Продаја Бачке Мађарској

Да ли сте за продају Бачке Мађарској?


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naši političari su među najsirmašnijima u Evropi, to je sramota nas nezahvalnog naroda. Zar su jedno Kosovo ili Bačka vredni egzistencije naših političara, koji 24h rade da nama bude bolje?
Takođe predlažem da se Preševska dolina pokloni našim novim prijateljima i susedima iz Republike Kosovo kao znak dobre volje, čuvara mira i prosvetitelja realnosti, velikog vođe Aleksandra Vučića, kako bismo se zajedničkim snagama suočili sa turbulentnim vremenima koje dolaze.
 
Ja bih se poklonio nekoj Mađarici, al' samo preko 100 kila, em da imam šta da volem, em da kažem da sam bio pod pritiskom kom nisam mogao odoleti.
Izgleda da ja robujem mitu o Mađaricama.:per:

Ах, то је тако непротестантски од тебе.
Морамо се ослободити митова, и све гледати кроз новац.
 
јао Перо што си дете :lol: па комунисти су нас научили да нема ништа слађе од туђег.

него, мени Председник наше Републике даје наду јер каже-

Вучић: Иако Срби још нису спремни, нећу попустити

дакле, не је.бе леп него упоран. алал вера мајсторе :ok:

и Бачка ће на пазар. иншаллах! :lol:

Znao sam da si levičar. :lol:
 
Naši političari su među najsirmašnijima u Evropi, to je sramota nas nezahvalnog naroda. Zar su jedno Kosovo ili Bačka vredni egzistencije naših političara, koji 24h rade da nama bude bolje?
Takođe predlažem da se Preševska dolina pokloni našim novim prijateljima i susedima iz Republike Kosovo kao znak dobre volje, čuvara mira i prosvetitelja realnosti, velikog vođe Aleksandra Vučića, kako bismo se zajedničkim snagama suočili sa turbulentnim vremenima koje dolaze.

може :ok:

волим кад сте овако предузимљиви и размишљате главом, а не неке тамо патриотске флоскуле, митови и сличне глупости.

а Албанци су људи од бизниса, с њима је супер да се тргује. улетели би они неку лову за Прешево, нема сумње. а с њим смо већ у послу, тако да ту нема сикирики.
 
Немој тако. Бугарска је у ЕУ, а сам Председник нам је рекао да чим се уђе у ЕУ, аутоматски се постаје богат. Зато и ми идемо у ЕУ.

Da postanemo bogati i kupimo Bugarsku :D

- - - - - - - - - -

може :ok:

волим кад сте овако предузимљиви и размишљате главом, а не неке тамо патриотске флоскуле, митови и сличне глупости.

а Албанци су људи од бизниса, с њима је супер да се тргује. улетели би они неку лову за Прешево, нема сумње. а с њим смо већ у бизнису, тако да ту нема сикирики.

Predlagali su neki njihovi političari razmenu teritorija, jug Srbije za sever Kosmeta, ali ćemo mi takvu ponudu džentlmenski da odbijemo i damo im PBM gratis. Nije red da se zameramo komšijama zarad parčeta neplodne zemlje...
 
A SW mene si banovao jer sam se sprdao sa zastavom a sad orgijate nad Ustavom. Boze sacuvaj.

Inace ja bih prodao celu Vojvodinu, poslednjih sto godina je jasno da Srbi i Srbijanci nisu isto. Preispitao bih i status dodjosa, da se vidi da li imaju pravo na drzavljanstvo ili da traze radne vize.
 
Poslednja izmena:
Da postanemo bogati i kupimo Bugarsku :D

- - - - - - - - - -



Predlagali su neki njihovi političari razmenu teritorija, jug Srbije za sever Kosmeta, ali ćemo mi takvu ponudu džentlmenski da odbijemo i damo im PBM gratis. Nije red da se zameramo komšijama zarad parčeta neplodne zemlje...

ја сам против тога да се ишта даје гратис. брате, нема џабе ни код бабе. а нама је дупе зинуло на кеш. значи, ако немаш кеш, одје6и! мислим брате, ил смо озбиљни трговци ил нисмо.


:super:
 
ја сам против тога да се ишта даје гратис. брате, нема џабе ни код бабе. а нама је дупе зинуло на кеш. значи, ако немаш кеш, одје6и! мислим брате, ил смо озбиљни трговци ил нисмо.


:super:

Gledaj na to kao na investiciju, nalapaćemo se keša prilikom izgradnje autoputa Niš - Priština - Tirana. Ako bude makar upola kao Koridor 10, kinta ima samo da seva :mrgreen:
 
kako vas nije sramota da otvarate ovakve teme? još mod?? jbt..šta je ovo..

Kakva debilna tema, i to još postavljena od strane moderatora. Nije ni čudo što je ovaj forum u qrtzu,

добро је што примећујете да је форум у кур.цу. а не примећујете да вам је држава у кур.цу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top