Problem za osnovnu skolu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Rolling Stones:
Nije osam. Nije ni dvadeset. A pitanje je jasno. Koliko clanova ima pomenuta porodica uzimajuci u obzir samo imenovane?
Sta ti znaci imenovani?
Ako znaci "navedeno je ime" :-? onda nema odgovora.
A ako nije to, ja bih rekao -14 komada (video sam da nije, al' nista drugo mi ne pada na pamet)
A jesu li oba roditelja (mislim na oca i majku :lol: ) roditelji svim sinovima ili ima vanbracnih?
 
Ne trazi se koliko ih ima nego stasu rekli u konkurentskoj Atematickoj skoli, koliko ih ima. Opet ovo moram da ponovim.
mnogo
.................
ili malo
.............
hm... bas je nezahvalno kad se uplete sociologija u prirodne nauke...
ja i dalje tvrdim da tu fale neki podaci, npr. da li je dozvoljen incest (u nekim kulturama jeste), gde su im zene :shock: , kako se racunaju blizanci, ...
primer : da je neka crnogorska porodica, bilo bi jasno : broje se samo muska deca - dakle 7 porodica...
ne znam kako slovaci vide problematiku porodice... :roll:
 
pozz marah :D

ali ako imaju decu oni ne idu vise u skolu (po nekom sistemu relativnog zakljucka...), a pita se konkurentska skola, znaci ako im je ona konkurentska, ima ih shest, ako su oni vec u atematickoj skoli, znaci nije im konkurentska.
zar ne? :?
 
jeele:
pozz marah :D

ali ako imaju decu oni ne idu vise u skolu (po nekom sistemu relativnog zakljucka...), a pita se konkurentska skola, znaci ako im je ona konkurentska, ima ih shest, ako su oni vec u atematickoj skoli, znaci nije im konkurentska.
zar ne? :?
Evo ga odgovor!!! Po konkurentskoj Atematickoj skoli ima ih ukupno sest.
Vidim da ni jedan Atematicar, mornar ili slepi putnik nije mogao ovo da resi. Naravno, jer gluplju Atematiku nisam davno video. Pokusacu sada da vam preslikam njihovo pitanje sa resenjem. Onda cu od vas da trazim ocenu za ovu Atematicku skolu. :lol:
 
Matka s otcem mají šest synů, každý syn má jednu dceru. Kolik členů má rodina?

Ovo je pitanje prepisano preko tarabe konkurentske Atematicke skole.

Evo odgovora!!!:lol: :lol: :lol:

Správná odpověď:

6 (otec, matka, šest synů a jedna dcera)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde sada brojte one u zagradi!:lol:
 
Jeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;) !
Pozdrav posado, sta ima novo, a da je bas interesantno :) !
Ja imam prepune ruke posla ovih dana, tacnije, ne znam gde cu i sta cu pre :( !
Nema me par sati i zadatak je odmah resen :( ! Mislim, svaka vama cast, ali pustite i nas obicne dial up smrtnike da pronjuskamo nesto ;) !
PoZdRaV
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top