Profil rusofila?

rusofil kao onaj koji voli rusku kulturu i umetnost?
ja. :D

rusofil kao onaj koji se politicki lozi na ruse i ocekuje njihovu pomoc?
fosilvaso. :lol:
i ostali likovi koji u rusiji nisu bili verovatno nikad, nego je to lozenje ostalo od predaka... i potrebe autoritarnih likova da se loze na neke mocnije. isto kao sto se na amere lozi ona generacija ljudi kojima su komunisti razj.ebali dedovinu i pokrali sve.
 
rusofil kao onaj koji voli rusku kulturu i umetnost?
ja. :D

rusofil kao onaj koji se politicki lozi na ruse i ocekuje njihovu pomoc?
fosilvaso. :lol:
i ostali likovi koji u rusiji nisu bili verovatno nikad, nego je to lozenje ostalo od predaka... i potrebe autoritarnih likova da se loze na neke mocnije. isto kao sto se na amere lozi ona generacija ljudi kojima su komunisti razj.ebali dedovinu i pokrali sve.


U sta da se kladimo da ce nam ovaj put Rusi mnogo pomoci?!
 
. isto kao sto se na amere lozi ona generacija ljudi kojima su komunisti razj.ebali dedovinu i pokrali sve.

To je bilo u redu, Ameri su pomogli u rušenju te tvorevine tiletovih lopova, jedino što nisu obavljeni radovi temeljitog čišćenja ostataka.

Nego, pitam zato što, evropljani očekuju određeni profil Većine građana kako bi Srbija bila spremna da je prime!
Isto tako, pa nisu ni Rusi baš debili, neće ni oni da se druže sa bilo kakvim likovima!

Traži se, stav o društveno-ekonomskim odnosima, odnos vere i države, plan i program za razvoj društva, infrastrukture, odnos prema EU,SAD i NATO itd.....
 
Pomoc, hmmmm,recimo vojna pomoc .... ali nema veze.... misljenje u vezi sa tim ne bih da dijelim sa vama! A sto se kladionice tice, ne volim je, samo sam htio da 'obecam' tu pomoc! Desice se i onda cemo svi da izgorimo u plamenu!
 
rusofil kao onaj koji voli rusku kulturu i umetnost?
ja. :D

rusofil kao onaj koji se politicki lozi na ruse i ocekuje njihovu pomoc?
fosilvaso. :lol:
i ostali likovi koji u rusiji nisu bili verovatno nikad, nego je to lozenje ostalo od predaka... i potrebe autoritarnih likova da se loze na neke mocnije. isto kao sto se na amere lozi ona generacija ljudi kojima su komunisti razj.ebali dedovinu i pokrali sve.

Podela ti nije bash najtachnija.Evo,ja sam potomak tih kojima su komunisti oduzeli sve a i onih koji su verovali u komunizam,pa se ne lozim ni na jedne ni na druge.
Kako se tek zovu oni ljudi srednjih ili zrelih godina koji su prvo bili komunisti,pa nacionalisti,da bi dogurali do vajnih demokrata i liberala?
Takvih je najvishe.
 

Back
Top