Problemi sa upoznavanjem

Nema kod tebe "trte-mrte"! :lol::lol::lol::rotf:

Mozda posle :lol:.

Ma to s a time ko ce kome da pridje je bezveze. To se tako valjda utvrdjuju pravila pre nego sto bilo sta pocne (a cesto i ne pocne bas zbog tih gluposti). Tipa "on je meni prisao a ja sam se neckala/trcala nekoliko krugova :D, riba sam a i prava sam zena" :D.
Sto je nama (zenama) i dalje toliki problem da se prve izrazimo? Mozda ovo: "Ko zna koliko je ona telefona pokupila tako". Puno! :mrgreen: I mi smo tu da biramo i odlucujemo a ne samo da cekamo da budemo izabrane ili da cekamo na muskarca da nam da zeleno svetlo da pocnemo da se....hm, ponasamo.
 
Mozda posle :lol:.

Ma to s a time ko ce kome da pridje je bezveze. To se tako valjda utvrdjuju pravila pre nego sto bilo sta pocne (a cesto i ne pocne bas zbog tih gluposti). Tipa "on je meni prisao a ja sam se neckala/trcala nekoliko krugova :D, riba sam a i prava sam zena" :D.
Sto je nama (zenama) i dalje toliki problem da se prve izrazimo? Mozda ovo: "Ko zna koliko je ona telefona pokupila tako". Puno! :mrgreen: I mi smo tu da biramo i odlucujemo a ne samo da cekamo da budemo izabrane ili da cekamo na muskarca da nam da zeleno svetlo da pocnemo da se....hm, ponasamo.

:klap::klap:
 
Pa zene,nadam se vas je ova tema navela na razmisljanje i da ste shvatile da imate samo jedan zivot i da trebate da uzivate u njemu maximalno - pridjite muskarcima slobodno , zapocnite konverzaciju bez obaveza ili bilo kakvih predrasuda , " Balkanskih sindroma " , a ishod ...;)
 
Mozda posle :lol:.

Ma to s a time ko ce kome da pridje je bezveze. To se tako valjda utvrdjuju pravila pre nego sto bilo sta pocne (a cesto i ne pocne bas zbog tih gluposti). Tipa "on je meni prisao a ja sam se neckala/trcala nekoliko krugova :D, riba sam a i prava sam zena" :D.
Sto je nama (zenama) i dalje toliki problem da se prve izrazimo? Mozda ovo: "Ko zna koliko je ona telefona pokupila tako". Puno! :mrgreen: I mi smo tu da biramo i odlucujemo a ne samo da cekamo da budemo izabrane ili da cekamo na muskarca da nam da zeleno svetlo da pocnemo da se....hm, ponasamo.


Ma, kad natrčiš na...primerak...nije ti ni na kraj pameti ko će kome...:rotf:
Sve je dobro, osim kalkulisanja i izveštačenosti.
 
Jedna uobicajena situacija(dnevna ili vecernja potpuno nebitna)-veca koncentacija ljudi na odredjenom prostoru i u jednom momentu osoba suprotnog pola Vam "zapadne za oko "ali mnogo vise nego ostale osobe do tada...Sta dalje-da li prici,otpoceti uobicajeni razgovor ili ipak biti direktan i konkretan...Nama muskarcima je to lako,ali sta je sa vama zenama-da li se ruse barijere i prelazite preko one uobicajene farse da "muskarac treba prici" ili ipak sve ostaje na " varnicama u pogledu koji se povremeno spaja , hemiji u vazduhu " i konstatacijom u mislima "srescemo se opet-poigrace se prst sudbine pa cu tada po potrebi preuzeti inicijativu " jer danas to ne mogu iz nekog neobjasnjivog razloga iako postoji ogromnma zelja.
Pa još mi se nije desilo da postoji "ogromna želja" imam je tek kad popričam s nekim i kad ga poznajem bar nekoliko nedelja a i to izuzetno retko. Na ovo ostalo ne obraćam pažnju a više mi niko nije ni lep (ili ružan kad smo već kod toga) prosto mi je jedino bitno da je zanimljiv.
 
mene ova tema neodoljivo podsetila na jednu deciju pesmicu
koja se zove..O Stidu I Sramoti
i ide ovako....


Jedan se stideo da pita gde je klozet.
I sta je bilo?
Nista.Upiskio se u gace

Jedan se stideo da kaze gde ga boli.
Ista je bilo?
Nista.Nisu ga izlecili.

Jedan se stideo da kupi u radnji gace.
I sta je bilo?
Nista.Isao je bez gaca.

Jedan se stideo da kaze devojci da je voli.
I sta je bilo?
Nista.Udala se za drugog.
 
Nije problem u meni ili samnom-ja sam potpuno zadovoljan i ispunjen svojim kako emotivnim tako i sexualnim zivotom,tako da nisam tema JA...vec zenske predrasude da muskarac treba prici i njihov strah da nacine prvi korak...

Prvo zasto mislis da su to predrasude?
To je tako od sveta i veka.
Tako je to priroda udesila - igra zavodjenja, stapa i sargarepe itd. Imam i ja jedno kontra pitanje: da li se vise nalozis na devojku koja ti direktno pridje i kaze Frajeru, ja bih s tobom da odemo u tvoju gajbu ili na devojku koja ce ti se osmehnuti, dodirnuti te po saci i reci - a da odemo na neko mirnije mesto, ovde mi je postalo vruce?
A mozda i gresim, sve je stvar (ne)ukusa
Mozda sam ja suvise romanticna ko zna
:think:
 
Moj problem sa upoznavanjem je čisto tehničke prirode.
Radim od jutra do sutra, na znam kad sa zadnji put izašao.
Ah, da. Kad nisam radio toliko onda sam se upoznavao, ali su te zgodne ždrebice uglavnom
bile zagledane u nekog pastuva koji ih ne njuši ni 3% i mene ovako olinjalog nisu ni putno zagledale.
Uh, kakvih je tu ždrebica bilo i sad kada se setim zanjištim od muke.
 
Prvo zasto mislis da su to predrasude?
To je tako od sveta i veka.
Tako je to priroda udesila - igra zavodjenja, stapa i sargarepe itd. Imam i ja jedno kontra pitanje: da li se vise nalozis na devojku koja ti direktno pridje i kaze Frajeru, ja bih s tobom da odemo u tvoju gajbu ili na devojku koja ce ti se osmehnuti, dodirnuti te po saci i reci - a da odemo na neko mirnije mesto, ovde mi je postalo vruce?
A mozda i gresim, sve je stvar (ne)ukusa
Mozda sam ja suvise romanticna ko zna
:think:

Predrasude , jer moje misljenje je da u datom momentu uopste nije bitno ko ce kome prici i tada bi trebalo da se srusi svaki zid u glavi(cak i velicine "Kineskog" )...i to misli vecina zenskih osoba , ali kada je praksa u pitanju ta teorija se ne sprovodi u delo vec dolazi do odstupanja...

U svakom slucaju vecina muskaraca(izuzev napaljenih klinaca) ce na tvoje pitanje odgovoriti "ova druga vrsta devojaka" bez obzira sto ce rezultat tog odnosa biti isti,ali svi vise vole malo stila i harizme-"sve lepo upakovano sa sarenom masnicom".
Romantika i treba da bude svojstvenija "neznijem polu";)
 

Back
Top