Продаја Бачке Мађарској

Да ли сте за продају Бачке Мађарској?


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
istina je to..
ali opet tema je zlurada i ako to uzmemo u obzir.

zaista ste nebavesteni kao Kostunica.Tema je na mestu,obzirom da je Rasim Ljajic ili ko vec iz vlade Srbije izneo predlog pre neki dan,da Kosovo treba priznati kontra finansijskoj pomoci . Mi njima "MZ" priznanje,oni nama finansijsku pomoc. SW je otvorio temu na osnovu tog konkretno predloga pavijana iz Beograda ,preneseno na Backu,a vi se javljate sa sindromom kostunice i upalom usiju
 
с обзиром да се у последње време од министара и осталих званичника власти све чешће по медијима чује како се државном територијом Србије може и да тргује, ако заузврат влада Републике ''добије неку финансијску корист''. зато ми је пала на ум замисао да понудимо Бачку Мађарској. мислим, ако су заинтересовани да је купе. а ако нису, има ко хоће. јер свака роба свог купца нађе, само је изнеси на пазар.

елем, зашто Бачка Мађарској? па, за то постоји више разлога:

1. историјске везе (Бачка је дуже била под Пештом, него под Београдом)
2. цивилизацијска блискост (није потребно ни да се објашњава, чим пређеш Дунав, јасно ти је где си)
3. географска наслоњеност и саобраћајна повезаност (колико треба од Суботице до Будимпеште, а колико од Суботице до Београда?)
5. етнички разлози (Мађари би се коначно нашли у матици, а ни Србима не би сметало. свеједно масовно узимају мађарске пасоше.)
6. финансијска корист (па, добили би неке паре, таман да тренутна власт изгура мандат, а можда нешто и претекне. свакако, пензионерима повишица, а државним слубеницима већи буџет. значи, и вуци сити и овце на броју)

другари, да чујем шта ви мислите о предлогу :D

(засад Бачка, а може касније да се понуди и нешто друго. мада сматрам да се више исплати комад по комад.)

ТАКМИЧИШ СЕ СА ВУЧИЋЕМ

Срећа наша па не долази на Крстарицу...:huh:
 
с обзиром да се у последње време од министара и осталих званичника власти све чешће по медијима чује како се државном територијом Србије може и да тргује, ако заузврат влада Републике ''добије неку финансијску корист''. зато ми је пала на ум замисао да понудимо Бачку Мађарској. мислим, ако су заинтересовани да је купе. а ако нису, има ко хоће. јер свака роба свог купца нађе, само је изнеси на пазар.

елем, зашто Бачка Мађарској? па, за то постоји више разлога:

1. историјске везе (Бачка је дуже била под Пештом, него под Београдом)
2. цивилизацијска блискост (није потребно ни да се објашњава, чим пређеш Дунав, јасно ти је где си)
3. географска наслоњеност и саобраћајна повезаност (колико треба од Суботице до Будимпеште, а колико од Суботице до Београда?)
5. етнички разлози (Мађари би се коначно нашли у матици, а ни Србима не би сметало. свеједно масовно узимају мађарске пасоше.)
6. финансијска корист (па, добили би неке паре, таман да тренутна власт изгура мандат, а можда нешто и претекне. свакако, пензионерима повишица, а државним слубеницима већи буџет. значи, и вуци сити и овце на броју)

другари, да чујем шта ви мислите о предлогу :D

(засад Бачка, а може касније да се понуди и нешто друго. мада сматрам да се више исплати комад по комад.)

Kada dobiješ neku kintu za Kosmet, onda ćeš dobiti ovlašćenje za ostatak !
 
.....

не треба то мени да говорите, драге колеге.

треба, као забринути грађани, да узмете парче хартије, то фино напишете и пошаљете на адресе оних функционера Републике, од којих такве изјаве долазе.

буквално тим речима- ''Србија није на продају''. онда испод ставите своје име и презиме, и убаците у сандуче.

ова тема је била пародија. али ваши животи нису пародија. зато ни држава не би смела да буде пародија. а јесте.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top