Продаја Бачке Мађарској

Да ли сте за продају Бачке Мађарској?


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хрвати су сиромашни, а и презадужени. Немају пара,

Боље Мађарској да се прода све, вредни су и умеју да чувају оно што су стекли, чуваће и ово :)
U čemu je naša prednost što su Mađari zaposeli našu teritoriju,
pa je koriste i čuvaju !?
To je nebulozna postavka promišljanja !
 
чуј ваша! није ваша, него оног ко плати ;) вас Сремце ћемо Хрватима. они свеједнко кажу да је Земун граница. па кад већ хоће, нек пљуну лову брате.

To o Zemunu je lupetanje. Ako im je Bec nesto i dao na upravu, ne znaci da su tu imali vecinu.

Po austrijskim dokumentima ih nije bilo vise od 1, mozda 2 posto. Tek u tragovima je bilo jos Ceha i Slovaka. Madjara jedva nesto vise, i Jevreja nekih 2-3%. Dva glavna i prakticno jedina dela su Srbi i Nemci. Pocetnu vecinu imaju Srbi, do Prvog rata su je preuzeli Nemci. Srbi su polako prelazili za Srbiju, a Nemci su bili snazno doseljavani sa sve drzavnom podrskom.
Madjari su se doseljavali prakticno bez drzavne podrske.

Srem i Banat su bili opustoseni, sto bolestima sto Turcima, jedino se Backa bolje drzala - sto su iskoristili Madjari.
 
А шта је са оним чувеним позивним бројевима? Били су празни +383 +384 и +388. Косово* је добило +383, значи Војводина +384, а онда нам Санџак остаје под +388? Можда по твом плану, Војводина без Бачке ипак :dontunderstand:
 
А шта је са оним чувеним позивним бројевима? Били су празни +383 +384 и +388. Косово* је добило +383, значи Војводина +384, а онда нам Санџак остаје под +388? Можда по твом плану, Војводина без Бачке ипак :dontunderstand:

Kina poseduje 3 pozivna broja, 3 carine... pa se ne uznemiravaju mnogo :whistling: Jedna Kina dva sistema :aha2:
 
Kina poseduje 3 pozivna broja, 3 carine... pa se ne uznemiravaju mnogo :whistling: Jedna Kina dva sistema :aha2:

Хахаха где смо ми у поређењу са Кином. Водећа економска светска сила, а једна од најјачих војних сила на свету:zcepanje:
Ми не можемо ни један систем да имамо да функционише:rotf:
 
Хахаха где смо ми у поређењу са Кином. Водећа економска светска сила, а једна од најјачих војних сила на свету:zcepanje:
Ми не можемо ни један систем да имамо да функционише:rotf:

Зар ниси слушао драгог Председника који каже да имамо најбржи и најбољи привредни раст у Европи, да градимо више путева но Немачка...
Не би нас Председник лагао ради тамо неких гласова најнеинтелигентнијег дела бирачког тела.
Дакле, ту смо, као Кина. Ускоро је и престижемо.

А уз финансијску корист коју ћемо добити од продаје Косова. Иха-хај, где ће нам крај бити! Има да шаљемо ракете и сателите у свемир.
 
врло сам разочаран досадашњим резултатом анкете.

другови, допуштате себи да вас некаква ''патриотска'' осећања спречавају да ствари посматрате рационално. а не живи се од патриотизма. патриотизам се не маже на лебац. зато треба да промислите хладне главе и видећете огромну корист коју бисмо сви остварили продајом Бачке Мађарској. ви то још не капирате, јер робујете митовима. ал ја нећу престати да понављам док се Срби не промене и постану разумни. јер то је за ваше добро. добро свих нас. и наравно финансијску корист, и те како.
 
врло сам разочаран досадашњим резултатом анкете.

другови, допуштате себи да вас некаква ''патриотска'' осећања спречавају да ствари посматрате рационално. а не живи се од патриотизма. патриотизам се не маже на лебац. зато треба да промислите хладне главе и видећете огромну корист коју бисмо сви остварили продајом Бачке Мађарској. ви то још не капирате, јер робујете митовима. ал ја нећу престати да понављам док се Срби не промене и постану разумни. јер то је за ваше добро. добро свих нас. и наравно финансијску корист, и те како.

Pazi, nije meni deda ostavio Bačku pa da je prodam.
 
Pazi, nije meni deda ostavio Bačku pa da je prodam.

јао Перо што си дете :lol: па комунисти су нас научили да нема ништа слађе од туђег.

него, мени Председник наше Републике даје наду јер каже-

Вучић: Иако Срби још нису спремни, нећу попустити

дакле, не је.бе леп него упоран. алал вера мајсторе :ok:

и Бачка ће на пазар. иншаллах! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top