Prosecna plata u Sloveniji kao tri srpske

Da nam Zapad nije razoriio državu i izazvao urušavanje društvenog sistema i da su nam ućerali jedno 150 milijardi evrića po principu vratiče to neki Slovenci bili bi smo mnogo bolji od mnogih u koje se zaklinješ.

Da nismo imali Slobu-Slobodu, da Zapadu gura slamku u nos, Zapad nam ne bi razorio drzavu....

A sto smo ga imali nisu krivi Slovenci vec mi......
 
Pa ako bi gledali te vesti iz crne hronike Srbija bi tu još gore prošla nego u higijeni i održavanju javnih površina i to ne bi morao da tražiš vest od pre 10 i kusur godina kao ovu ,već je dovoljno samo od početka godine ovih mesec i po dana da prelistaš .

Sve u svemu, Srbi možda bacaju smeće gde stignu ali ne bacaju bombe na Rome niti ih proteruju u šume...

ROMI PROTERANI U ŠUMU
Ljubljana -- Stanovnici mesta blizu Ljubljane proterali 35 Roma u šumu i zabranili im povratak

- - - - - - - - - -

Da nismo imali Slobu-Slobodu, da Zapadu gura slamku u nos, Zapad nam ne bi razorio drzavu....

A sto smo ga imali nisu krivi Slovenci vec mi......

Besmislica.

Već je dokumentovano da je Zapad imao spreman scenario razbijanja SFRJ i Srbije davno pre no što je čuo za Slobodana Miloševića
 
Sve u svemu, Srbi možda bacaju smeće gde stignu ali ne bacaju bombe na Rome niti ih proteruju u šume...

ROMI PROTERANI U ŠUMU
Ljubljana -- Stanovnici mesta blizu Ljubljane proterali 35 Roma u šumu i zabranili im povratak

Srbi rade mnogo gore stvari.

Zato su u sukobu sa skoro svim zemljama iz okruzenja.

- - - - - - - - - -

Besmislica.

Već je dokumentovano da je Zapad imao spreman scenario razbijanja SFRJ i Srbije davno pre no što je čuo za Slobodana Miloševića

Srpske klasicne fantazije: "Svi nas mrze zato sto smo nebeski narod"
 
Srbi rade mnogo gore stvari.

Zato su u sukobu sa skoro svim zemljama iz okruzenja.

Još jedna besmislica.

Srbija je jedina multietnička država na Balkanu. Sa druge strane Slovenija, Hrvatska, Džihad federacija su etnički očišćene od Srba pod patronatom Vašingtona i Brisela što pritom negiraju kao i genocide koje su počinile.

Srbija je u konfliktu sa primitivnim plemenima poput Hrvata i aranuta.
 
Da nam Zapad nije razoriio državu i izazvao urušavanje društvenog sistema i da su nam ućerali jedno 150 milijardi evrića po principu vratiče to neki Slovenci bili bi smo mnogo bolji od mnogih u koje se zaklinješ.

Истина јесте да је Србија и добра колико је измрцварена последњих 25 година,од ратова,санкција,ратова,бомбардовања,дивље приватизације.
Словенци да су само пола од тога имали нестали би.Право је питање зашто је то тако?
 
Još jedna besmislica.

Srbija je jedina multietnička država na Balkanu. Sa druge strane Slovenija, Hrvatska, Džihad federacija su etnički očišćene od Srba pod patronatom Vašingtona i Brisela što pritom negiraju kao i genocide koje su počinile.

Srbija je u konfliktu sa primitivnim plemenima poput Hrvata i aranuta.

A zar se ne hvalite ovde svaki cas da u Srbiji zivi samo par stotina hiljada gradjana koji nisu pravoslavci?

Srbija nije DOBRO etnicki ociscena?

Kakva onda "multietnicka drzava"?

Od komsija je u dobrom odnosu samo donekle sa Grckom i Rumunijom.

Ostale je ne mogu ocima videti.
 
Истина јесте да је Србија и добра колико је измрцварена последњих 25 година,од ратова,санкција,ратова,бомбардовања,дивље приватизације.
Словенци да су само пола од тога имали нестали би.Право је питање зашто је то тако?

Zato što sistem devastacije Srbije koji je insitucionalno instaliran još od strane jugoslavenskih ***********a nikada nije demontiran.
 
Još jedna besmislica.

Srbija je jedina multietnička država na Balkanu. Sa druge strane Slovenija, Hrvatska, Džihad federacija su etnički očišćene od Srba pod patronatom Vašingtona i Brisela što pritom negiraju kao i genocide koje su počinile.

Srbija je u konfliktu sa primitivnim plemenima poput Hrvata i aranuta.
Pa u Sloveniji i danas imaš brdo Srba , čak i i gradonačelnik Ljubljane iz Smedereva ,a Federacija nije ništa etnički čistija od RS , tako da tu i nema neke razlike i ne mogu se poredediti BiH i RH gde je bio gradjanski rat , sa Srbijom koja rata nije videla , tj. jeste od NATO ,al nismo imali koga da očistima iz zemalja koje su nas bombardovale .
 
Истина јесте да је Србија и добра колико је измрцварена последњих 25 година,од ратова,санкција,ратова,бомбардовања,дивље приватизације.
Словенци да су само пола од тога имали нестали би.Право је питање зашто је то тако?

Zato sto se Srbija CETVRTI PUT u svojoj istoriji sukobljavala sa najvecom silom toga momenta na svetu. (To ni Rusiji nije poslo za rukom!)

Право је питање зашто је то тако?

To ne moze biti spontano tako...

To je POSLEDICA DOKTRINE SPC.

I ona snosi istorijsku odgovornost za to.

- - - - - - - - - -

Nemaš pojma šta pričaš.

Ne dopada ti se istina? :lol:

- - - - - - - - - -

Zato što sistem devastacije Srbije koji je insitucionalno instaliran još od strane jugoslavenskih ***********a nikada nije demontiran.

Ma pocelo je jos od Turaka...:hahaha:

Pusto Tursko jos u Srbiji nije demontirano....
 
Prosečna mesečna neto plata u Sloveniji iznosila je prošle godine 1.030,16 evra, što je realno više za 1,8 odsto a nominalno za 1,7 procenata nego godinu dana ranije, objavio je slovenački zavod za statistiku.
Prosečna prošlogodišnja mesečna bruto plata, sa iznosom od 1.584,66 evra, bila je realno za1,9 odsto veća, a nominalno za 1,8 posato, izveštava skivenačka novinska agencija STA.

https://www.krstarica.com/vesti/ekonomija/prosecna-plata-u-sloveniji-kao-tri-srpske/

...................................................................................................................

Kad ovo procitam ne cudim se da su hteli da izadju iz Jugoslavije.

Bolje rade i pametniji su za toliko koliko su im plate vece.

Za to nisu krivi ni Rusi ni Amerikanci.


I u SFRJ su Zlovenci imali duplo veće plate.
Kad uračunam šta je Srbija prošla i prolazi, a Slovenci prvi ušli u EU dolazim do zaključka da i nisu nešto napredovali.
A Srbija je nazadovala i u rangu je sa Bangladešom i sličnim ekonomskim džinovima.
***** bi imali 3x veće plate da srpski vlastodršci već 20 godina ne uništavaju i zatiru sve šta vredi u Srbiji.
 
Истина јесте да је Србија и добра колико је измрцварена последњих 25 година,од ратова,санкција,ратова,бомбардовања,дивље приватизације.
Словенци да су само пола од тога имали нестали би.Право је питање зашто је то тако?

Srbija je prebogata zemlja - zato je to tako. Ali i najkorumpiranija, nama je korupcija na nivou obicaja, svaki pojedinac je korumpiran, i to je najveca bolest Srbije, i uzrok sveg zla. Niko nas sa strane nije upropastio, sami smo krivi jer smo dozvolili da se prodamo.

A tvrdim da je Srbija jako bogata, jer sam video, radio sam u drzavnim institucijama iste, i video koliko para, zapravo, drzava ima, a i nazalost, video sam kako se te pare trose.
Svaki pojedinac mora da se promeni da bi bilo bolje - a to je nemoguca misija.
 
I u SFRJ su Zlovenci imali duplo veće plate.
Kad uračunam šta je Srbija prošla i prolazi, a Slovenci prvi ušli u EU dolazim do zaključka da i nisu nešto napredovali.
A Srbija je nazadovala i u rangu je sa Bangladešom i sličnim ekonomskim džinovima.
***** bi imali 3x veće plate da srpski vlastodršci već 20 godina ne uništavaju i zatiru sve šta vredi u Srbiji.

Jesu li i za ovo boldovano krivi Slovenci?

- - - - - - - - - -

Srbija je prebogata zemlja - zato je to tako. Ali i najkorumpiranija, nama je korupcija na nivou obicaja, svaki pojedinac je korumpiran, i to je najveca bolest Srbije, i uzrok sveg zla. Niko nas sa strane nije upropastio, sami smo krivi jer smo dozvolili da se prodamo.

A tvrdim da je Srbija jako bogata, jer sam video, radio sam u drzavnim institucijama iste, i video koliko para, zapravo, drzava ima, a i nazalost, video sam kako se te pare trose.
Svaki pojedinac mora da se promeni da bi bilo bolje - a to je nemoguca misija.

Razvoj jedne drzave je u uskoj korelaciji sa korupcijom.

Sto je korupcija veca, razvoj je manji i obrnuto.
 
Zato sto se Srbija CETVRTI PUT u svojoj istoriji sukobljavala sa najvecom silom toga momenta na svetu. (To ni Rusiji nije poslo za rukom!)

Право је питање зашто је то тако?

To ne moze biti spontano tako...

To je POSLEDICA DOKTRINE SPC.

I ona snosi istorijsku odgovornost za to.

.

Опет си искљив ебему миша,зашто убацујеш сада СПЦ која је у моменту распада СФРЈ била маргинална и небитна за широке масе.Па јасно ти је да је Слобо био тешки комуњара ал тешки.
 
Опет си искљив ебему миша,зашто убацујеш сада СПЦ која је у моменту распада СФРЈ била маргинална и небитна за широке масе.Па јасно ти је да је Слобо био тешки комуњара ал тешки.

Uopste nije istina.

Milosevic je pokrenuo Srbe za rat na osnovu srpskog nacionalizma, a zdusno mu je u tome pomagao blagopocivsi Pavle.

Obojica su bili CIA.
 
Da vidim prosecnu slovenacku platu posle ratova, sankcija i pljackaske privatizacije.

A jel ti mislis da je nama neko sa strane kriv sto nas je sve to snaslo? Da nismo sami krivi sto smo dozvolili sve to? Jel neko spolja glasao na svim izborima, od 1988. pa do danas, ili smo to bili mi?

I sad cete opet svi vi ovde koji se busate u srpstvo, da glasate za nekog od onih koji su vec bili na vlasti, i opet cete da kukate kako je neko spolja kriv kad i posle ovih izbora kola nastave da idu nizbrdo.
 
A jel ti mislis da je nama neko sa strane kriv sto nas je sve to snaslo? Da nismo sami krivi sto smo dozvolili sve to? Jel neko spolja glasao na svim izborima, od 1988. pa do danas, ili smo to bili mi?

I sad cete opet svi vi ovde koji se busate u srpstvo, da glasate za nekog od onih koji su vec bili na vlasti, i opet cete da kukate kako je neko spolja kriv kad i posle ovih izbora kola nastave da idu nizbrdo.

Ako posmatramo realno, jesu krivi sa strane. Našu politiku uvek oblikuju oni sa strane, na žalost. Niti je narod glasao za Milošević, niti za DOS, niti za SNS, jer možeš da pogledaš konačni procenat sa kojim su pobeđivali sa nakaradnim izbornim zakonom.
 
A jel ti mislis da je nama neko sa strane kriv sto nas je sve to snaslo? Da nismo sami krivi sto smo dozvolili sve to? Jel neko spolja glasao na svim izborima, od 1988. pa do danas, ili smo to bili mi?

I sad cete opet svi vi ovde koji se busate u srpstvo, da glasate za nekog od onih koji su vec bili na vlasti, i opet cete da kukate kako je neko spolja kriv kad i posle ovih izbora kola nastave da idu nizbrdo.

Tito im je dezurni krivac za svaku priliku.
 
A jel ti mislis da je nama neko sa strane kriv sto nas je sve to snaslo? Da nismo sami krivi sto smo dozvolili sve to? Jel neko spolja glasao na svim izborima, od 1988. pa do danas, ili smo to bili mi?

I sad cete opet svi vi ovde koji se busate u srpstvo, da glasate za nekog od onih koji su vec bili na vlasti, i opet cete da kukate kako je neko spolja kriv kad i posle ovih izbora kola nastave da idu nizbrdo.


Ja sam prosto rekao da vidimo slovenacku platu posle svega toga, ne ulazim ko je kriv za nase nedace.
 

Back
Top