Problem za osnovnu skolu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marah

Zainteresovan član
Poruka
291
Hej...!Jao sto mi se prispavalo... samo da se javim, meni posle malo vina sve macke imaju neprebrojivo mnogo nogu....:):):)
Cini mi se da superbird dobro resava ovakve smicalice...pa nek se javi...ja nemam pojma...
Uostalom, sto se mene tice macke nemaju noge, nego sape :):):)

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Mica07 je konacno poslala svoju sliku!

38-morska.jpg

Proximoooooo, stavi je na zastavu!!!! Mozes je i smanjiti ali sacuvaj joj peraja.;-)

Dru

Primećen član
Poruka
518
Pozdrav budnim mornarima!:)
Samo da se javim....:)

P.S. dve macke imaju po dva para nogu...(nadam se da nasi geneticari nisu tu petljali, pa okacili natpis na ogradu, da se podsmehuju malo neupucenima u njihove nove podvige!):lol:

Minro mire!

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
dollar MC:
Sapa je samo donji deo noge koliko se ja razumem. Kao sto covek ima stopalo, konj kopito, itd :)

Nego, el smem ja da se ponekad ubacim ovde iako nemam tacnih odgovra ili...? ;)

ps
Lepo se provedi u banji rotvajlerka
Hajde da pocnem od poslednjeg odgovora.:lol:
1.Tacna definicija sape!:grin:
2. Naravno da smes da ponekad provirujes (ne da se ubacujes) na palubu. Mi imamo mnoooogo slepih putnika. Medjutim, svako ko izrazi zelju da bude mornar biva rado primljen u posadu. Ako hoces sa nama na putovanja, onako kao registrovan mornar, nema nikakvih problema. Samo kazi:"hocu" i pristupicemo prijemnoj ceremoniji. Dobices uputstva.;)
3. Rotvajlerki zelimo, takodje, lep provod. :p

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
dollar MC:
Kada se zbroje noge jedne i druge macke dobija se broj osam. Znaci, zbir nogu kod dve macke iznosi osam.

Ovo nije trik pitanje nego da v.v.ilic vidi koliko ce neko lupati glavu :D
Tacan odgovor: osam. Cestitam!:p

Inace bilo je upravo ovo sto si rekao:

Ovo nije trik pitanje nego da v.v.ilic vidi koliko ce neko lupati glavu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo nisam znao koliko dugo ce vam trajati dok izracunate koliko je je 2 x 4 !!!!:lol: :lol: :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.