Propaganda u Srbiji već koristi termin rusofilski antisrbi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ova boranija na ulici, ali organizovani kriminal je 100% po institucijama i za NATO
Da uradis istrazivanje kod nasih kvazi-krimosa, kvazi-pandura i kvazi-politicara koji vladaju svakim gradom u Srbiji, gde je pitanje:

Za koga si, Putina ili NATO?

95+% odgovora bi bilo- za Putina.

I to minimum, realnost je negde oko 99,5%.
 
Autorska
Prateći brojne portale primetna je nova propagandna retorika u Srbiji.
Taj novi narativ ima za cilj da Srbe koji vole Rusiju prikažu kao antisrbe a pronatovce kao pravu prosrpsku opciju.Samo se pitam što ti Srbi koji to šire ne svrate malo na okpiranu teritoriju Srbije i upoznaju se sa NATO u prvom licu a i sa mišljenjem tih napaćenih Srba dole.
Može li neki primer te "nove propagandne retorike". Ja samo ne znam kako se mogu drugačije nazivati oni koji mašu zastavama tudje države na punom stadionu uz pevanje tudjih pesama,oni koji kažu da je isto Srbin i Rus nego izdajnicima.
 
najveci srbomrzsci su najvece Srbende i Patrijote...oni koji urlaju o SPC, Rusiji, svetosavlju, pravoslavlju, postenjua to je vrh srbije, na celu sa srpskom vladom, poslanicima, akademicima, vladikama i slicnim lopurdama...samo mi nije jasno, kada ce doci do pravih promena i ovaj sludjeni narod krene sa kaznjavanjem...nesto kao srpski ISIL, ekspresna pogubljenja na javnim mestima
 
Može li neki primer te "nove propagandne retorike". Ja samo ne znam kako se mogu drugačije nazivati oni koji mašu zastavama tudje države na punom stadionu uz pevanje tudjih pesama,oni koji kažu da je isto Srbin i Rus nego izdajnicima.
Mi i jesmo Rusi.Rusko pleme na Balkanu odvojeno od matice zemlje i ponakad pod uticajem tuđinskih sila čak i suprostavljeno matici.
 
Ne balavi nacistička ukrajina više ne postoji. Džabe troluješ i spamuješ kako ti ne dosadi?
Očigledno si indoktriniran
RT🇷🇺 propagandom.
Ukrajina🇺🇦 itekako postoji, pogledaj na Google mapi, međunarodno priznate granice te države obuhvataju i Krimsko poluostrvo, tu ne može doći do promena čak i putem vojne okupacije. U terminološkom smislu, starija je od Rusije prema istorijskim spisima, Kijev osnovao Moskvu u 12. veku a ne obratno.
Sluga satanin je onaj koji čini zlo po svetu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Očigledno si indoktririran
RT🇷🇺 propagandom.
Ukrajina🇺🇦 itekako postoji, pogledaj na Google mapi, međunarodno priznate granice te države obuhvataju i Krimsko poluostrvo, tu ne može doći do promena čak i putem vojne okupacije. U terminološkom smislu, starija je od Rusije prema istorijskim spisima, Kijev osnovao Moskvu u 12. veku a ne obratno.
Sluga satanin je onaj koji čini zlo po svetu

Занима нас Србија
 
Poslednja izmena od moderatora:
Trenutno, jedina Propaganda na celome svetu dolazi iz Kremlja...

Puttler bezočno laže kao niko drugi.
Opsednut je Ukrajinom🇺🇦 zato što tamo živi narod kojeg ne može pokoriti nijedan tiranin.
Puttler ide tako daleko pa pripisuje Ukrajini odgovornost za nedavni teroristički napad u Moskvi iako je očigledno da napadači nisu iz Ukrajine🇺🇦.
Ти си бре НАТО-љубац и њихов пропагандиста. Иза овог терористичког чина стоји онај који је извршиоцима уплатио аванс, а то, мислим, да још ни Руси нису открили. Међутим ти унапред знаш.

Бела кућа је Србе оптужила за Рачак уз покретање масовне пропаганде, после чега је уследио напас на СРЈ и погибија пар хиљада људи. Бесомучна пропаганда беле куће у вези са оружјем за масовно уништење које има Ирак довела је до убијања милиона људи и 500 000 деце.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prvi put čujem ali da budem realan, nema ništa čudno u tom terminu.
Naime, rusofili tj. vrh rusofilske piramide u Srbiji su uvek spremni da žrtvuju narod kojem biološki pripadaju za interese Rusije. Jer, što jača Rusija to su i njihove pozicije u Srbiji jače. Njihovi sunarodnici su im bitni jedino kao topovsko meso u borbi između Rusije i Zapada.
 
Oni koji su zbog interesa Rusije spremni da žrtvuju interese Srbije zaista jesu loši.
Međutim za izraz koji se pominje u naslovu ove teme i ja čujem prvi put.
ja prvi put čujem da je dobar i bolji nacistički zapad,koji propada jer je opušteno živeo na kasapljenju država,naroda i kultura
interes čovečanstva je da ugine zapad,a opstane rusija 🤷‍♀️
zapad je tehnološka programirana zver,koja se ne oslanja na bilo koji poznat model zadatih pojmova i vrednosti,već u toku ždranja plena,ispisuje obrazce opravdavanja za ono što čine,što su činili i što će činiti🤷‍♀️
zato ste fascinirani i imate prozapadni stav,jer zver koja ždere izaziva šok u žrtvi,i tako ukočeni nemate nikakvu odbranu,nego ste obrok🤷‍♀️
možda vas ostave u životu i daju vam oružje,a to je još bednije i gluplje,da plen strada misleći u toku ždanja da je ustvari zver:rotf::rotf:
i stvar je u tome da se mora,nemože da se neće,nemožeš da misliš bilo šta drugo sem onog što se očekuje,da si plen i je zver jača:rtfm::zcepanje::hahaha:
to je zapad,bez morala vrednosti ideala,samo novac interes i moć🤷‍♀️
zato propada u svakom smislu i imamo nove imperije,koje mogu da budu i bolje i gore,zavisi šta izaberu🤷‍♀️
 
Poslednja izmena:
Па реко Прецедник пре неки дан, да они који раде за Русе, не раде за Србију.

Треба ту тражити објашњење, за потенцијалну 48-му, и ове новоизразе.
jel znaš kad neko oboli i hoće sve,onda on zna da je u pravu uvek,a da svi ostali nisu,a to dokazuje tako što je on najbolji u svim situacijama za sve,i žene i decu i srbe i građane i manjine i za neprijatelje i prijatelje🤷‍♀️:zcepanje::hahaha:
e onda sutra mora opet da kaže nešto sasvim drugo,jer toliko traje ta samoobmana:rotf::rotf::rotf:
jedan dan si tigar,ona si mali,onda obmanut i niko te ne zarezuje,onda si samostalan i samodovoljan,pa ti niko ne govori šta ćeš da radiš,a onda su drugi tako odlučili i mi ne možemo ništa:rtfm::zcepanje::hahaha:
 
Prvi put čujem ali da budem realan, nema ništa čudno u tom terminu.
Naime, rusofili tj. vrh rusofilske piramide u Srbiji su uvek spremni da žrtvuju narod kojem biološki pripadaju za interese Rusije. Jer, što jača Rusija to su i njihove pozicije u Srbiji jače. Njihovi sunarodnici su im bitni jedino kao topovsko meso u borbi između Rusije i Zapada.

Da i oni da žrtvuju druge sa pristojne udaljenosti, iz Čikaga ili Minkena.
 
Autorska
Prateći brojne portale primetna je nova propagandna retorika u Srbiji.
Taj novi narativ ima za cilj da Srbe koji vole Rusiju prikažu kao antisrbe a pronatovce kao pravu prosrpsku opciju.Samo se pitam što ti Srbi koji to šire ne svrate malo na okpiranu teritoriju Srbije i upoznaju se sa NATO u prvom licu a i sa mišljenjem tih napaćenih Srba dole.
Kada postavljac teme bude dokumentovao linkom gde je opisano ovo o cemu je pisao tema ce se otkljucati
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top