ПРОИЗВОДЊА 1000 СРПСКИХ ЛИДЕРА?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Crni_gavran:
Па знаш како Јомини, мени не може нико да учини нажао да је припадник мог народа и да у исто време тај исти народ брани. Свако ко вређа мој народ, без обзира био он или не припадник истог, мени чини нажао и вређа ме.
Moraš shvatiti nešto. Teško je, ali probaj. Nema veze nacionalna pripadnost!!!! Postoje dobri, loši, zli (k'o onaj film sa Istvudom :lol: ). Svega toga ima u svakom narodu ili naciji! Po bilo kom pitanju da odredimo da li je dobar ili loš, ne sme da ima veze sa nacijom. Svuda ima dobrih ljudi, svuda ima loših. Svuda ima normalnih, svuda ima bezobraznih i glupavih. Shvatite to!!!
 
Iron Lord:
"srpski nacionalista nemačkog porekla" - kako to resko zvuči...
Тачно! Али само шовену то може да звучи горко! Тако нешто мрзитељи по убеђењу никада неће да изјаве. Например ни један Хрват, осим правог националисте то неће ни да помисли, а камо ли да изговори! Таквих је и Србија пуна! Е, то су мрзитељи и туђих народа, али и свога! Свога, чак, и више јер су спремни да продају национални интереса за шаку долара. Тренутна стварност је препуна, а и Парламент, таквих љигавих антинационалних профитера! таквима и сметају прави националисти, јер би они да тргују испод тезге са нациналним интересима! Тога нема у СРС, а до сада нисам приметила ни код ДСС-а!
 
paola:
Тачно! Али само шовену то може да звучи горко! Тако нешто мрзитељи по убеђењу никада неће да изјаве. Например ни један Хрват, осим правог националисте то неће ни да помисли, а камо ли да изговори! Таквих је и Србија пуна! Е, то су мрзитељи и туђих народа, али и свога! Свога, чак, и више јер су спремни да продају национални интереса за шаку долара. Тренутна стварност је препуна, а и Парламент, таквих љигавих антинационалних профитера! таквима и сметају прави националисти, јер би они да тргују испод тезге са нациналним интересима! Тога нема у СРС, а до сада нисам приметила ни код ДСС-а!
Pa ne mogu ja Nemačku da volim više od Nemca pa sve da me zaposle za 6000€ mesečno (programer)
 
Iron Lord:
A ako još malo razmislimo onda dodamo i stranku koja ima veliku disproporciju izmedju konstantne priče i realnog učinka.
Па, о тој странци и причамо! О ДС-у! Релни учинак те странке по српски народ је стварно катастрофалан, поготово са акцијом актуелног председника Србије. Боље би било да ништа није чинио, јер је све урадио против интереса нације! То је, стварно, највећа штеточина. О томе ће моји унуци учити у историји, али биће касно! Преко таквих ће и Немци и Амери остварити своје циљеве! То доброчинство Немаца и Амера су и поменути Хрвати платили великом ценом! Сви већи хотели су распродати Немцима, па сада домаћи живаљ ради у надницу код Швабе, као и наши радници у Колетовим шећеранама, купљеним за 3 евра. И када већ стално помињете ону, из контекста истргнуту изјаву радикала о цени хлеба од 3 динара, не помињете ту пљачку српског нациналног блага под ДОС-ом (ДС-ом).
 
Rezime:

Tema više nije ono što u naslovu piše.
Uglavnom smo istresli sve što je moglo na račun iste te je sve dalje - suvišno.
A saznali smo i šta su pravi nacionalisti a ne tu ko neki... jel...
Pa se ja pitam što se pobismo kada ima pametnih na sve strane?

Dopuna:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2728064&postcount=108
Bolje je uzimati selen, efekat je fenomenalan!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top