Kako se najbrže rešiti muva u kući

Sensei

Master
Moderator
Poruka
70.417
Vidim na internetu naslov "Kako da se ekspresno rešite muva u kući" i rekoh sad ću baš da vidim šta kažu.

U međuvremenu, dajte vi neki dobar savet jer ne postoji kuća gde neće da se pojavi mušica čim otopli napolju.

1717015806436.png

Vidim na internetu naslov "Kako da se ekspresno rešite muva u kući" i rekoh sad ću baš da vidim šta kažu.

U međuvremenu, dajte vi neki dobar savet jer ne postoji kuća gde neće da se pojavi mušica čim otopli napolju.

Pogledajte prilog 1555962

Meni obavezno neka kvari raspoloženje, ali isteram. Ne volim da ih mlatim. Neka ih, neka žive. Za nešto su sigurno dobre.

Pogledajte prilog 1555962
Zavisi koje su muve u pitanju... postoje i tzv cluster flies (ne znam dal mi imamo prevod za to) koje su spore, dlakave i vole da se lepe za neonsko svetlo... Ja i brat smo imali najezdu njih koja je trajala 4, 5 dana. To je noćna mora bila, kill count je bio sigurno oko 200 - 300.

Zavisi koje su muve u pitanju... postoje i tzv cluster flies (ne znam dal mi imamo prevod za to) koje su spore, dlakave i vole da se lepe za neonsko svetlo... Ja i brat smo imali najezdu njih koja je trajala 4, 5 dana. To je noćna mora bila, kill count je bio sigurno oko 200 - 300.
Jeste čuli za komarnike? :D
Ja nikada nijednu u stanu nemam!

Jeste čuli za komarnike? :D
Ja nikada nijednu u stanu nemam!
Ma ove se pojavile tokom zime... golubovi useru oluke pa se odatle valjda one izlegnu i nekako se uvuku u kucu gde je toplo. Dok stojimo do prozora nema nijedne, okrenes se na 15 sekundi i vidis vec 2... ono je jezivo bilo, ni ne vidimo odakle izadju, ko da zivimo Isterivaca Djavola.

ovo sam video kod jednog ortaka pa sam i ja kupio

1717019395697.png

struja ih ubije tj sprži
Не могу сад тражити фотку, али искривио сам се од смијеха кад сам на пијаци видио оне најобичније пластичне млатилице за муве, али имале су рупу у средини испод које је писало: Единствена шанса на мухата! Очито, македонске. Узех пар комада, још их имам. :lol:

Не могу сад тражити фотку, али искривио сам се од смијеха кад сам на пијаци видио оне најобичније пластичне млатилице за муве, али имале су рупу у средини испод које је писало: Единствена шанса на мухата! Очито, македонске. Узех пар комада, још их имам. :lol:
Aaa od tada si kriv? :D

Back