ПРОИЗВОДЊА 1000 СРПСКИХ ЛИДЕРА?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Нумерологија.........кабала.........ооооооооооо............ ????????

Ма не Еремита, тамо на подфоруму Астрологија постоји тема нумерологија имена, па ми је било онако интересантно да израчунам и за себе и за неке друге, ево на пример Еремита је 230, а ако те занима рећи ћу ти шта значи. :wink:
 
Strela:
http://www.1000mladihlidera.com/

Док у нормалним земљама производе авионе, камионе и још понешто, код нас "производе" - ЛИДЕРЕ?! И то 1000 комада...

Дакле, таман кад помислим да ме ништа не може изненадити од Народне канцеларије председника Србије, стиже нова "генијална" идеја, не знам само
који ју је "Идол" смислио, Шапер или Крстић или можда "сива еминенција" Ђилас.


Ma ono nisu intelektualci, ono su manekenke i manekeni.
Loš dizajn, razočaran sam.
Možda je program bolji, mrzi me da čitam sada.

Bilo još projekata za budućnost...
Ko se seća brzih pruga?
 
Strela:
Да од 19 века Срби су почели да стичу факултетско образовање, па су затим ти исти школовали нове и нове генерације младих, тако да ми имамо сасвим пристојну традицију високошколских установа у то континуитету од прве половине 19 века па до данас. Није потребно да неко зарад личних, или уских партијских интереса открива топлу воду.
Апсолутно се не слажем са твојом констатацијом да немамо стручњаке на нивоу европског просека! Не знам које си параметре користио доносећи такав суд?
Не оптерећујем се ја омаладином ДС. ДС нека финансира школовање своје омладине по ком год хоће критеријуму, међутим, овде је реч о ДРЖАВНОМ НОВЦУ, који у буџет преко пореза уплаћују СВИ ГРАЂАНИ, о томе је реч!
Недопустиво је да неко моје паре користи за школовање омладине ДС-а!

Kakvu “toplu vodu” pa zasto neko drugi pre nije pokrenuo tu ideju sta ga je sprecilo?
Da li Strelo stvarno mislis da u vecini oblasti znanje koje trenutno posedujemo je sasvim dobro i da ga ne treba unapredjivati i sticati nova iskustva u naprednijim zemljama i da nam je dovoljno da se nosim sa konkurencijom iz inostranstva?
Sta mislis zasto je prinos recimo na hektaru jagoda u Srbiji duplo manji nego u Italiji...e da su samo jagode...Mislis da je nase obrazovanje ozbiljno napredovalo u zadnjih 30 godina?(cas izezecima)
Strelo moguce je nabrajati do sutra.
 
Strela:
Ма не Еремита, тамо на подфоруму Астрологија постоји тема нумерологија имена, па ми је било онако интересантно да израчунам и за себе и за неке друге, ево на пример Еремита је 230, а ако те занима рећи ћу ти шта значи. :wink:

Може....само не знам да ли се важи ник нејм........ 8-)
 
Crni_gavran:
Овде се пак морам сложити. Истина је да ДС форсира свој подмладак и да га гура свуда. То се опет догодило и у једној школи рачунара. Не бих помињао која је то школа, али као предавач сам доживеоп да су ме питали да ли сам члан ДС. Када сам рекао да нисам, питали су ме да ли ћу потписати чланство, ја сам рекао да нећу. Онда су ми рекли да не могу добити посао.

Pa ne znam stranku koja ne gura svoje clanove i podmadak.
Zaposlenje u Srbiji u svaku instituciju koja je pod direktnom kontrolom izvrsne vlasti apsolutno povlaci stranacku podobnost.Potpnuno je netacno da je to samo u slucaju DS-a kako ti ovde navodis.To je apsolutno isto kod svih samo je znacajno sta ko drzi.
Tamo gde je SRS zaposljavaju se clanovi SRS,gde je SPO clanovi SPO,gde je DS clanovi DS...Pa pogledaj primer a vezano za SRS iz Novog Sada i zaposljavanje po javnim preduzecima posle osvajanja vlasti.
 
Iron Lord:
Ma ono nisu intelektualci, ono su manekenke i manekeni.
Loš dizajn, razočaran sam.
Možda je program bolji, mrzi me da čitam sada.

Bilo još projekata za budućnost...
Ko se seća brzih pruga?
Secam se ja, onako kao kroz maglu, ali se secam, a koliko znam onoga "projektanta", cini mi se neki Zelenovic- su brze pruge i odnele, ali, ne vidim da je to isto kao sa brzom proizvodnjom LIDERA :wink:
 
_Milanche_:
Pa pogledaj primer a vezano za SRS iz Novog Sada i zaposljavanje po javnim preduzecima posle osvajanja vlasti.

Па погледај ти пример Београда где је узгред буди речено и највећа лова, где ДС влада већ 10 година. Има ли икога у јавним предузећима ко није из ДС-а и евентуално СПО-а?
 
Crni_gavran:
Ево овако. Овде морам одговорити. У општини Земун, где власт предводе радикали, раде и ДС-овци и СПС-овци и ДСС-овци. Како то?

Rade u svakoj opstini zaposleni koji su clanovi ili simpatizeri raznih partija.Kao da nemas nekog ko je Radikal a reci recimo u skoli ili nekom organu koji je pod ingerencijom republicke vlade ili neke opstine gde je na vlasti recimo DSS.
Ali sustina je price da cim se promeni garnitra na vlasti odma se zaposljavaju stranacki aktivisti,clanovi simpatizeri i ostali po jedninom kriterijumu koji se zove lojalnost.
Uglavnom za njihovog mandata se zaposljavaju samo njihovi a kad se promeni mandat i vlast i dodju drugi onda oni udare po svojima pa zato danas u drzavnoj upravi i lokalnoj samoupravi,zdravstvu i slicno imao 4 coveka zaposlena na mestu jednog.
 
Strela:
Па погледај ти пример Београда где је узгред буди речено и највећа лова, где ДС влада већ 10 година. Има ли икога у јавним предузећима ко није из ДС-а и евентуално СПО-а?

Ima naravno,nema u organima izvrsne vlasti sto je logicno da ne bude ali u svim ostalim strukturama pa naravno da ima.Pa mozemo se kladiti da cak i u vladi Srbije imas ljude koji rade obicne zaposlene a da su simpatizeri i clanovi SRS ili neke druge stranke koja ne ucestvuje u vlasti.Ostali su od ranije.
 
_Milanche_:
Rade u svakoj opstini zaposleni koji su clanovi ili simpatizeri raznih partija.Kao da nemas nekog ko je Radikal a reci recimo u skoli ili nekom organu koji je pod ingerencijom republicke vlade ili neke opstine gde je na vlasti recimo DSS.
Ali sustina je price da cim se promeni garnitra na vlasti odma se zaposljavaju stranacki aktivisti,clanovi simpatizeri i ostali po jedninom kriterijumu koji se zove lojalnost.
Uglavnom za njihovog mandata se zaposljavaju samo njihovi a kad se promeni mandat i vlast i dodju drugi onda oni udare po svojima pa zato danas u drzavnoj upravi i lokalnoj samoupravi,zdravstvu i slicno imao 4 coveka zaposlena na mestu jednog.

Lepo sročeno!
sa napomenom : bez namere da promene takvo stanje. da ih pitaš šta je program njihove stranke rekli bi posao, kola ili stan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top