Pub "Tinejdžeri" vol 4

Sa ovom drugom osobom bih bila tako rasterecena i srecna. Nikada to do sada ni sa kim nisam osetila. Ni sa prvom osobom, njega vise nikada necu, duboko me je razocarao. A druga ospba, nikad jos nisam. Bila bih sasvim ja. Sa prvom bih bila cvrsca nego sto jesam ne znam a ne zelim ni da mislim na to. A druga osoba mogla bih da budem ja, bas ja, potpuno bez icega. to je najbolje
 
Imam ja preduzetnički duh samo se ne izlećem u javnosti.Gomila ljudi ti se smeje za ideje a tu i tamo ih neko ukrade.

Pa nije poenta da pričaš o njima već da ih realizuješ i time ni ne dopustiš nekome da ih prisvoji :lol: Showing, not telling. Naravno, fora danas je što moraš da ulažeš i da daješ besplatno neko vreme pa tek onda da očekuješ da ti se posreći.
 
Bikić, koji je član Saveta mesne zajednice Sirig (opština Temerin), osvrnuo se na stanje u SNS i ocenio ga iz svoje perspektive.
- Imam kritika na račun SNS da dobro nerade a ima što se radi dobro. SNS je zato moje opredeljenje, ja javno kažem koja sam opcija politička. Neslažem se u mnogim pravcima ali premijer radi veoma dobro - Bikićeve su reči, koje prenosimo bez izmena.

On je zatim, u maniru pravog kritičara, stranačke saborce počastio raznoraznim epitetima.
- Kao stranka ima svakakvih, od guzičara do ulizivača pa čak i primača. U stranci koja je trenutno na vlasti sad ima preletača uglavnom zbog posla koji dobijaju šakom i kapom. Druga strana u SNS još ima poštenih, oni su na margini i pošteni de nisu na funkcijama čak nemaju ni posao od stranke dok se mnogi guzičara i uvlačenje u opštinskim presednik ima opština i koji rade u javnom sektoru - napisao je ovaj ogorčeni naprednjak.

Bikić je potom konstatovao da on nije takav.
- Zato sam ja ovaj naprednjak što se neguzicam a veći sam naprednjak od svih tih guzičara. Meni je čast što sam odbornik u mesnom savetu Sirig narod me izabrao a dobio sam tu čast da pomognem selu i neši vukadinoviću koji je presednik sela video moj kvalitet da mogu pomognem - zaključio je Bikić u svom obraćanju, koje prenosimo bez ispravki.



http://www.kurir.rs/vesti/politika/hit-pismo-naprednjaka-vucic-je-dobar-ali-je-sns-pun-guzicara-clanak-2477093


:lol:
 

Та странка је обичан скуп имбецила који желе преко ње или да остваре неку ситну добит или већ имају ту ситну добит па желе да је очувају. Не кажем да су остали много бољи, али стварно ме фасцинира како обични кретеноиди имају неку барем под наводницима функцију ту.
 
Најбољи ђаци на билбордима у Новом Саду

Аутор: С.К.уторак, 15.11.2016. у 18:45
djak-1.jpg
Један од билборда посвећених најбољим ђацима (Фото АП Војводина)


Нови Сад – У Новом Саду је традиција да матуранти уочи завршетка средње школе постављају у излоге градских локала своје фотографије, а прошле године покренута је акција којом се на билбордима промовишу најуспешнији ђаци. Ових дана њихове фотографије поново су освануле широм Новог Сада, на 20 билборда. Међу њих 120 су два хора, два ученичка тима и ђаци који су остварили успех на појединачним такмичењима.
Акцију „Учим + Знам = Вредим” потписује Удружење за промоцију друштвене одговорности из Новог Сада које је у овогодишњем пројекту сарађивало са 14 школа, тако да се на билбордима налазе ђаци из седам основних и седам средњих школа.
„Посебно нам је драго што су фотографије неких ученика по други пут на билборду. Никола Спасић, Маја Варга и Алекса Жигић су наставили да остварују изузетне резултате на такмичењима”, кажу у овом удружењу.
Пројекат сада шире ван територије Новог Сада, тако да ће билборде са најбољим ђацима добити ове недеље општине Србобран и Сремски Карловци, а средином децембра Темерин.
„Удружење је покренуло ову акцију с циљем да, уз подршку покрајинске владе и локалних самоуправа у местима где се пројекат реализује, подстакнемо позитивне друштвене вредности и охрабримо најбоље и најмлађе међу нама да буду активни учесници ове кампање која ће истаћи њихове успехе, вредност и знање, указујући на значај образовања и позитивних примера наше заједнице међу младима”, наводе.


381





- - - - - - - - - -

http://www.politika.rs/scc/clanak/367900/Najbolji-daci-na-bilbordima-u-Novom-Sadu
 
Најбољи ђаци на билбордима у Новом Саду

Аутор: С.К.уторак, 15.11.2016. у 18:45
djak-1.jpg
Један од билборда посвећених најбољим ђацима (Фото АП Војводина)


Нови Сад – У Новом Саду је традиција да матуранти уочи завршетка средње школе постављају у излоге градских локала своје фотографије, а прошле године покренута је акција којом се на билбордима промовишу најуспешнији ђаци. Ових дана њихове фотографије поново су освануле широм Новог Сада, на 20 билборда. Међу њих 120 су два хора, два ученичка тима и ђаци који су остварили успех на појединачним такмичењима.
Акцију „Учим + Знам = Вредим” потписује Удружење за промоцију друштвене одговорности из Новог Сада које је у овогодишњем пројекту сарађивало са 14 школа, тако да се на билбордима налазе ђаци из седам основних и седам средњих школа.
„Посебно нам је драго што су фотографије неких ученика по други пут на билборду. Никола Спасић, Маја Варга и Алекса Жигић су наставили да остварују изузетне резултате на такмичењима”, кажу у овом удружењу.
Пројекат сада шире ван територије Новог Сада, тако да ће билборде са најбољим ђацима добити ове недеље општине Србобран и Сремски Карловци, а средином децембра Темерин.
„Удружење је покренуло ову акцију с циљем да, уз подршку покрајинске владе и локалних самоуправа у местима где се пројекат реализује, подстакнемо позитивне друштвене вредности и охрабримо најбоље и најмлађе међу нама да буду активни учесници ове кампање која ће истаћи њихове успехе, вредност и знање, указујући на значај образовања и позитивних примера наше заједнице међу младима”, наводе.


381





- - - - - - - - - -

http://www.politika.rs/scc/clanak/367900/Najbolji-daci-na-bilbordima-u-Novom-Sadu

Sjajno. Više materijala za siledžije po srednjim školama. :D
 
Ja patološki ne podnosim tetovaže. Inače kad sam video ovo tvoje, prvo sam pomislio da je u pitanju pauk, ili sunce.

Inače moja sestra od tetke ima isto ovako malu tetovažu na istom mestu, jbg kad je vidim deluje ko da ima ogroman ružan dlakav mladež na ruci. Da ne govorim o tetovažama u boji, ko je lud da farba samog sebe.
 
Sanjao sam noćas da sam blejao sa Džonijem Štulićem, i ostavio je neki jako ružan utisak na mene, kao da je neki ludak koji živi u nemaštini, mrmlja nešto nepovezano, bulazni takoreći. Što je najgore imam utisak da je to zaista tako, lik je postao frik i mračnjak najgore vrste. I inače kad ga sanjam uvek je to vezano za neku nemaštinu, neku skromnu sobicu prljavih zidova punu razbacanih budjavih stvari, ili garažu u kojoj on životari i sasvim je lud i samim tim i opasan. Pitanje je šta bi se desilo da se stvarno vrati, ko zna koliko je poludeo i otišao u aut.
 
Pomozite bebama psiholozima da ispune predispitne obaveze kako bi mogli da ispolazu ispite i sto pre ociste sa onog prokletog fakulteta! Trebace vam samo desetak minuta da popunite upitnik, a meni ce mnoooogo znaciti. Pls hlp :sad2:

http://fakultet.totalassessment.net/td2/mila/exe.php?run&design&t=hexacoX&g=male&l=sr


daj covece pa ima li kraja ovome? koliko ima pitanja 50000000?? i to u fazonu pitanje MNOGO PRICAM, A ONDA SLEDECE NE PRICAM UOPSTE? pa ako na ovo prvo odg sa da ili ne cemu onda ovo posle?? wtffffffff
 
U zivotu me sve ukupno nije iznapadalo toliko ljudi, koliko u poslednjih par dana zbog ovog testa. Ima oko 200 pitanja, odgovori su da/ne, cak automatski prelazi na sledece pitanje i ne moras da pritiskas strelicu xD znaci minimalno cimanje. Znam da nije zabavno ali nije mu to ni bila namena. A sto se logike stavki tice, ne uzrujavaj se, to je moj problem. Test izgleda bas kako treba, buduci da je u pitanju pilot. Hvala ti sto si ucestvovala. :)
 

Back
Top