Vucic snabdeva Izrael municijom i oruzijem, otud podrska Amerike i nemoc opozicije!

Pa nisu sve glasale, da jesu imali bi preko 100.
Pa nisu samo UAE, Azerbejdžan, Kazahstan, Kirgistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Maroko.
906z513_486989_srebrenica_iff.jpg

Pa nisu samo UAE, Azerbejdžan, Kazahstan, Kirgistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Maroko.
Pogledajte prilog 1562054

Od 44 većinski muslimanske države članice UN (ne računajući balkanske države BiH i Albaniju), 23 su glasale za usvajanje rezolucije, tri su bile protiv, devet je bilo uzdržano dok devet njih nije glasalo.

Protiv rezolucije glasale su samo tri većinski muslimanske države, a to su Sirija, Mali i Komori.

Međutim, bilo je više uzdržanih i zemalja koje nisu glasale. Među suzdržanima se nalaze Ujedinjeni Arapski Emirati, Kazahstan, Alžir i Bahrein dok, između ostalih, Azerbejdžan, Maroko i Uzbekistan nisu glasali.

https://lat.rt.rs/srbija-i-balkan/91670-rezolucija-o-srebrenici-kako-je-glasao-islamski-svet/

Ovde nisu navedene i neke afričke islamske zemlje koje nisu glasale koliko sam video po mapi.

Pa nisu sve glasale, da jesu imali bi preko 100.
Ja podržavavam Izrael u ovom sukobu ali preteraše dosta sa silom u Gazi. I arapske zemlje su krive što ne žele da prime izbeglice iz Gaze dok izraelska vojska završim sa tim zlom Hamasom nego drže ljude tamo da budu kolateralna šteta. Ali opet Srbija ima delikatnu situaciju kod sebe zbog Kosova i Bosne i nije baš pametno da se zamera muslimanskim zemljama.

Ja podržavavam Izrael u ovom sukobu ali preteraše dosta sa silom u Gazi. I arapske zemlje su krive što ne žele da prime izbeglice iz Gaze dok izraelska vojska završim sa tim zlom Hamasom nego drže ljude tamo kao kolateralnu štetu. Ali opet Srbija ima delikatnu situaciju kod sebe zbog Kosova i Bosne i nije baš pametno da se zamera muslimanskim zemljama.
Nisu sve muslimanske zemlje proziv Izraela. Zapravo značajni deo saradjuje sa Izraelom sve vreme. Jordan je bukvalno rušio iranske dronove i rakete dok Egipat neće uopšte da pomaže Palestince nego je izgradio džinovski zid prema njima.

Egipat neće uopšte da pomaže Palestince nego je izgradio džinovski zid prema njima.
Upravo o tome i lišem . Egipat neće privremeno da primi izbeglice da Izrael uništi Hamas i osobodi taoce nego namerno stavlja zid prema Palestincima iz Gaze i ljudi ni krivi ni dužni ginu. To im posle služi da optuže Izrael za genocid u Gazi.

Kako kaze moja politicka zvezda vodilja, u ovom probusenom kurtonu od drzave trenutno postoje tri dobre stvari:

1. Prijem drugorusa koji su napunili gej paradu i podigli bruto holesterol prvosrbijanskog naroda
2. Export oruzja u Ukrajinu kojim se prvoruski narod salje na onaj svet
3. - | | - - | | - u Izrailj kojima se ucvrscuju veze Srbije sa izabranim narodom

Kako kaze moja politicka zvezda vodilja, u ovom probusenom kurtonu od drzave trenutno postoje tri dobre stvari:

1. Prijem drugorusa koji su napunili gej paradu i podigli bruto holesterol prvosrbijanskog naroda
2. Export oruzja u Ukrajinu kojim se prvoruski narod salje na onaj svet
3. - | | - - | | - u Izrailj kojima se ucvrscuju veze Srbije sa izabranim narodom

Avenu Shalom Alechem!

Uvalio Jevrejima manevarsku municiju, moš' mislit što on želi da ljudi ginu.
Bitna je dobra volja, kao kad na liturgiji stojis pola sata da simbolicki pokazes da si spreman da se zrtvujes. Tako je nas Gospodin Predsednik Aleksandar spreman stajati uz izabrani narod kad se pojavi Mesija itd.

Back