Problem za osnovnu skolu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej...!Jao sto mi se prispavalo... samo da se javim, meni posle malo vina sve macke imaju neprebrojivo mnogo nogu....:):):)
Cini mi se da superbird dobro resava ovakve smicalice...pa nek se javi...ja nemam pojma...
Uostalom, sto se mene tice macke nemaju noge, nego sape :):):)
 
Mica07 je konacno poslala svoju sliku!



38-morska.jpg


Proximoooooo, stavi je na zastavu!!!! Mozes je i smanjiti ali sacuvaj joj peraja.;-)
 
Pozdrav budnim mornarima!:)
Samo da se javim....:)

P.S. dve macke imaju po dva para nogu...(nadam se da nasi geneticari nisu tu petljali, pa okacili natpis na ogradu, da se podsmehuju malo neupucenima u njihove nove podvige!):lol:

Minro mire!
 
dollar MC:
Sapa je samo donji deo noge koliko se ja razumem. Kao sto covek ima stopalo, konj kopito, itd :)

Nego, el smem ja da se ponekad ubacim ovde iako nemam tacnih odgovra ili...? ;)


ps
Lepo se provedi u banji rotvajlerka
Hajde da pocnem od poslednjeg odgovora.:lol:
1.Tacna definicija sape!:grin:
2. Naravno da smes da ponekad provirujes (ne da se ubacujes) na palubu. Mi imamo mnoooogo slepih putnika. Medjutim, svako ko izrazi zelju da bude mornar biva rado primljen u posadu. Ako hoces sa nama na putovanja, onako kao registrovan mornar, nema nikakvih problema. Samo kazi:"hocu" i pristupicemo prijemnoj ceremoniji. Dobices uputstva.;)
3. Rotvajlerki zelimo, takodje, lep provod. :p
 
dollar MC:
Kada se zbroje noge jedne i druge macke dobija se broj osam. Znaci, zbir nogu kod dve macke iznosi osam.

Ovo nije trik pitanje nego da v.v.ilic vidi koliko ce neko lupati glavu :D
Tacan odgovor: osam. Cestitam!:p

Inace bilo je upravo ovo sto si rekao:

Ovo nije trik pitanje nego da v.v.ilic vidi koliko ce neko lupati glavu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo nisam znao koliko dugo ce vam trajati dok izracunate koliko je je 2 x 4 !!!!:lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top