Puko Forum B-92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jerry Ropero:
Forum B-92 je puko ko zvecka. Posle banovanja svega sto je srpsko i pravoslavno sa tog foruma, ostade im 10-tak sagovornika, koji otvore po jednu temu u 10 dana. Drago mi je da je to antisrpsko cyber leglo puklo nacisto.
Sto si se ti zabrinuo oko toga?
Zar ti kao "autenticni sprski junak" posecujes sajt B92?
Pa ni ja koji uglavnom podrzavam B92,nisam clan njihovog foruma,jer im je procedura za prijavnjivanje smaracka. I trazi "fixni" e-mail.

Mene iskreno boli uvo,jer ne idem na njihov forum. Odem pogledam vesti,posebno sportske i jos ponesto i to je to...
A ti ako se tome radujes,onda su ti vidici vrlo uski.Sto se vec i do sada primecivalo.
 
Nisam ni u jednoj stranci. Znam da je tesko za tebe to da shvatis. Ne radim ja ovo zbog clanske karte stranke, novca, polozaja kao i vi ja to radim zato sto volim ovu zemlju i njen srpski narod. A vi ste mu trenutno najveci neprijatelji zajedno sa vasim zapadnim gazdama.
 
a Jerry je ona golema macka sto cuci na drvetu preko puta sedista raznih NVO i Sorosevskih stranaka sa fotaparatom i notesom.Alal vera druze Cvorocicu za dan bezbednosti vam sleduje plaketa i medalja za obavestajni rad i rakrinkavanje unutrasnjih neprijatelja. :-D
 
Jerry Ropero:
Nisam ni u jednoj stranci. Znam da je tesko za tebe to da shvatis. Ne radim ja ovo zbog clanske karte stranke, novca, polozaja kao i vi ja to radim zato sto volim ovu zemlju i njen srpski narod. A vi ste mu trenutno najveci neprijatelji zajedno sa vasim zapadnim gazdama.

pored toga sto postavljas slike simbola amerike, i na taj nacin jasno odajes svoje simpatije prema njihovoj drzavi, kao svoju lokaciju drzis frazu na engleskom jeziku :) Ova fraza ima skracenicu USS, sto moze i da se protumaci kao United States Ship :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top