Problemi sa upoznavanjem

Vi dajete signale,a mi...Dobra teorija oko "podeljenosti uloga" samo sto se svet ne vrti oko zena - pogotovo pojedinih;)

uh, pa još si ti mali onda. svet se itekako vrti oko žena. sve drugo je samo maska. pokazivanje bilo kakve moći je zarad pokazivanja nekoj ili nekim ženama. ljudi, nije valjda da niste svesni da je seks, pa i ljubav preko seksa, jedini poketač na svetu. možemo mi da se zezamo i pričamo kako nije, ali suština svih dokazivanja i stecanja novca, znanja, moći, jeste a se dobor osećamo i da osvojimo onog ili one koje želimo uz sebe. neki toga nisu svesni, ali ako bolje pogledate u sebe, sve je oduvek činjeno da bi se dobilo nečije srce ili ušlo u nečije gaće. sve je seks. sve je osvajanje. čak i bebe osvajaju, ne za seks doduše, pošto ga ne poznaju, već pažnju i ljubav. muškarcima, koji nisu ******, žene jesu centar, kao i ženama muškarci. pederima su muškarci, lezbejkama žene. sve ostalo je samo bonus da bismo se osećali bolje, a ako se osećamo dobro, onda smo seksi.
 
Koliko se ja razumem u kikiriki...to sa prilazima bi trebalo da bude kao neka shema...
Kad se to bre muvale zenske uvece..u guzvi ..gde ima ..puno ljudi...
Shta kao vidish ribu i odesh i kazesh jao shto si dobra ocesh da se muvamo...
ili ona tebi... to bre bezveze ..to prolazi jednom u sto puta....
Ono jes kade se cirka .. zeza pa i bude nekad po neshto... al to bre vrlo retko..
Ribe se muvaju preko dana...raspitash se sta radi ko je ... sta je ...ako mozesh da nadjesh broj fona..
to je vec pola ..posla gotovo...
Lepo kad mi cura pridje...nije ni to loshe ..al bre lepshe kad je osvajash polako ..stezesh obruc ..pa kad padne ..a ti kazesh .. JESS...JESSS.!!!
 
Koliko se ja razumem u kikiriki...to sa prilazima bi trebalo da bude kao neka shema...
Kad se to bre muvale zenske uvece..u guzvi ..gde ima ..puno ljudi...
Shta kao vidish ribu i odesh i kazesh jao shto si dobra ocesh da se muvamo...
ili ona tebi... to bre bezveze ..to prolazi jednom u sto puta....
Ono jes kade se cirka .. zeza pa i bude nekad po neshto... al to bre vrlo retko..
Ribe se muvaju preko dana...raspitash se sta radi ko je ... sta je ...ako mozesh da nadjesh broj fona..
to je vec pola ..posla gotovo...
Lepo kad mi cura pridje...nije ni to loshe ..al bre lepshe kad je osvajash polako ..stezesh obruc ..pa kad padne ..a ti kazesh .. JESS...JESSS.!!!

Konacno jedan pravi odgovor.Ko zeli vezu ne "muva"u diskoteci,u diskoteci kad navatas ribu kreces u akciju,valjda!Diskoteka je varijanta za 1 noc...:rotf:
 
Koliko se ja razumem u kikiriki...to sa prilazima bi trebalo da bude kao neka shema...
Kad se to bre muvale zenske uvece..u guzvi ..gde ima ..puno ljudi...
Shta kao vidish ribu i odesh i kazesh jao shto si dobra ocesh da se muvamo...
ili ona tebi... to bre bezveze ..to prolazi jednom u sto puta....
Ono jes kade se cirka .. zeza pa i bude nekad po neshto... al to bre vrlo retko..
Ribe se muvaju preko dana...raspitash se sta radi ko je ... sta je ...ako mozesh da nadjesh broj fona..
to je vec pola ..posla gotovo...
Lepo kad mi cura pridje...nije ni to loshe ..al bre lepshe kad je osvajash polako ..stezesh obruc ..pa kad padne ..a ti kazesh .. JESS...JESSS.!!!

:roll: nesto ti ne ide sa kikirikijem
 
Koliko se ja razumem u kikiriki...to sa prilazima bi trebalo da bude kao neka shema...
Kad se to bre muvale zenske uvece..u guzvi ..gde ima ..puno ljudi...
Shta kao vidish ribu i odesh i kazesh jao shto si dobra ocesh da se muvamo...
ili ona tebi... to bre bezveze ..to prolazi jednom u sto puta....
Ono jes kade se cirka .. zeza pa i bude nekad po neshto... al to bre vrlo retko..
Ribe se muvaju preko dana...raspitash se sta radi ko je ... sta je ...ako mozesh da nadjesh broj fona..
to je vec pola ..posla gotovo...
Lepo kad mi cura pridje...nije ni to loshe ..al bre lepshe kad je osvajash polako ..stezesh obruc ..pa kad padne ..a ti kazesh .. JESS...JESSS.!!!

mnogo kompleksno... bolje kad ide ulicom i vidis da lize sladoled isceris se i pitash.....moze jedan liz....kratko, jegrovito, konkretno...a mosh i da okusish sladoled za dzabe.
 
Ma i meni retko ko prilazi, kao da drzim tablu "Ne prilazi, ujedam". (Ili ja to lazem?) Zadnji put kad sam bila u gradu me stratovala cetvorica, kad se bolje setim, uf bre...dobro ne prilazi mi niko vredan...

A ja...mozda sam i prisla nekom...ali se ne secam...
:)

Definitivno mislim da treba to uraditi!
 
Pa, jes', a možeš baš lepo da ga okusiš, pa i poneseš...na nosu!:mrgreen::hahaha:

tesko, veruj il ne veruj do sad provereno vishe puta i uvek je bio osmeh zbog pristupa. alnaravno zavisi i od vrste sladoleda ma koliko to izgledalo benigno. svaki zenski karakter jede odredjenu vrstu :lol: ...nikad ne treba startovati ribu ako vidis da jede vocni...samo vanila i cokolada, nugat i tako to.... one koje jedu shareni su najopichenije pa mozhe i to da se desi sho reche iznad... a mozhe da bude i nimfos....
 

Back
Top