Да се снађеш кад је тешко, да се извучеш и да савезници схвате да си на њиховој страни.

Геополитика Малих Држава .

Да се снађеш кад је тешко, да се извучеш и да савезници схвате да си на њиховој страни.

Геополитика Малих Држава .

Дуле па ти си сератор.

Геостратегија је рат геополитика.

А, Геополитика је снага географије унутар државног разлога (фр.: ресон д тат)

Дуле па ти си сератор.

Геостратегија је рат геополитика.

А, Геополитика је снага географије унутар државног разлога (фр.: ресон д тат)
Не, управо си ти серратор, живиш много у илузијама, а Праксу не познајеш

Значи почо си по дарк вебу црни Стојане да магационираш...

Пази да те не наместе кад буду радили попис (на енглеском)
Ja sam na deepwebu rekreaciono
darkweb me ne zanima preterano niti logovanja
sve je počelo kada sam saznao da se moja email adresa nalazi na darkweb-u zahvaljujući jednoj neznalici sa zaraženim kompom koji je odneo u servis pošto ne ume da reinstalira a ume svašta da pritiska i otvara.
E-mail adresa je sada bez lozinke sa dvofaktorskim logovanjem.
Vidim da neko pokušava da odhakuje nalog uz mobilni, pa uz macintosh ali i windows sa firefox-om...
Koristi se VPN...
Ali svejedno tri mašine neumorno svaki dan po četri puta dnevno "gadjaju" lozinku a pokušava se i IMAP sinhronizacija (takodje neuspešna)

Mada je 99% krivica zaraženog računara od tog lika gde ransomware radi šta hoće sa kontaktima ipak ostaje onaj 1% da sam taj nalog koristio za subscribe i unsubscribe godinama...
Medjutim sad i ćorav vidi da tri maśine rovare.
Sad dal od različitih osoba ili jedne jedine nije bitno.

A šta je bilo pitanje?

Poslednja izmena:
Cesto smo se ovde pitali otkud da zvanicna USA kroz ambasadora HILA,tako cvrsto stoji uz Vucica. Polako saznajemo,vlada Srbije snabdeva Izrael municijom za pesadijsko ratovanje u Gazi kao i ostalim oruzijem. Sedam velikih transportnih vojnih aviona Izraela je poletelo sa aerodroma Beogradu,mislim da je Batajnica pre nego Surcin.
Iako ne pise u tekstu,moguce je da se to dostavlja i Ukrajini.
https://n1info.rs/vesti/izraelski-vojni-letovi-iz-beograda-i-milionske-posiljke-oruzja/
jeste, hil stoji "cvrsto uz vucica" zbog kog sanduka puski :roll:

Ja sam na deepwebu rekreaciono
darkweb me ne zanima preterano niti logovanja
sve je počelo kada sam saznao da se moja email adresa nalazi na darkweb-u zahvaljujući jednoj neznalici sa zaraženim kompom koji je odneo u servis pošto ne ume da reinstalira a ume svašta da pritiska i otvara.
E-mail adresa je sada bez lozinke sa dvofaktorskim logovanjem.
Vidim da neko pokušava da odhakuje nalog uz mobilni, pa uz macintosh ali i windows sa firefox-om...
Koristi se VPN...
Ali svejedno tri mašine neumorno svaki dan po četri puta dnevno "gadjaju" lozinku a pokušava se i IMAP sinhronizacija (takodje neuspešna)

Mada je 99% krivica zaraženog računara od tog lika gde ransomware radi šta hoće sa kontaktima ipak ostaje onaj 1% da sam taj nalog koristio za subscribe i unsubscribe godinama...
Medjutim sad i ćorav vidi da tri maśine rovare.
Sad dal od različitih osoba ili jedne jedine nije bitno.

A šta je bilo pitanje?
Где има да се купи калашњиков без ''трекинга'' са оптичким нишаном, а да ми полиција не долази петом колену на разговоре где сам тренутно...

Реално, боље нама да остане у Србији, него неки Израелац да га добије па да рока по деци у Гази са њим... ајд да је против војске, па да није велика штета...овако - блам

Сва питања су реторичка, свако зна одговор, али не треба га давати... док не припрете струјом

Back