Problem Excel

jocapfc

Obećava
Poruka
91
Na racunaru imam vec neko vreme windows 7. Pre desetak dana sam pregazio sistem i ponovo instalirao sedmicu. posle toga sam instalirao programcice kako to obicno ide. Izmedju ostalih i Microsoft office 2010 (koji sam koristio i pre reinstalacije windowsa),i sve iz paketa radi sem Excela. Nemam problem da otvorim prazan sheet i radim u njemu,ali kada ga sacuvam i pokusam ponovo da ga otvorim dobijam poruku "book1.xlsx is not a valid Win32 application". Da li neko zna u cemu je problem i kako da ga resim. Unapred hvala
 
Уради ти једно добро скенирање на вирусе, јер многи од њих имају афинитета и према Еxcel фајловима.

Након тога, ако ти не пронађе ништа, пробај Repair Office-a.
 
Kako to da uradim? On mu sam dodeljuje extenziju

Па измени му екстензију ручно, са rename, или тако нешто, сећам се да сам имао проблем са том екстензијом, и да сам га решио тако што сам је променио, али се не сећам детаља...
 
presvega ako nemas drugih izbora da popravis excel .preporucujem ti cd :windows xp black edition .ovde imas window xp,office 2007,adobe acrobat 8,adobe pthotoshop cs 2.
ne znam koj office koristis ako trazis office 2003 trebalo bi da postoji ovakav cd sa office 2003 .bilo kako bilo ovde imas i da biras pojedinacno sta hoces da izvuces u kompjuter .
 
rucno ne mozes da promenis ekstenziju usvari uspeces samo u fajlu je upisino drugacije nego idi na opciju Save as.... i snimi u nizu verziju ako ti uopste to resi problem a nisam siguran
 

Back
Top